Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Patryk
Mrozek
KS Naprzód II Borucin
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1995
30
Występy
29
Zwycięstwa
1
Porażki
96.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozek Patryk - Marciniec Grzegorz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
1 Mrozek Patryk - Stebel Grzegorz 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:6)
2 Kapek Roman - Mrozek Patryk 1 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 10:12, )
2 Oślizło Krzysztof - Mrozek Patryk 1 0:3 (6:11, 6:11, 11:13, )
3 Mrozek Patryk - Papała Jakub 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
3 Mrozek Patryk - Pełka Jerzy 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
4 Jurowicz Grzegorz - Mrozek Patryk 1 0:3 (8;11, 12;14, 8;11)
4 Tkocz Marek - Mrozek Patryk 1 0:3 (5;11, 5;11, 11;13)
5 Mrozek Patryk - Krasowski Jarosław 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
5 Mrozek Patryk - Małek Piotr 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 11:2)
6 Grabowski Piotr - Mrozek Patryk 1 2:3 (3:11, 11:8, 5:11, 11:5, 11:13)
6 Rybak Kazimierz - Mrozek Patryk 1 0:3 (9:11, 2:11, 4:11)
7 Mrozek Patryk - Sosna Adam 1 3:0 (13:11, 11:2, 11:9)
7 Mrozek Patryk - Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:4)
8 Mrozek Patryk - Turek Oliwier 2 3:2 (8:11, 11:6, 15:17, 11:6, 12:10)
8 Mrozek Patryk - Łuczka Jakub 2 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8)
9 Kuc Andrzej - Mrozek Patryk 2 0:3 (5/11,3/11, 9/11)
9 Czernik Mariusz - Mrozek Patryk 2 0:3 (4/11, 5/11, 6/11)
10 Słobodzian Tomasz - Mrozek Patryk 1 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
10 Przybyła Mateusz - Mrozek Patryk 1 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 5:11)
11 Płaczek Adam - Mrozek Patryk 1 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
11 Przewłocki Piotr - Mrozek Patryk 1 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
12 Mrozek Patryk - Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 15:13, 11:5)
12 Mrozek Patryk - Klein Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
13 Łuczka Jakub - Mrozek Patryk 1 0:3 (9;11, 7:11, 9:11)
13 Turek Oliwier - Mrozek Patryk 1 0:3 (5:11,6:11, 6:11)
15 Mrozek Patryk - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:1, 11:9, 11:7)
15 Mrozek Patryk - Gasman Dalibor 2 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 8:11)
16 Mrozek Patryk - Jurowicz Grzegorz 2 3:1 (11:9, 11:4, 2:11, 11:9)
16 Mrozek Patryk - Smakowski Marcin 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Stebel Grzegorz / Marciniec Grzegorz 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
2 Kapek Roman / Klein Andrzej - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11, )
3 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klejnot Michał / Pełka Jerzy 2 3:2 (4:11, 11:8, 11:13, 11:3, 11:6)
4 Orszulik Jan / Smakowski Marcin - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 2 0:3 (7;11, 9;11, 10;12)
5 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
6 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Mrozek Patryk / Ciemienga Marek 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:13, 11:4, 12:10)
7 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
8 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
9 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 2:3 (11/13, 11/6, 10/12, 11/9, 8/11)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Mrozek Patryk / Żurek Dariusz 1 3:2 (4:11, 12:10, 9:11, 11:7, 11:4)
11 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (11:13, 3:11, 5:11)
12 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klein Andrzej / Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 11:4, 14:12)
13 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Mrozek Patryk / Ciemienga Marek 1 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
15 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:5, 11:8)
16 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)