Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marta
Myśliwiec
KTS II Gliwice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2007
26
Występy
9
Zwycięstwa
17
Porażki
34.62%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 15 29 135:15
2. JKTS II Jastrzębie Zdrój 15 29 128:22
3. RKS Cukrownik I Chybie 15 19 82:68
4. KU AZS UJD II Częstochowa 15 16 77:73
5. KTS II Gliwice 15 13 65:85
6. UKS Energia Siewierz 15 10 58:92
7. MKS Skarbek II Tarnowskie Góry 16 10 60:100
8. JKTS III Jastrzębie Zdrój 15 7 41:109
9. RKS Cukrownik II Chybie 15 3 34:116

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nawara Wiktoria - Myśliwiec Marta 1 3:2 (8:11 4:11 12:10 11:9 11:8)
1 Szymańska Hanna - Myśliwiec Marta 1 2:3 (7:11 11:8 4:11 11:9 8:11)
3 Myśliwiec Marta - Indeka Weronika 1 0:3 (2:11, 4:11, 7:11)
3 Myśliwiec Marta - Twardawa Emilia 1 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
4 Myśliwiec Marta - Pawełczak Zuzanna 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
4 Myśliwiec Marta - Szemiel Julia 1 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
5 Wszołek Patrycja - Myśliwiec Marta 1 3:0 (11:5,11:9,11:7)
5 Krzempek Wiktoria - Myśliwiec Marta 1 3:0 (11:9,12:10,11:9)
9 Kuboszek Nicola - Myśliwiec Marta 1 1:3 (3:11,6:11,11:9,6:11)
9 Kuboszek Maja - Myśliwiec Marta 1 0:3 (11:13,6:11,4:11)
7 Gołębiowska Aleksandra - Myśliwiec Marta 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:3, 11:5)
7 Tkocz Julia - Myśliwiec Marta 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:4)
6 Myśliwiec Marta - Gawliczek Marta 1 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
6 Myśliwiec Marta - Wystyrk Marcelina 1 0:3 (10:12, 4:11, 6:11)
8 Myśliwiec Marta - Ratajczyk Nikola 1 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 9:11)
8 Myśliwiec Marta - Ratajczyk Aleksandra 1 1:3 (11:2, 5:11, 6:11, 1:11)
10 Myśliwiec Marta - Nawara Wiktoria 2 3:0 (11:5, 11:9, 13:11)
10 Myśliwiec Marta - Szymańska Hanna 2 3:0 (19:17, 11:9, 13:11)
11 Myśliwiec Marta - Kocik Zuzanna 2 3:0 (11:5, 11:1, 11:5)
11 Myśliwiec Marta - Kocik Magdalena 2 2:3 (9:11, 11:6, 10:12, 11:8, 7:11)
13 Bladocha Maja - Myśliwiec Marta 2 3:1 (11:8, 4:11, 11:8, 11:9)
13 Nowak Liliana - Myśliwiec Marta 2 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:6)
14 Myśliwiec Marta - Bernacka Iryna 2 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
14 Myśliwiec Marta - Włodarczyk Kinga 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:9)
15 Cieślar Nadia - Myśliwiec Marta 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:8)
15 Kałuża Aleksandra - Myśliwiec Marta 2 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Myrmus Aneta / Rogowicz Natalia - Myśliwiec Marta / Studnicka Anna 2 3:1 (11:5 6:11 11:6 12:10)
3 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Lech Maja / Hetnał Sandra 2 0:3 (6:11, 8:11, 10:12)
4 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Pawełczak Zuzanna / Bladocha Maja 2 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11)
5 Wszołek Patrycja / Bernacka Iryna - Pietek Małgorzata / Myśliwiec Marta 2 3:0 (11:3,11:5,11:8)
6 Myśliwiec Marta / Pietek Małgorzata - Paluch Dorota / Kuśnierek Nadia 2 1:3 (11:9, 4:11, 3:11, 8:11)
7 Wszołek Natalia / Kocik Magdalena - Myśliwiec Marta / Studnicka Anna 2 2:3 (11:4, 8:11, 4:11, 11:6, 9:11)
8 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Ratajczyk Kamila / Ratajczyk Milena 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
9 Pustelnik Lena / Włodarczyk Justyna - Myśliwiec Marta / Pietek Małgorzata 2 3:1 (9:11,11:5,20:18,12:10)
10 Studnicka Anna / Myśliwiec Marta - Grzesińska Zuzanna / Szymańska Hanna 2 2:3 (6:11, 11:8, 14:12, 9:11, 8:11)
11 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Kocik Zuzanna / Wszołek Natalia 2 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:7)
13 Pawełczak Zuzanna / Bladocha Maja - Myśliwiec Marta / Studnicka Anna 2 2:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:8, 8:11)
14 Myśliwiec Marta / Studnicka Anna - Włodarczyk Kinga / Bernacka Iryna 2 0:3 (6:11, 3:11, 2:11)
15 Twardawa Emilia / Lech Maja - Myśliwiec Marta / Studnicka Anna 2 3:0 (11:4, 1412, 11:3)