Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Oliwier
Sliwka
KS Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2006
34
Występy
23
Zwycięstwa
11
Porażki
67.65%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sliwka Oliwier - Stebel Grzegorz 2 2:3 (10:12, 11:8, 11:7, 5:11, 9:11)
1 Sliwka Oliwier - Marciniec Grzegorz 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
2 Gudzik Krystian - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 11:3, 8:11, 5:11, )
2 Klein Andrzej - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 5:11, )
3 Sliwka Oliwier - Płaczek Adam 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:5)
3 Sliwka Oliwier - Klejnot Michał 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:3)
4 Orszulik Jan - Sliwka Oliwier 2 1:3 (11;8, 12;14, 7;11, 5;11)
4 Orszulik Igor - Sliwka Oliwier 2 0:3 (7;11, 10;12, 6;11)
5 Sliwka Oliwier - Małek Piotr 1 3:2 (13:15, 5:11, 11:4, 11:8, 11:5)
5 Sliwka Oliwier - Krasowski Jarosław 1 3:2 (11:6, 11:5, 12:14, 7:11, 11:8)
6 Rybak Kazimierz - Sliwka Oliwier 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
6 Grabowski Piotr - Sliwka Oliwier 1 3:0 (16:14, 15:13, 11:4)
8 Sliwka Oliwier - Łosiński Wojciech 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:9, 11:7)
8 Sliwka Oliwier - Kleta Rafał 1 3:1 (9:11, 14:12, 11:6, 11:9)
9 Gasman Dalibor - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11/4, 11/5, 11/4)
9 Prudel Leszek - Sliwka Oliwier 1 3:0 (11/8, 11/5, 12/10)
10 Nosiadek Daniel - Sliwka Oliwier 2 0:3 (2:11, 3:11, 7:11)
10 Sosna Adam - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 3:11)
11 Przewłocki Piotr - Sliwka Oliwier 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
11 Płaczek Adam - Sliwka Oliwier 1 1:3 (9:11, 11:13, 12:10, 9:11)
12 Sliwka Oliwier - Klein Andrzej 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
12 Sliwka Oliwier - Kapek Roman 1 3:1 (3:11, 11:7, 11:8, 11:3)
13 Turek Oliwier - Sliwka Oliwier 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:5)
13 Łuczka Jakub - Sliwka Oliwier 1 0:3 (13:15, 5:11, 6:11)
14 Marciniec Grzegorz - Sliwka Oliwier 2 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 16:14, 11:7,)
14 Stebel Grzegorz - Sliwka Oliwier 2 1:3 (11:8, 2:11, 4:11, 2:11, )
15 Sliwka Oliwier - Gasman Dalibor 2 2:3 (3:11, 11:5, 7:11, 11:8, 6:11)
15 Sliwka Oliwier - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
17 Sliwka Oliwier - Grabowski Piotr 2 3:2 (12:14, 13:11, 11:13, 11:6, 11:7)
17 Sliwka Oliwier - Uniszewski Mariusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
16 Sliwka Oliwier - Smakowski Marcin 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7)
16 Sliwka Oliwier - Jurowicz Grzegorz 2 1:3 (11:7, 3:11, 8:11, 12:14)
18 Wichowski Grzegorz - Sliwka Oliwier 2 3:0 (11-4, 11-2, 11-7, )
18 Krasowski Jarosław - Sliwka Oliwier 2 2:3 (11-6, 9-11, 11-7, 13-15, 7-11, )

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Balawajder Bogusław / Balawajder Jacek 1 3:0 (11:9, 11:1, 11:5)
2 Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11, )
3 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Papała Jakub / Płaczek Adam 1 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 7:11, 16:14)
4 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 1 3:2 (11;7, 4;11, 5;11, 11;9, 11;4)
5 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 2 2:3 (9:11, 6:11, 13:11, 11:7, 5:11)
6 Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
8 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
9 Farana Krzysztof / Gasman Dalibor - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 1:3 (8/11, 11/6, 6/11, 6/11)
10 Przybyła Mateusz / Słobodzian Tomasz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
11 Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 0:3 (6:11, 11:13, 9:11)
12 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian 2 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 11:7)
13 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11)
14 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek 2 1:3 (13:15, 7:11, 11:9,7:11,)
15 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Kuc Andrzej / Farana Krzysztof 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:2)
16 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Jurowicz Grzegorz / Tyrelak Tymoteusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
17 Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
18 Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr - Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek 2 3:1 (11-7, 11-8, 9-11, 11-8, )