Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogusław
Balawajder
TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1967
33
Występy
9
Zwycięstwa
24
Porażki
27.27%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemienga Marek - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:9, 11:4, 13:11)
1 Piecowski Bogdan - Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:13, 13:11, 11:9, 11:9)
2 Balawajder Bogusław - Gasman Dalibor 1 0:3 (9:11, 10:12, 7:11)
2 Balawajder Bogusław - Czernik Mariusz 1 3:1 (7:11, 11:3, 11:5, 11:2)
4 Oślizło Krzysztof - Balawajder Bogusław 1 3:2 (11:9, 5:11, 13:11, 8:11, 11:7)
4 Kapek Roman - Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:13, 11:6, 11:7, 11:8)
3 Kucza Jan - Balawajder Bogusław 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
3 Turek Oliwier - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
5 Balawajder Bogusław - Pełka Jerzy 1 1:3 (11:3, 7:11, 8:11, 8:11)
5 Balawajder Bogusław - Papała Jakub 1 3:0 (11:5, 13:11, 14:12)
6 Jurowicz Grzegorz - Balawajder Bogusław 2 3:2 (11;9, 11;5, 5;11, 7;11, 11;8)
6 Orszulik Jan - Balawajder Bogusław 2 3:1 (9;11, 11;8, 11;6, 11;6)
7 Balawajder Bogusław - Małek Piotr 2 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
7 Balawajder Bogusław - Krasowski Jarosław 2 3:2 (11:13, 11:7, 11:2, 8:11, 11:6)
9 Balawajder Bogusław - Nosiadek Daniel 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:8; 11:4)
10 Kuc Andrzej - Balawajder Bogusław 2 2:3 (5/11, 9/11, 11/5, 13/11, 7/11)
10 Prudel Leszek - Balawajder Bogusław 2 3:1 (11/2, 11,/4, 11/13, 11/8)
11 Balawajder Bogusław - Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11, )
11 Balawajder Bogusław - Smakowski Marcin 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11,)
12 Balawajder Bogusław - Grabowski Piotr 2 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 10:12)
12 Balawajder Bogusław - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
13 Wichowski Grzegorz - Balawajder Bogusław 2 3:1 (11-8, 11-5, 8-11, 11-5)
13 Małek Piotr - Balawajder Bogusław 2 3:0 (11-6, 11-9, 11-8)
14 Balawajder Bogusław - Żurek Dariusz 1 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:6,)
14 Balawajder Bogusław - Ciemienga Marek 1 0:3 (4:11, 10:12 ,6:11,)
15 Bilgoń Tadeusz - Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:1, 11:7, 5:11, 11:8)
15 Pełka Jerzy - Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:7)
16 Balawajder Bogusław - Oślizło Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
16 Balawajder Bogusław - Gudzik Krystian 1 1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 9:11)
17 Balawajder Bogusław - Łuczka Jakub 1 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:4, 7:11)
17 Balawajder Bogusław - Kleta Rafał 1 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11)
18 Dubec Paweł - Balawajder Bogusław 2 0:3 (4:11, 8:11, 7:11)
18 Nosiadek Daniel - Balawajder Bogusław 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Balawajder Bogusław / Balawajder Jacek 1 3:0 (11:9, 11:1, 11:5)
2 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Farana Krzysztof / Czernik Mariusz 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 11:13, 11:6)
3 Łosiński Wojciech / Juchnik Sebastian - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
4 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 2:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:9, 2:11)
5 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:3)
6 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 3:1 (10;12, 13;11, 11;7, 11;6)
7 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 4:11, 11:8)
9 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:9; 11:7)
10 Gasman Dalibor / Czernik Mariusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 1:3 (7/11, 8/11, 11/9, 3/11)
11 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 4:11,)
12 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:8)
13 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (8-11, 9-11, 8-11)
14 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Piecowski Bogdan / Żurek Dariusz 1 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:8,)
15 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 9:11)
16 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:8)
17 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Kleta Rafał / Łosiński Wojciech 1 2:3 (10:12, 11:7, 5:11, 15:13, 7:11)
18 Dubec Paweł / Przybyła Mateusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)