Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Kuc
KS Bojanów
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1971
29
Występy
12
Zwycięstwa
17
Porażki
41.38%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Kuc Andrzej - Gudzik Krystian 2 3:1 (11/6, 4/11, 11/7, 11/5)
3 Kuc Andrzej - Klein Andrzej 2 3:2 (7/11, 11/8, 7/11, 11/8, 11/8)
5 Kuc Andrzej - Jurowicz Grzegorz 2 2:3 (9/11, 18/16, 12/10, 9/11, 9/11)
5 Kuc Andrzej - Orszulik Jan 2 2:3 (11/8, 11/7, 8/11, 5/11, 7/11)
6 Wiciok Piotr - Kuc Andrzej 1 3:0 (11-9, 11-5, 11-9, )
6 Wichowski Grzegorz - Kuc Andrzej 1 3:0 (15-13, 12-10, 11-3, )
7 Kuc Andrzej - Rybak Kazimierz 1 3:1 (11/8, 11/9, 9/11, 11/3)
7 Kuc Andrzej - Uniszewski Mariusz 1 1:3 (9/11, 11/8, 6/11, 5/11)
8 Nosiadek Daniel - Kuc Andrzej 2 2:3 (8:11, 4:11, 11:9, 11:3, 10:12)
8 Sosna Adam - Kuc Andrzej 2 0:3 (3:11, 9:11, 4:11)
1 Kuc Andrzej - Juchnik Henryk 1 3:1 (8/11, 11/5, 11/5, 11/6)
9 Kuc Andrzej - Mrozek Patryk 2 0:3 (5/11,3/11, 9/11)
9 Kuc Andrzej - Piecowski Bogdan 2 1:3 (8/11, 11/5, 8/11, 8/11)
10 Kuc Andrzej - Balawajder Bogusław 2 2:3 (5/11, 9/11, 11/5, 13/11, 7/11)
10 Kuc Andrzej - Stebel Grzegorz 2 3:1 (13/11, 7/11, 11/7, 12/10)
11 Kuc Andrzej - Nosiadek Daniel 1 3:1 (11/13, 11/8, 11/6, 14/12)
11 Kuc Andrzej - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (13/11, 9/11, 11/8, 11/6)
12 Jurowicz Grzegorz - Kuc Andrzej 1 3:1 (11;5, 9;11, 11;9, 12;10)
12 Smakowski Marcin - Kuc Andrzej 1 3:2 (26;24, 8;11, 11;8, 6;11, 11;2)
13 Grabowski Piotr - Kuc Andrzej 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:8)
13 Badura Jarosław - Kuc Andrzej 2 2:3 (9:11, 11:7, 11:5, 6:11, 7:11)
14 Kuc Andrzej - Wichowski Grzegorz 2 0:3 (6/11, 7/11, 11/13)
14 Kuc Andrzej - Wiciok Piotr 2 0:3 (6/11, 7/11, 12/14)
15 Mrozek Patryk - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:1, 11:9, 11:7)
15 Sliwka Oliwier - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
16 Kuc Andrzej - Kondziołka Tomasz 1 3:2 (12/10, 11/7, 6/11, 8/11, 11/6)
16 Kuc Andrzej - Przewłocki Piotr 1 2:3 (11/2, 11/2, 6/11, 7/11, 11/13)
17 Gudzik Krystian - Kuc Andrzej 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:5,11:5 )
17 Laska Tadeusz - Kuc Andrzej 1 1:3 (7:11, 11:8, 6:11. 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:0 (11/7, 11/7, 11/4)
3 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej 2 1:3 (11/6, 8/11, 9/11, 9/11)
5 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek 1 0:3 (3/11, 10/12, 8/11)
6 Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr - Farana Krzysztof / Kuc Andrzej 1 3:0 (11-7, 11-7, 11-4, )
7 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8/11, 6/11, 6/11)
8 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 1 1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 10:12)
9 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 2:3 (11/13, 11/6, 10/12, 11/9, 8/11)
10 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Stebel Grzegorz / Marzec Sławomir 2 3:0 (11/9, 11/5, 11/7)
11 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 0:3 (4/11, 8/11, 12/14)
12 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 1 3:1 (11;5, 4;11, 11;1, 11;5)
13 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Kuc Andrzej / Siebert Karel 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
14 Kuc Andrzej / Farana Krzysztof - Kowalski Kamil / Małek Piotr 1 2:3 (6/11, 11/7, 11/8, 8/11, 4/11)
15 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Kuc Andrzej / Farana Krzysztof 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:2)
16 Kuc Andrzej / Farana Krzysztof - Kondziołka Tomasz / Przewłocki Piotr 1 3:2 (8/11, 12/10, 11/6, 10/12, 13/11)
17 Laska Tadeusz / Klein Andrzej - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 2 0:3 (8:11, 7:11, 11:13)