Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Wiśniewski
MKS Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2010
44
Występy
35
Zwycięstwa
9
Porażki
79.55%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 22 44 175:45
2. LITS Meble Anders Żywiec 22 39 177:43
3. KS Naprzód Borucin 22 31 142:78
4. KS Viret CMC Zawiercie 22 31 126:94
5. ULKTS Pszczyna 22 29 128:92
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 118:102
7. MKS II Czechowice Dziedzice 22 20 101:119
8. KS Mysław Mysłowice 22 14 88:132
9. LUKS Węgierska Górka 22 12 79:141
10. UKTS Sokół Orzesze 22 10 75:145
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 22 8 69:151
12. KTS III Sigmatom Gliwice 22 4 42:178

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiśniewski Mateusz - Polok Paweł 2 3:1 (7:11 11:6, 13:11, 11:9)
1 Wiśniewski Mateusz - Gryga Rafał 2 2:3 (9:11, 11:13, 11:8, 12:10, 14:16)
2 Sokołowski Oskar - Wiśniewski Mateusz 2 2:3 (4-11, 11-7, 7-11, 11-7, 11-13)
2 Sokołowski Oliwier - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (7-11, 11-8, 7-11, 8-11)
3 Wiśniewski Mateusz - Stokłosa Jacek 2 2:3 (11:9,9:11,11:9,7:11,6:11)
3 Wiśniewski Mateusz - Tomiczek Jakub 2 3:2 (11:7,11:8,8:11,8:11,11:9)
4 Sobel Artur - Wiśniewski Mateusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
4 Friebe Janusz - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (7:11, 10:12, 4:12)
5 Wiśniewski Mateusz - Przewłocki Jacek 2 3:2 (9:11, 11:9, 12:10, 9:11, 11:4)
5 Wiśniewski Mateusz - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
6 Juzek Sebastian - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
6 Banach Piotr - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (8:11, 2:11, 9:11)
7 Wiśniewski Mateusz - Bartusik Marek 2 2:3 (11:7, 11:5, 5:11, 11:13, 8:11)
7 Wiśniewski Mateusz - Idaczyk Dominik 2 3:1 (9:11, 11:3, 11:7, 11:6)
8 Skórski Michał - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (8:11, 7:11, 14:16.)
8 Ciosmak Maciej - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 8:11.)
9 Wiśniewski Mateusz - Nosiadek Jakub 2 3:0 (12:10, 12:10, 13:11 )
9 Wiśniewski Mateusz - Piecowski Mirosław 2 3:1 (11:9, 4:11, 11:3, 13:11)
11 Wiśniewski Mateusz - Kufel Karol 2 3:1 (11:9, 7:11, 11:1, 13:11)
11 Wiśniewski Mateusz - Myszewski Adrian 2 3:0 (11:6, 14:12, 11:8)
10 Makajew Maciej - Wiśniewski Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:7, 14:12.)
10 Piotrowski Tadeusz - Wiśniewski Mateusz 2 2:3 (8:11, 12:10, 11:9, 3:11, 6:11.)
12 Wiśniewski Mateusz - Gala Dawid 2 3:0 (11:5,11:8,11:2)
12 Wiśniewski Mateusz - Paruch Wiktor 2 3:0 (11:6,11:7,12:11)
13 Wiśniewski Mateusz - Smołka Kamil 2 3:2 (6:11,11:9,9:11,11:8,13:11)
13 Wiśniewski Mateusz - Molinskyi Viktor 2 3:0 (11:5,11:9,11:8)
14 Tomaszewski Kacper - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (8;11, 10;12, 6;11)
14 Suchecki Wacław - Wiśniewski Mateusz 2 3:2 (11;4, 4;11, 11;8, 6;11, 11;8)
16 Wiśniewski Mateusz - Ciosmak Maciej 2 3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:9)
16 Wiśniewski Mateusz - Muranov Oleksandr 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
15 - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
15 - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (0:11,0:11,0,11)
17 Gryga Rafał - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (14:12, 10:12, 12:14, 7:11 )
17 Kałuża Tomasz - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
19 Skop Szymon - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (11:7, 3:11, 15:17, 6:11)
19 Jendrysik Dawid - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (9:11, 7:11, 8:11)
18 Wiśniewski Mateusz - Friebe Janusz 2 3:1 (2:11, 11:6, 11:7, 11:7)
18 Wiśniewski Mateusz - Zwoliński Mariusz 2 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
21 Wiśniewski Mateusz - Kurek Paweł 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:9)
21 Wiśniewski Mateusz - Piotrowski Tadeusz 2 2:3 (8:11, 12:10, 5:11, 11:7, 9:11)
20 Nosiadek Jakub - Wiśniewski Mateusz 2 2:3 (11:7, 8:11, 4:11, 13:11, 10:12)
20 Piecowski Mirosław - Wiśniewski Mateusz 2 1:3 (11:6, 6:11, 3:11, 4:11)
22 Kufel Karol - Wiśniewski Mateusz 2 3:1 (12:10, 7:11, 12:10, 11:8)
22 Myszewski Adrian - Wiśniewski Mateusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 4:11 )

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:5)
10 Piotrowski Tadeusz / Glanowski Jakub - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 6:11, 6:11.)
11 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Lubaś Sebastian / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:8)
12 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Gala Bartłomiej / Paruch Wiktor 1 3:0 (11:6,13:11,11:8)
13 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip 1 3:0 (11:2,11:8,11:6)
14 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (13;15, 6;11, 3;11)
15 / - Wiśniewski Mateusz / Ramenda Adam 1 0:3 (0:11,0:11,0,11)
16 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Ptak Wiktor / Ciosmak Maciej 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
17 Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:13, 11:7, 2:11, 11:8, 5:11)
18 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Sobel Artur / Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
19 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 3:2 (11:9, 6:11, 5:11, 14:12, 13:11)
2 Gala Dawid / Gala Bartłomiej - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5-11, 5-11, 5-11)
20 Eliasz Adrian / Piecowski Miłosz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:3, 13:15)
21 Wiśniewski Mateusz / Ramenda Adam - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 12:10)
22 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)
3 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 3:2 (9:11,9:11,11:6,11:6,11:7)
4 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (14:16, 3:11, 4:11)
5 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław 1 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 12:10, 11:9)
6 Jemilianowicz Sebastian / Juzek Sebastian - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 8:11)
7 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 3:0 (11:9, 15:13, 11:8)
8 Mugowski Arkadiusz / Ptak Wiktor - Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11.)
9 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław 1 3:0 (11:4, 12:10, 14:12)