Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marek
Ciemienga
KS Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1974
34
Występy
27
Zwycięstwa
7
Porażki
79.41%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemienga Marek - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:9, 11:4, 13:11)
1 Ciemienga Marek - Balawajder Jacek 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
2 Oślizło Krzysztof - Ciemienga Marek 1 0:3 (5:11, 8:11, 3:11, )
2 Kapek Roman - Ciemienga Marek 1 2:3 (9:11, 13:11, 15:17, 11:8, 10:12,)
3 Ciemienga Marek - Pełka Jerzy 2 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 9:11, 11:8)
3 Ciemienga Marek - Papała Jakub 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:4)
4 Tkocz Marek - Ciemienga Marek 1 1:3 (8;11, 11;8, 6;11, 4;11)
4 Smakowski Marcin - Ciemienga Marek 1 0:3 (6;11, 5;11, 5;11)
5 Ciemienga Marek - Wiciok Piotr 2 0:3 (6:11, 8:11, 12:14)
5 Ciemienga Marek - Wichowski Grzegorz 2 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 3:11)
6 Gierlicki Grzegorz - Ciemienga Marek 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:4)
6 Uniszewski Mariusz - Ciemienga Marek 2 1:3 (11:13, 11:4, 8:11, 6:11)
7 Ciemienga Marek - Nosiadek Daniel 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11)
7 Ciemienga Marek - Langer Michał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
8 Ciemienga Marek - Łuczka Jakub 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
8 Ciemienga Marek - Turek Oliwier 2 2:3 (11:8, 7:11, 13:11, 9;11, 9:11)
9 Prudel Leszek - Ciemienga Marek 1 2:3 (11/5, 11/6, 5/11, 8/11, 9/11)
9 Gasman Dalibor - Ciemienga Marek 1 3:0 (11/5, 11/6, 12/10)
11 Bilgoń Tadeusz - Ciemienga Marek 2 2:3 (11:6, 15:13, 10:12, 6:11, 8:11)
11 Pełka Jerzy - Ciemienga Marek 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 7:11)
12 Ciemienga Marek - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
12 Ciemienga Marek - Gudzik Krystian 2 3:2 (11:9, 4:11, 9:11, 11:7, 11:5)
13 Kleta Rafał - Ciemienga Marek 2 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 4:11)
13 Juchnik Henryk - Ciemienga Marek 2 2:3 (9:11,11:6, 8:11, 11:9, 11:13)
14 Balawajder Jacek - Ciemienga Marek 1 1:3 (11:7, 3:11, 11:13, 7:11)
14 Balawajder Bogusław - Ciemienga Marek 1 0:3 (4:11, 10:12 ,6:11,)
15 Ciemienga Marek - Farana Krzysztof 1 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:6)
15 Ciemienga Marek - Siebert Karel 1 3:0 (12:10, 11:5, 12:10)
17 Ciemienga Marek - Uniszewski Mariusz 2 3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:4, 11:8)
17 Ciemienga Marek - Grabowski Piotr 2 3:2 (6:11, 11:13, 11:6, 11:9, 11:6)
16 Ciemienga Marek - Tyrelak Tymoteusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6)
16 Ciemienga Marek - Orszulik Igor 1 3:2 (14:12, 11:5, 9:11, 9:11, 11:7)
18 Krasowski Jarosław - Ciemienga Marek 2 1:3 (8-11, 4-11, 11-9, 8-11, )
18 Wichowski Grzegorz - Ciemienga Marek 2 3:1 (11-9, 9-11, 12-10, 14-12, )

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Stebel Grzegorz / Marciniec Grzegorz 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
2 Kapek Roman / Klein Andrzej - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11, )
3 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klejnot Michał / Pełka Jerzy 2 3:2 (4:11, 11:8, 11:13, 11:3, 11:6)
4 Orszulik Jan / Smakowski Marcin - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 2 0:3 (7;11, 9;11, 10;12)
5 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
6 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Mrozek Patryk / Ciemienga Marek 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:13, 11:4, 12:10)
7 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
8 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
9 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 2:3 (11/13, 11/6, 10/12, 11/9, 8/11)
11 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (11:13, 3:11, 5:11)
12 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klein Andrzej / Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 11:4, 14:12)
13 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Mrozek Patryk / Ciemienga Marek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
14 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek 2 1:3 (13:15, 7:11, 11:9,7:11,)
15 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:5, 11:8)
16 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)
17 Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
18 Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr - Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek 2 3:1 (11-7, 11-8, 9-11, 11-8, )