Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dalibor
Gasman
KS Bojanów
Narodowość:  Czechy
Rok urodzenia:  1967
35
Występy
31
Zwycięstwa
4
Porażki
88.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Gasman Dalibor - Kapek Roman 1 3:0 (11/6, 11/3, 11/4)
3 Gasman Dalibor - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11/6, 11/7, 11/7)
2 Balawajder Bogusław - Gasman Dalibor 1 0:3 (9:11, 10:12, 7:11)
2 Marzec Sławomir - Gasman Dalibor 1 0:3 (9:11, 3:11, 7:11)
4 Płaczek Adam - Gasman Dalibor 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
4 Papała Jakub - Gasman Dalibor 2 0:3 (6:11, 7:11, 1:11)
5 Gasman Dalibor - Smakowski Marcin 1 3:0 (11/7, 11/1, 11/9)
5 Gasman Dalibor - Tkocz Marek 1 3:0 (11/5, 13/11, 12/10)
6 Krasowski Jarosław - Gasman Dalibor 2 0:3 (10-12, 5-11, 7-11, )
6 Małek Piotr - Gasman Dalibor 2 3:1 (16-14, 8-11, 11-6, 11-8, )
7 Gasman Dalibor - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11/7, 11/8, 9/11, 11/9)
7 Gasman Dalibor - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11/6, 11/5, 11/6)
8 Sosna Adam - Gasman Dalibor 2 0:3 (3:11, 3:11, 8:11)
8 Nosiadek Daniel - Gasman Dalibor 2 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 6:11)
1 Gasman Dalibor - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11/9, 11/5, 11/3)
1 Gasman Dalibor - Juchnik Henryk 1 3:0 (11/6, 11/5, 11/4)
9 Gasman Dalibor - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11/4, 11/5, 11/4)
9 Gasman Dalibor - Ciemienga Marek 1 3:0 (11/5, 11/6, 12/10)
10 Gasman Dalibor - Marzec Sławomir 1 3:0 (11/5, 11/1, 11/2)
10 Gasman Dalibor - Marciniec Grzegorz 1 3:1 (6/11, 11/6, 14/12, 11/7)
11 Gasman Dalibor - Sosna Adam 2 3:0 (11/6, 11/3, 11/8)
12 Orszulik Jan - Gasman Dalibor 2 1:3 (13;11, 5;11, 11;13, 8;11)
12 Orszulik Igor - Gasman Dalibor 2 0:3 (2;11, 2;11, 5;11)
13 Uniszewski Mariusz - Gasman Dalibor 1 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:7, 11:5)
13 Gierlicki Grzegorz - Gasman Dalibor 1 0:3 (10:12, 6:11, 10:12)
14 Gasman Dalibor - Kowalski Kamil 1 1:3 (5/11, 5//11, 11/8, 8/11)
14 Gasman Dalibor - Małek Piotr 1 3:0 (11/8, 11/6, 11/7)
15 Sliwka Oliwier - Gasman Dalibor 2 2:3 (3:11, 11:5, 7:11, 11:8, 6:11)
15 Mrozek Patryk - Gasman Dalibor 2 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 8:11)
16 Gasman Dalibor - Przewłocki Piotr 1 3:1 (9/11, 11/7, 11/9, 11/9)
16 Gasman Dalibor - Kondziołka Tomasz 1 3:0 (11/4, 11/7, 11/3)
17 Klein Andrzej - Gasman Dalibor 2 0:3 (8:11,7:11, 6:11)
17 Oślizło Krzysztof - Gasman Dalibor 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 12:10)
18 Łuczka Jakub - Gasman Dalibor 2 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 3:11)
18 Kleta Rafał - Gasman Dalibor 2 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (13/11, 11/8, 11/5)
2 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 0:3 (14:16, 8:11, 7:11)
3 Gasman Dalibor / Farana Krzysztof - Kapek Roman / Gudzik Krystian 1 1:3 (11/13, 8/11, 11/6, 8/11)
4 Płaczek Adam / Papała Jakub - Farana Krzysztof / Gasman Dalibor 2 0:3 (12:14, 6:11, 4:11)
5 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Orszulik Jan / Smakowski Marcin 2 3:0 (11/3, 12/10, 11/8)
6 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 0:3 (7-11, 9-11, 7-11, )
7 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:0 (11/8, 11/9, 11/7)
8 Słobodzian Tomasz / Przybyła Mateusz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8)
9 Farana Krzysztof / Gasman Dalibor - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 1:3 (8/11, 11/6, 6/11, 6/11)
10 Gasman Dalibor / Czernik Mariusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 1:3 (7/11, 8/11, 11/9, 3/11)
11 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 2 3:0 (11/4, 11/7, 12/10)
12 Orszulik Igor / Smakowski Marcin - Gasman Dalibor / Farana Krzysztof 2 2:3 (13;11, 14;12, 4;11, 5;11, 2;11)
13 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Farana Krzysztof / Gasman Dalibor 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11)
14 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 2 2:3 (11/8, 9/11, 11/9, 5/11, 6/11)
15 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:5, 11:8)
16 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz 2 3:2 (11/5, 8/11, 12/10, 11/13, 11/7)
17 Gudzik Krystian / Oślizło Krzysztof - Gasman Dalibor / Farana Krzysztof 1 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 9:11)
18 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Farana Krzysztof / Gasman Dalibor 2 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 11:6)