Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Celina
Rucka
Talent Sferawent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 września 2003 r.
2017/2018:
27
Występy
1
Zwycięstwa
26
Porażki
3.7%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Czyż Daniel - Rucka Celina 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
1 Brak Sławomir - Rucka Celina 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:5)
3 Rucka Celina - Wowro Jakub 1 0:3 (4:11, 10:12, 4:11)
3 Rucka Celina - Budzyński Henryk 1 0:3 (3:11, 6:11, 7:11)
4 Łosiniecki Jan - Rucka Celina 1 3:0 (11:2,11:7,11:7)
4 Jędras Andrzej - Rucka Celina 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:7,)
5 Rucka Celina - Sztwiertnia Andrzej 1 0:3 (8:11, 2:11, 3:11)
5 Rucka Celina - Sztuka Jacek 1 0:3 (5:11, 3:11, 4:11)
6 Schreiber Jerzy - Rucka Celina 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
6 Gajewski Adam - Rucka Celina 1 3:2 (11:9, 6:11, 11:9, 10:12, 11:7)
7 Rucka Celina - Wiecheć Adrian 2 1:3 (5:11, 11:8, 3:11, 6:11)
7 Rucka Celina - Bałoń Robert 2 0:3 (10:12, 4:11, 9:11)
8 Kolonko Piotr - Rucka Celina 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8, )
8 Małysiak Ryszard - Rucka Celina 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:5)
9 Rucka Celina - Ramenda Krzysztof 2 0:3 (4:11, 5:11, 5:11)
12 Polok Paweł - Rucka Celina 1 3:1 (11:6, 11:7, 8:11, 11:5)
12 Gawlas Mateusz - Rucka Celina 1 3:0 (11:4, 17:15, 18:16)
13 Rucka Celina - Brak Sławomir 1 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
13 Rucka Celina - Seklecki Radosław 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
14 Kuraś Daniel - Rucka Celina 1 3:2 (11:9, 11:6, 9:11, 8:11, 11:7.)
14 Sztuka Jacek - Rucka Celina 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6.)
15 Lorc Mateusz - Rucka Celina 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:6.)
16 Rucka Celina - Szymik Dawid 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:5)
16 Rucka Celina - Kufel Dominik 2 2:3 (9:11, 11:6, 7:11, 11:7, 5:11)
17 Rucka Celina - Jędras Andrzej 2 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 2:11)
18 Rucka Celina - Małysiak Ryszard 1 0:3 (9:11, 10:12, 12:14)
18 Rucka Celina - Ormaniec Wojciech 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brak Sławomir / Bujok Andrzej - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:7 )
3 Kozubek Filip / Rucka Celina - Budzyński Henryk / Waliczek Dawid 1 0:3 (13:15, 6:11, 6:11)
4 Jędras Andrzej / Łosiniecki Jan - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:0 (11:7,11:6,11:8)
5 Chmielniak Konrad / Rucka Celina - Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
6 Schreiber Jerzy / Mika Tomasz - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:2)
7 Rucka Celina / Kozubek Filip - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
8 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8, )
9 Kozubek Filip / Rucka Celina - Polok Paweł / Then Olaf 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
12 Gawlas Michał / Polok Paweł - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
13 Kozubek Filip / Rucka Celina - Brak Sławomir / Seklecki Radosław 1 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:5, 2:11)
14 Kuraś Daniel / Jahn Artur - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:8.)
15 Wiecheć Adrian / Siedlaczek Andrzej - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 2 3:0 (11:4, 11:8. 11:6.)
16 Kozubek Filip / Rucka Celina - Schreiber Jerzy / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:7)
17 Kozubek Filip / Rucka Celina - Jędras Andrzej / Joniec Jerzy 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)
18 Rucka Celina / Kurek Kamil - Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard 2 3:0 (12:10, 11:6, 12:10)