Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Radosław
Seklecki
UKS Wisła Wiślanie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  6 października 1972 r.
2017/2018:
10
Występy
3
Zwycięstwa
7
Porażki
30%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Seklecki Radosław - Łosiniecki Jan 2 1:3 (4:11, 13:11, 9:11, 9:11)
11 Seklecki Radosław - Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11.)
11 Seklecki Radosław - Waliczek Dawid 1 2:3 (5:11, 11:2, 12:10, 13:11, 5:11.)
13 Kozubek Filip - Seklecki Radosław 1 3:2 (11:4, 7:11, 11:3, 8:11, 11:6)
13 Rucka Celina - Seklecki Radosław 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
14 Seklecki Radosław - Puda Piotr 1 0:3 (4:11, 5:11, 3:11.)
16 Seklecki Radosław - Lorc Mateusz 2 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 10:12, 11:9.)
17 Mika Tomasz - Seklecki Radosław 1 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 15:13)
17 Kufel Karol - Seklecki Radosław 1 0:3 (9:11, 10:12, 4:11)
18 Wziątek Kazimierz - Seklecki Radosław 2 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:8)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Czyż Daniel / Seklecki Radosław - Łosiniecki Jan / Jędras Andrzej 2 0:3 (3:11, 12:14, 9:11)
11 Seklecki Radosław / Minge Andrzej - Szczęsnowicz Piotr / Budzyński Henryk 1 0:3 (2:11, 4:11, 7:11.)
13 Kozubek Filip / Rucka Celina - Brak Sławomir / Seklecki Radosław 1 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:5, 2:11)
14 Brak Sławomir / Seklecki Radosław - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11.)
16 Seklecki Radosław / Minge Andrzej - Lorc Mateusz / Siedlaczek Andrzej 1 3:1 (11:9,, 11:9, 9:11, 11:9.)
17 Gajewski Adam / Mika Tomasz - Seklecki Radosław / Minge Andrzej 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
18 Joniec Jerzy / Wziątek Kazimierz - Minge Andrzej / Seklecki Radosław 1 3:1 (11:6,11:8,8:11,11:7)