Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Łuczka
JKTS Jastrzębie Zdrój
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1999
36
Występy
20
Zwycięstwa
16
Porażki
55.56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Łuczka Jakub - Krasowski Jarosław 2 3:0 (11:8,11:8,12:10)
2 Łuczka Jakub - Małek Piotr 2 2:3 (14:16,5:11,11:9,11:7,9:11)
4 Rybak Kazimierz - Łuczka Jakub 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
4 Gierlicki Grzegorz - Łuczka Jakub 2 3:2 (12:10, 9:11, 5:11, 12:10, 11:9)
3 Łuczka Jakub - Marciniec Grzegorz 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 5:11)
3 Łuczka Jakub - Balawajder Jacek 2 3:0 (14:12, 11:9, 11:8,)
5 Łuczka Jakub - Kapek Roman 2 3:0 (13:11,11:3,11:5)
5 Łuczka Jakub - Gudzik Krystian 2 3:0 (12:10,11:8,11:4)
6 Sosna Adam - Łuczka Jakub 2 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
6 Gągola Mirosław - Łuczka Jakub 2 0:3 (4:11, 4:11, 9:11)
7 Łuczka Jakub - Pełka Jerzy 2 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:13)
7 Łuczka Jakub - Przewłocki Piotr 2 1:3 (4:11, 11:4, 6:11, 9:11)
9 Łuczka Jakub - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (11:4,11:7,8:11,5:11,7:11)
9 Łuczka Jakub - Orszulik Igor 1 3:0 (11:6,11:6,11:5)
8 Ciemienga Marek - Łuczka Jakub 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
8 Mrozek Patryk - Łuczka Jakub 2 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8)
1 Prudel Leszek - Łuczka Jakub 2 3:0 (11/8, 11/8, 11/4)
1 Czernik Mariusz - Łuczka Jakub 1 0:3 (9/11, 4/11, 3/11)
10 Orszulik Jan - Łuczka Jakub 2 3:1 (10;12, 11;8, 11;9, 12;10)
10 Orszulik Igor - Łuczka Jakub 2 0:3 (5;11, 8;11, 4;11)
11 Łuczka Jakub - Grabowski Piotr 2 0:3 (6:11,15:17,6:11)
11 Łuczka Jakub - Rybak Kazimierz 2 3:1 (9:11,11:7,12:10,12:10)
12 Kowalski Kamil - Łuczka Jakub 1 2:3 (6/11, 11/8, 9/11, 18/16, 5/11)
12 Wiciok Piotr - Łuczka Jakub 1 3:0 (12/10, 11/2, 11/4)
13 Łuczka Jakub - Mrozek Patryk 1 0:3 (9;11, 7:11, 9:11)
13 Łuczka Jakub - Sliwka Oliwier 1 0:3 (13:15, 5:11, 6:11)
14 Płaczek Adam - Łuczka Jakub 2 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
14 Przewłocki Piotr - Łuczka Jakub 2 0:3 (9:11, 5:11, 11:13)
15 Kapek Roman - Łuczka Jakub 1 1:3 (12:14, 11:6, 6:11, 10:12)
15 Oślizło Krzysztof - Łuczka Jakub 1 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 7:11)
16 Łuczka Jakub - Nosiadek Daniel 1 3:0 (11:0,11:5,11:8)
16 Łuczka Jakub - Langer Michał 1 3:0 (11:6,11:6,11:2)
17 Balawajder Bogusław - Łuczka Jakub 1 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:4, 7:11)
17 Marciniec Grzegorz - Łuczka Jakub 1 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 10:12, 11:9)
18 Łuczka Jakub - Gasman Dalibor 2 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 3:11)
18 Łuczka Jakub - Farana Krzysztof 2 3:0 (12:10, 11:8, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (13/11, 11/8, 11/5)
2 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 2 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:6)
3 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Balawajder Jacek / Marzec Sławomir 2 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:8)
4 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Turek Oliwier / Łuczka Jakub 2 2:3 (8:11, 10:12, 11:5, 11:8, 7:11)
5 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Kapek Roman / Oślizło Krzysztof 1 3:1 (11:4,11:7,10:12,12:10)
6 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (4:11, 11:8, 5:11, 11:9, 7:11)
7 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
8 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
9 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek 1 1:3 (10:12,7:11,11:7,7:11)
10 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (11;13, 9;11, 12;10, 11;7, 7;11)
11 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz 1 0:3 (8:11,6:11,9:11)
12 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 2:3 (4/11, 12/10, 7/11, 11/6, 5/11)
13 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11)
14 Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr - Turek Oliwier / Łuczka Jakub 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
15 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 3:11)
16 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (11:4,11:7,9:11,12:10)
17 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
18 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Prudel Leszek / Czernik Mariusz 1 3:2 (11:13, 11:7, 8:11, 11:9, 12:10)