Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Kleta
JKTS Jastrzębie Zdrój
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1971
20
Występy
7
Zwycięstwa
13
Porażki
35%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
8 Piecowski Bogdan - Kleta Rafał 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
8 Sliwka Oliwier - Kleta Rafał 1 3:1 (9:11, 14:12, 11:6, 11:9)
10 Orszulik Igor - Kleta Rafał 2 1:3 (7;11, 11;7, 8;11, 8;11)
10 Orszulik Jan - Kleta Rafał 2 3:2 (11;9, 12;14, 11;5, 8;11, 11;4)
11 Kleta Rafał - Rybak Kazimierz 2 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:4)
11 Kleta Rafał - Grabowski Piotr 2 1:3 (11:13,11:7,2:11,5:11)
12 Wiciok Piotr - Kleta Rafał 1 3:0 (11/7, 11/6, 11/4)
12 Kowalski Kamil - Kleta Rafał 1 3:2 (13/11, 12/10, 11/13, 6/11, 12/10)
13 Kleta Rafał - Ciemienga Marek 2 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 4:11)
13 Kleta Rafał - Piecowski Bogdan 2 1:3 (2:11, 11:5, 2:11, 4:11)
14 Pełka Jerzy - Kleta Rafał 1 3:0 (11:9, 11:3, 11:6)
14 Bilgoń Tadeusz - Kleta Rafał 1 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 10:12, 11:6)
15 Klein Andrzej - Kleta Rafał 2 2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 13:11, 8:11)
15 Gudzik Krystian - Kleta Rafał 2 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 9:11)
16 Kleta Rafał - Langer Michał 1 3:2 (8:11,17:19,11:9,11:3,11:6)
16 Kleta Rafał - Nosiadek Daniel 1 1:3 (4:11,11:8,6:11,8:11)
17 Marciniec Grzegorz - Kleta Rafał 1 3:2 (6:11, 11:5, 11:3, 7:11, 11:9)
17 Balawajder Bogusław - Kleta Rafał 1 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11)
18 Kleta Rafał - Farana Krzysztof 2 3:2 (4:11, 11:4, 11:6, 9:11, 12:10)
18 Kleta Rafał - Gasman Dalibor 2 0:3 (10:12, 7:11, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:0 (11/7, 11/7, 11/4)
8 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
10 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 2 0:3 (3;11, 5;11, 4;11)
11 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 2:3 (11:6,5:11,11:9,5:11,4:11)
12 Małek Piotr / Kowalski Kamil - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 1 3:0 (11/8, 11/9, 11/3)
13 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Mrozek Patryk / Ciemienga Marek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
14 Bilgoń Tadeusz / Płaczek Adam - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 1 3:2 (11:7, 7:11, 5:11, 11:4, 13:11)
15 Klein Andrzej / Gudzik Krystian - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 3:11)
16 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 1:3 (10:12,9:11,11:8,9:11)
17 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Kleta Rafał / Łosiński Wojciech 1 2:3 (10:12, 11:7, 5:11, 15:13, 7:11)
18 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Farana Krzysztof / Gasman Dalibor 2 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 11:6)