Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oliwier
Turek
JKTS Jastrzębie Zdrój
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2009
36
Występy
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Turek Oliwier - Wichowski Grzegorz 1 3:2 (10:12,7:11,11:9,11:9,11:9)
2 Turek Oliwier - Wiciok Piotr 1 1:3 (12:10,8:11,8:11,7:11)
4 Gierlicki Grzegorz - Turek Oliwier 2 0:3 (9:11, 10:12. 8:11)
4 Badura Jarosław - Turek Oliwier 2 3:2 (11:8, 6:11, 4:11, 11:9, 11:8)
3 Turek Oliwier - Marzec Sławomir 1 3:0 (11:5, 11:7; 11:7)
3 Turek Oliwier - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
5 Turek Oliwier - Klein Andrzej 1 3:0 (11:6,11:0,11:7)
5 Turek Oliwier - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:3,11:4,11:5)
6 Słobodzian Tomasz - Turek Oliwier 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
6 Nosiadek Daniel - Turek Oliwier 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
7 Turek Oliwier - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:5)
7 Turek Oliwier - Płaczek Adam 1 3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 11:7)
9 Turek Oliwier - Tkocz Marek 2 1:3 (8:11,11:9,5:11,2:11)
9 Turek Oliwier - Orszulik Jan 2 3:0 (11:9,11:8,11:6)
8 Mrozek Patryk - Turek Oliwier 2 3:2 (8:11, 11:6, 15:17, 11:6, 12:10)
8 Ciemienga Marek - Turek Oliwier 2 2:3 (11:8, 7:11, 13:11, 9;11, 9:11)
1 Siebert Karel - Turek Oliwier 2 2:3 (9/11, 12/14, 11/9, 11/9, 6/11)
1 Prudel Leszek - Turek Oliwier 2 1:3 (8/11, 11/2, 4/11, 6/11)
10 Jurowicz Grzegorz - Turek Oliwier 1 3:1 (11;5, 13;11, 8;11, 11;3)
10 Smakowski Marcin - Turek Oliwier 1 0:3 (4;11, 8;11, 6;11)
11 Turek Oliwier - Gierlicki Grzegorz 1 1:3 (11:5,6:11,8:11,6:11)
11 Turek Oliwier - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11:3,11:6,6:11,11:9)
12 Małek Piotr - Turek Oliwier 2 3:1 (9/11, 11/9, 12/10, 14/12)
12 Wichowski Grzegorz - Turek Oliwier 2 3:0 (11/7, 11/6, 11/7)
13 Turek Oliwier - Sliwka Oliwier 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:5)
13 Turek Oliwier - Mrozek Patryk 1 0:3 (5:11,6:11, 6:11)
14 Bilgoń Tadeusz - Turek Oliwier 1 2:3 (8:11, 8:11, 11:6, 19:17, 8:11)
14 Pełka Jerzy - Turek Oliwier 1 0:3 (6:11, 2:11, 10:12)
15 Gudzik Krystian - Turek Oliwier 2 2:3 (11:5, 12:10, 4:11, 3:11, 7:11)
15 Klein Andrzej - Turek Oliwier 2 0:3 (6:11,2:11, 6:11)
16 Turek Oliwier - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (14:12,11:8,12:10)
16 Turek Oliwier - Sosna Adam 2 3:0 (11:4,11:5,11:7)
17 Marzec Sławomir - Turek Oliwier 2 2:3 (8:11, 4:11, 11:6, 13:11, 11:13)
17 Balawajder Jacek - Turek Oliwier 2 1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 9:11)
18 Turek Oliwier - Czernik Mariusz 1 3:2 (6:11, 11:5, 11:8, 10:12,11:8)
18 Turek Oliwier - Prudel Leszek 1 0:3 (9:11, 8:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (13/11, 11/8, 11/5)
2 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 2 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:6)
3 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Balawajder Jacek / Marzec Sławomir 2 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:8)
4 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Turek Oliwier / Łuczka Jakub 2 2:3 (8:11, 10:12, 11:5, 11:8, 7:11)
5 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Kapek Roman / Oślizło Krzysztof 1 3:1 (11:4,11:7,10:12,12:10)
6 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (4:11, 11:8, 5:11, 11:9, 7:11)
7 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
8 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
9 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek 1 1:3 (10:12,7:11,11:7,7:11)
10 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (11;13, 9;11, 12;10, 11;7, 7;11)
11 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz 1 0:3 (8:11,6:11,9:11)
12 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 2:3 (4/11, 12/10, 7/11, 11/6, 5/11)
13 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11)
14 Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr - Turek Oliwier / Łuczka Jakub 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
15 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 3:11)
16 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (11:4,11:7,9:11,12:10)
17 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
18 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Prudel Leszek / Czernik Mariusz 1 3:2 (11:13, 11:7, 8:11, 11:9, 12:10)