Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamil
Kurek
Talent Sferawent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 maja 2001 r.
2017/2018:
30
Występy
17
Zwycięstwa
13
Porażki
56.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brak Sławomir - Kurek Kamil 1 3:2 (4:11, 2:11, 11:3, 11:5, 11:5)
1 Czyż Daniel - Kurek Kamil 1 3:2 (11:4, 13:15, 11:9, 9:11, 11:9)
3 Kurek Kamil - Waliczek Dawid 2 3:1 (8:11, 11:7, 14:12, 11:5)
3 Kurek Kamil - Krzywda Daniel 2 3:2 (11:9, 11:7, 6:11, 9:11, 11:7)
4 Łosiniecki Jan - Kurek Kamil 1 2:3 (3:11,11:5,5:11,12:10,6:11)
4 Jędras Andrzej - Kurek Kamil 1 0:3 (10:12,9:11,12:14)
5 Kurek Kamil - Jahn Artur 2 1:3 (8:11, 7:11,11:9, 7:11)
5 Kurek Kamil - Balcar Jacek 2 1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 6:11)
6 Gajewski Adam - Kurek Kamil 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
6 Schreiber Jerzy - Kurek Kamil 1 3:1 (10:12, 11:8, 12:10, 11:6)
7 Kurek Kamil - Cieślar Marcin 1 3:2 (11:9, 11:5, 4:11, 11:13, 12:10)
7 Kurek Kamil - Lorc Mateusz 1 0:3 (7:11, 11:13, 3:11)
8 Ormaniec Wojciech - Kurek Kamil 1 3:2 (11:5, 7:11, 5:11, 12:10, 11:4, )
8 Ormaniec Marian - Kurek Kamil 1 1:3 ( (10:12, 11:2, 9:11, 9:11, ))
9 Kurek Kamil - Polok Paweł 1 3:2 (5:11, 11:9, 11:2, 8:11, 11:6)
9 Kurek Kamil - Puda Piotr 1 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
10 Szczęsnowicz Piotr - Kurek Kamil 1 3:0 (11/7,13/11,11/9)
10 Waliczek Dawid - Kurek Kamil 1 0:3 (8/11,4/11,3/11)
12 Gawlas Michał - Kurek Kamil 1 3:0 (11:6, 11:6, 12:10)
12 Then Olaf - Kurek Kamil 1 0:3 (10:12, 7:11, 3:11)
13 Kurek Kamil - Czyż Daniel 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
13 Kurek Kamil - Bujok Andrzej 2 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
14 Jahn Artur - Kurek Kamil 1 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 10:12.)
14 Balcar Jacek - Kurek Kamil 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 8:11, 12:10.)
15 Bałoń Robert - Kurek Kamil 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:7.)
15 Siedlaczek Andrzej - Kurek Kamil 1 1:3 (4:11, 13:11, 6:11, 4:11.)
17 Kurek Kamil - Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:5, 11:7)
17 Kurek Kamil - Wziątek Kazimierz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:6)
18 Kurek Kamil - Kolonko Piotr 2 3:2 (8:11,11:9, 11:8, 9:11, 11:5)
18 Kurek Kamil - Kanik Grzegorz 2 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:5, 13:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czyż Daniel / Podżorski Roman - Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:6, 10:12, 11:8)
3 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Wowro Jakub / Krzywda Daniel 2 0:3 (7:11, 1:11, 9:11)
4 Joniec Jerzy / Mnich Marek - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 2 0:3 (5:11,5:11,5:11)
5 Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
6 Gajewski Adam / Szymik Dawid - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
7 Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 2 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 13:11, 5:11)
8 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil 2 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:9, )
9 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 2 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
10 Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Piotr - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (11/3,6/11,11/3,11/13,11/6)
12 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:5)
13 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Czyż Daniel / Bujok Andrzej 2 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8)
14 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7.)
15 Bałoń Robert / Cieślar Marcin - Kurek Kamil / Kozubek Filip 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:3.)
17 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Wziątek Kazimierz 1 3:1 (11:13, 13:11, 11:9, 11:9)
18 Rucka Celina / Kurek Kamil - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 2 3:0 (12:10, 11:6, 12:10)