Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sebastian
Lubaś
LITS Meble Anders Żywiec
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1980
38
Występy
31
Zwycięstwa
7
Porażki
81.58%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 20 40 160:40
2. LITS Meble Anders Żywiec 20 37 167:33
3. KS Naprzód Borucin 19 27 124:66
4. KS Viret CMC Zawiercie 15 23 88:62
5. ULKTS Pszczyna 19 23 106:84
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 20 20 107:93
7. MKS II Czechowice Dziedzice 20 18 89:111
8. KS Mysław Mysłowice 21 14 86:124
9. LUKS Węgierska Górka 21 12 76:134
10. UKTS Sokół Orzesze 20 10 72:128
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 8 67:143
12. KTS III Sigmatom Gliwice 20 4 38:162

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lubaś Sebastian - Gala Bartłomiej 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:2)
1 Lubaś Sebastian - Gala Dawid 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
2 Wróbel Jan - Lubaś Sebastian 1 0:3 (8:11,5:11,1:11)
2 Stokłosa Jacek - Lubaś Sebastian 1 0:3 (5:11,7:11,5:11)
3 Lubaś Sebastian - Szołtysek Artur 1 3:1 (11:6, 11:3, 7:11, 11:9)
3 Lubaś Sebastian - Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:6, 11:6, 13:11)
5 Lubaś Sebastian - Jabłoński Filip 1 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:9)
5 Lubaś Sebastian - Jemilianowicz Sebastian 1 2:3 (11:6, 11:4, 7:11, 8:11, 5:11)
4 Suchecki Wacław - Lubaś Sebastian 1 1:3 (7;11, 11;8, 3;11, 7;11)
4 Czyrnia Krzysztof - Lubaś Sebastian 1 0:3 (4;11, 5;11, 7;11)
6 Bartusik Marek - Lubaś Sebastian 1 3:1 (4:11,11:8.11:7.15:13)
6 Cioch Błażej - Lubaś Sebastian 1 2:3 (12:10,3:11,13:11,6:11,3:11)
8 Eliasz Adrian - Lubaś Sebastian 1 1:3 (8:11, 14:12, 1:11, 6:11)
8 Piecowski Miłosz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (11:9, 10:12, 10:12, 11:6, 12:10)
10 Lubaś Sebastian - Zagajewski Mateusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:5)
10 Lubaś Sebastian - Kałuża Tomasz 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 11:8)
7 Lubaś Sebastian - Tereszczenko Aleksandr 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:2)
7 Lubaś Sebastian - Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 5:11, 11:5, 11:9)
11 Gawlas Mateusz - Lubaś Sebastian 1 3:2 (3:11, 11:13, 11:9, 11:0, 11:4)
11 Ramenda Adam - Lubaś Sebastian 1 0:3 (10:12, 10:12, 8:11)
9 Lubaś Sebastian - Piotrowski Marcin 1 1:3 (7:11, 11:4, 8:11, 10:12)
9 Lubaś Sebastian - Piotrowski Tadeusz 1 3:0 (12:10, 11:1, 11:3)
13 Lubaś Sebastian - Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:6, 11:1, 11:3)
13 Lubaś Sebastian - Czyrnia Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
12 Jabłoński Filip - Lubaś Sebastian 1 1:3 (11:9, 5:11, 2:11, 7:11)
12 Jemilianowicz Sebastian - Lubaś Sebastian 1 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 8:11)
14 Lubaś Sebastian - Wróbel Jan 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:2)
14 Lubaś Sebastian - Stokłosa Jacek 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:9)
15 Tereszczenko Aleksandr - Lubaś Sebastian 1 0:3 (5:11, 7:11, 8:11.)
15 Ptak Wiktor - Lubaś Sebastian 1 0:3 (12:14, 9:11, 3:11.)
16 Zagajewski Mateusz - Lubaś Sebastian 1 0:3 (11:13, 6:11,10:12)
17 Szołtysek Artur - Lubaś Sebastian 1 3:2 (12:10, 4:11, 7:11, 11:7, 11:7)
17 Sobel Artur - Lubaś Sebastian 1 1:3 (5:11, 11:9, 13:15, 10:12)
16 Polok Paweł - Lubaś Sebastian 1 2:3 (8:11, 11:8, 11:6, 5:11, 5:12)
18 Lubaś Sebastian - Cioch Błażej 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:4)
18 Lubaś Sebastian - Bartusik Marek 1 3:0 (11:6, 11:4, 12:10)
19 Lubaś Sebastian - Eliasz Adrian 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
19 Lubaś Sebastian - Piecowski Miłosz 1 3:1 (9:11, 14:12, 11:7, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lubaś Sebastian / Tomaszuk Kamil - Gala Dawid / Gala Bartłomiej 1 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 5:11)
2 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Pietraszko Łukasz / Lubaś Sebastian 2 0:3 (2:11,7:11,12:14)
3 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Friebe Janusz / Szołtysek Artur 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:2)
4 Czyrnia Krzysztof / Suchecki Wacław - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 3:2 (10;12, 10;12, 11;4, 13;11, 11;5)
6 Cioch Błażej / Idaczyk Dominik - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (9:11,12:10,12:10,6:11,6:11)
7 Lubaś Sebastian / Kufel Karol - Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:3)
8 Piecowski Miłosz / Piecowski Mirosław - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:2)
9 Lubaś Sebastian / Kufel Karol - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (9:11, 16:18, 6:11)
10 Lubaś Sebastian / Myszewski Adrian - Zagajewski Mateusz / Kałuża Tomasz 1 2:3 (5:11, 11:6, 11:2, 9:11, 7:11)
11 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Lubaś Sebastian / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:8)
12 Jemilianowicz Sebastian / Jabłoński Filip - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
13 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Czyrnia Krzysztof / Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:9, 12:10, 11:5)
14 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Wróbel Jan / Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:6, 11:13, 7:11, 11:3, 10:12)
15 Tereszczenko Aleksandr / Skórski Michał - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (7:11, 3:11, 6:11.)
16 Zagajewski Mateusz / Orszulak Kamil - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:7, 1:11, 9:11, 11:8, 7:11)
17 Sobel Artur / Zwoliński Mariusz - Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:6, 10:12, 5:11, 11:6, 8:11)
18 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Cioch Błażej / Idaczyk Dominik 1 3:1 (11:9, 11:5, 10:12, 11:6)
19 Lubaś Sebastian / Pietraszko Łukasz - Piecowski Mirosław / Eliasz Adrian 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)