Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Karel
Siebert
KS Bojanów
Narodowość:  Czechy
Rok urodzenia:  1962
20
Występy
11
Zwycięstwa
9
Porażki
55%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Marciniec Grzegorz - Siebert Karel 2 2:3 (12:10, 9:11, 10:12, 11:4, 8:11)
2 Balawajder Jacek - Siebert Karel 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
5 Siebert Karel - Orszulik Jan 2 3:2 (7/11, 11/7, 12/10, 13/15, 11/2)
5 Siebert Karel - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (10/12, 9/11, 6/11)
6 Małek Piotr - Siebert Karel 2 3:1 (9-11, 11-8, 11-9, 11-9, )
6 Krasowski Jarosław - Siebert Karel 2 2:3 (11-3, 11-13, 11-5, 6-11, 8-11, )
7 Siebert Karel - Badura Jarosław 2 2:3 (10/12, 11/7, 8/11, 11/9, 7/11)
7 Siebert Karel - Grabowski Piotr 2 3:1 (13/11, 8/11, 11/6, 11/8)
8 Słobodzian Tomasz - Siebert Karel 1 0:3 (9:11, 8:11, 11:13)
8 Przybyła Mateusz - Siebert Karel 1 2:3 (11:9, 5:11, 9:11, 11:8, 6:11)
1 Siebert Karel - Turek Oliwier 2 2:3 (9/11, 12/14, 11/9, 11/9, 6/11)
11 Siebert Karel - Langer Michał 2 3:0 (11/6, 11/5, 11/4)
13 Badura Jarosław - Siebert Karel 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:8)
13 Grabowski Piotr - Siebert Karel 2 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:9)
14 Siebert Karel - Wiciok Piotr 2 0:3 (6/11, 7/11, 8/11)
14 Siebert Karel - Wichowski Grzegorz 2 3:2 (9/11, 12/10, 11/9, 9/11, 11/7)
15 Piecowski Bogdan - Siebert Karel 1 3:1 (11:8, 11:4, 3:11, 11:7)
15 Ciemienga Marek - Siebert Karel 1 3:0 (12:10, 11:5, 12:10)
16 Siebert Karel - Bilgoń Tadeusz 2 3:1 (11/5, 7/11, 11/7, 11/4)
16 Siebert Karel - Płaczek Adam 2 3:2 (7/11, 11/2, 11/2, 9/11, 11/7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (13/11, 11/8, 11/5)
2 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 0:3 (14:16, 8:11, 7:11)
5 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Orszulik Jan / Smakowski Marcin 2 3:0 (11/3, 12/10, 11/8)
6 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 0:3 (7-11, 9-11, 7-11, )
7 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:0 (11/8, 11/9, 11/7)
8 Słobodzian Tomasz / Przybyła Mateusz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8)
11 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 2 3:0 (11/4, 11/7, 12/10)
13 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Kuc Andrzej / Siebert Karel 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
14 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 2 2:3 (11/8, 9/11, 11/9, 5/11, 6/11)
15 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:5, 11:8)
16 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz 2 3:2 (11/5, 8/11, 12/10, 11/13, 11/7)