Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogdan
Piecowski
KS Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1971
35
Występy
29
Zwycięstwa
6
Porażki
82.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Bogdan - Balawajder Jacek 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
1 Piecowski Bogdan - Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:13, 13:11, 11:9, 11:9)
2 Klein Andrzej - Piecowski Bogdan 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11, )
2 Gudzik Krystian - Piecowski Bogdan 2 3:1 (9:11, 12:10,14:12, 11:2,)
3 Piecowski Bogdan - Klejnot Michał 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:7)
3 Piecowski Bogdan - Płaczek Adam 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
4 Orszulik Igor - Piecowski Bogdan 2 0:3 (2;11, 3;11, 6;11)
4 Orszulik Jan - Piecowski Bogdan 2 0:3 (3;11, 8;11, 9;11)
5 Piecowski Bogdan - Wichowski Grzegorz 2 3:1 (10:12, 11:5, 11:6, 11:8)
5 Piecowski Bogdan - Wiciok Piotr 2 1:3 (10;12, 7:11, 11:6, 6:11)
6 Uniszewski Mariusz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (9:11, 8:11, 4:11)
6 Gierlicki Grzegorz - Piecowski Bogdan 2 3:1 (11:5, 11:4, 6:11, 11:4)
7 Piecowski Bogdan - Langer Michał 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
8 Piecowski Bogdan - Kleta Rafał 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
8 Piecowski Bogdan - Łosiński Wojciech 1 3:1 (12:14, 11:2, 11:5, 11:7)
9 Czernik Mariusz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (13/15, 5/11, 8/11)
9 Kuc Andrzej - Piecowski Bogdan 2 1:3 (8/11, 11/5, 8/11, 8/11)
10 Sosna Adam - Piecowski Bogdan 2 0:3 (3:11, 9:11, 6:11)
10 Nosiadek Daniel - Piecowski Bogdan 2 0:3 (5:11, 11:13, 4:11)
11 Pełka Jerzy - Piecowski Bogdan 2 3:1 (9:11, 14:12, 11:7, 12:10)
11 Bilgoń Tadeusz - Piecowski Bogdan 2 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 6:11)
12 Piecowski Bogdan - Gudzik Krystian 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:2)
12 Piecowski Bogdan - Oślizło Krzysztof 2 0:3 (11:13, 8:11, 11:13)
13 Juchnik Henryk - Piecowski Bogdan 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:5, 10:12)
13 Kleta Rafał - Piecowski Bogdan 2 1:3 (2:11, 11:5, 2:11, 4:11)
14 Stebel Grzegorz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (7:11, 7:11, 3:11, )
14 Marciniec Grzegorz - Piecowski Bogdan 2 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 9:11, )
15 Piecowski Bogdan - Siebert Karel 1 3:1 (11:8, 11:4, 3:11, 11:7)
15 Piecowski Bogdan - Farana Krzysztof 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:3)
17 Piecowski Bogdan - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:4)
17 Piecowski Bogdan - Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
16 Piecowski Bogdan - Orszulik Igor 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:1)
16 Piecowski Bogdan - Tyrelak Tymoteusz 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
18 Wiciok Piotr - Piecowski Bogdan 1 3:0 (11-7, 17-15, 17-15, )
18 Kowalski Kamil - Piecowski Bogdan 1 1:3 (7-11, 13-11, 6-11, 8-11, )

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Balawajder Bogusław / Balawajder Jacek 1 3:0 (11:9, 11:1, 11:5)
2 Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11, )
3 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Papała Jakub / Płaczek Adam 1 3:2 (11:9, 11:5, 6:11, 7:11, 16:14)
4 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 1 3:2 (11;7, 4;11, 5;11, 11;9, 11;4)
5 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 2 2:3 (9:11, 6:11, 13:11, 11:7, 5:11)
6 Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
7 Piecowski Bogdan / Żurek Laura - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11)
8 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Łosiński Wojciech / Kleta Rafał 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
9 Farana Krzysztof / Gasman Dalibor - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 1:3 (8/11, 11/6, 6/11, 6/11)
10 Przybyła Mateusz / Słobodzian Tomasz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
11 Pełka Jerzy / Przewłocki Piotr - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 0:3 (6:11, 11:13, 9:11)
12 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian 2 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 11:7)
13 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan 2 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11)
14 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Piecowski Bogdan / Żurek Dariusz 1 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:8,)
15 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Kuc Andrzej / Farana Krzysztof 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:2)
16 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Jurowicz Grzegorz / Tyrelak Tymoteusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
17 Piecowski Bogdan / Żurek Dariusz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:2 (11:6, 3:11, 11:9, 10:12, 11:8)
18 Kowalski Kamil / Krasowski Jarosław - Żurek Dariusz / Piecowski Bogdan 1 3:2 (5-11, 14-12, 4-11, 11-6, 12-10, )