Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Karol
Kufel
LITS Meble Anders Żywiec
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2008
38
Występy
35
Zwycięstwa
3
Porażki
92.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice Dziedzice 20 40 160:40
2. LITS Meble Anders Żywiec 20 37 167:33
3. KS Naprzód Borucin 19 27 124:66
4. KS Viret CMC Zawiercie 15 23 88:62
5. ULKTS Pszczyna 19 23 106:84
6. MKS Skarbek Tarnowskie Góry 20 20 107:93
7. MKS II Czechowice Dziedzice 20 18 89:111
8. KS Mysław Mysłowice 21 14 86:124
9. LUKS Węgierska Górka 21 12 76:134
10. UKTS Sokół Orzesze 20 10 72:128
11. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 8 67:143
12. KTS III Sigmatom Gliwice 20 4 38:162

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kufel Karol - Sokołowski Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7)
1 Kufel Karol - Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
2 Madej Bogusław - Kufel Karol 2 1:3 (6:11,11:9,6:11,6:11)
2 Tomiczek Jakub - Kufel Karol 2 0:3 (5:11,7:11,11:13)
3 Kufel Karol - Friebe Janusz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
3 Kufel Karol - Sobel Artur 2 1:3 (13:11, 10:12, 1:11, 9:11)
5 Kufel Karol - Smołka Kamil 2 3:0 (11:5, 11:8.11:7)
5 Kufel Karol - Molinskyi Viktor 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:7)
4 Tomaszewski Kacper - Kufel Karol 2 0:3 (3;11, 2;11, 7;11)
4 Przewłocki Jacek - Kufel Karol 2 1:3 (11;9, 5;11, 3;11, 7;11)
6 Jendrysik Dawid - Kufel Karol 2 0:3 (6:11,6:11,3:11)
6 Idaczyk Dominik - Kufel Karol 2 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 4:11)
8 Piecowski Mirosław - Kufel Karol 2 1:3 (12:10, 9:11, 4:11, 6:11)
8 Nosiadek Jakub - Kufel Karol 2 2:3 (12:10, 4:11, 9:11, 11:9, 10:12)
10 Kufel Karol - Polok Paweł 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:1)
10 Kufel Karol - Gryga Rafał 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:8)
7 Kufel Karol - Ratka Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
7 Kufel Karol - Ciosmak Maciej 2 3:2 (12:14, 11:6, 12:10, 4:11,11:3)
11 Wiśniewski Mateusz - Kufel Karol 2 3:1 (11:9, 7:11, 11:1, 13:11)
11 Szary Piotr - Kufel Karol 2 0:3 (10:12, 4:11, 10:12)
9 Kufel Karol - Pańczyk Adrian 2 3:2 (11:8, 11:6, 10:12, 8:11, 11:8)
9 Kufel Karol - Makajew Maciej 2 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
13 Kufel Karol - Suchecki Wacław 2 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 11:3)
13 Kufel Karol - Tomaszewski Kacper 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:6)
12 Juzek Sebastian - Kufel Karol 2 0:3 (4:11, 6:11, 5:11)
12 Smołka Kamil - Kufel Karol 2 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 10:12)
14 Kufel Karol - Tomiczek Jakub 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:7)
14 Kufel Karol - Madej Bogusław 2 3:2 (10:12, 11:7, 7:11, 11:7, 11:6)
15 Skórski Michał - Kufel Karol 2 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 6:11, 5:11. )
15 Ciosmak Maciej - Kufel Karol 2 0:3 (7:11, 11:13, 7:11. )
17 Zwoliński Mariusz - Kufel Karol 2 0:3 (13:15, 7:11, 13:15)
17 Friebe Janusz - Kufel Karol 2 1:3 (2:11, 5:11, 13:11, 6:11)
16 Kałuża Tomasz - Kufel Karol 2 0:3 (3:11, 9:11, 12:14)
16 Orszulak Kamil - Kufel Karol 2 0:3 (4:11, 8:11, 4:11)
18 Kufel Karol - Idaczyk Rafał 2 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
18 Kufel Karol - Idaczyk Dominik 2 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:6, 14:12)
19 Kufel Karol - Nosiadek Jakub 2 3:1 (12:10, 13:11, 6:11, 13:11)
19 Kufel Karol - Piecowski Mirosław 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Pietraszko Łukasz / Kufel Karol - Sokołowski Oliwier / Sokołowski Oskar 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
2 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Tomaszuk Kamil / Kufel Karol 1 3:1 (11:4,14:12,4:11,14:12)
3 Kufel Karol / Myszewski Adrian - Zwoliński Mariusz / Sobel Artur 2 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 12:10, 7:11)
4 Przewłocki Jacek / Tomaszewski Kacper - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 0:3 (12;14, 11;13, 7;11)
5 Myszewski Adrian / Kufel Karol - Smołka Kamil / Molinskyi Viktor 2 3:2 (13:15, 10:12, 11:1, 11:8, 11:5)
6 Bartusik Marek / Jendrysik Dawid - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 1:3 (11:8,7:11,10:12,6:11)
7 Lubaś Sebastian / Kufel Karol - Tereszczenko Aleksandr / Ptak Wiktor 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:3)
8 Eliasz Adrian / Nosiadek Jakub - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 1:3 (11:13, 7:11, 11:9, 11:13)
9 Lubaś Sebastian / Kufel Karol - Piotrowski Marcin / Piotrowski Tadeusz 1 0:3 (9:11, 16:18, 6:11)
10 Kufel Karol / Pietraszko Łukasz - Polok Paweł / Gryga Rafał 2 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 7:11, 7:11)
11 Ramenda Adam / Wiśniewski Mateusz - Lubaś Sebastian / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:8)
12 Banach Piotr / Smołka Kamil - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (4:11, 5:11, 11:5, 5:11)
13 Tomaszuk Kamil / Kufel Karol - Suchecki Wacław / Tomaszewski Kacper 2 3:1 (11:9, 15:13, 10:12, 11:8)
14 Myszewski Adrian / Kufel Karol - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
15 Ciosmak Maciej / Ptak Wiktor - Kufel Karol / Myszewski Adrian 2 0:3 (8:11, 11:13, 7:11.)
16 Polok Paweł / Kałuża Tomasz - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (11:8, 6:12, 10:12, 6:11)
17 Friebe Janusz / Szołtysek Artur - Myszewski Adrian / Kufel Karol 2 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 13:15)
18 Kufel Karol / Myszewski Adrian - Idaczyk Rafał / Bartusik Marek 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
19 Kufel Karol / Myszewski Adrian - Piecowski Miłosz / Nosiadek Jakub 2 2:3 (4:11, 11:8, 11:8, 6:11, 8:11)