Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Balawajder
TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1968
34
Występy
16
Zwycięstwa
18
Porażki
47.06%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Bogdan - Balawajder Jacek 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:6)
1 Ciemienga Marek - Balawajder Jacek 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
2 Balawajder Jacek - Farana Krzysztof 2 3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:7)
2 Balawajder Jacek - Siebert Karel 2 0:3 (8:11, 5:11, 7:11)
4 Klein Andrzej - Balawajder Jacek 2 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 5:11)
4 Gudzik Krystian - Balawajder Jacek 2 3:1 (15:17, 11:3, 11:5, 11:9)
3 Łosiński Wojciech - Balawajder Jacek 2 0:3 (4:11, 6:11, 9:11)
3 Łuczka Jakub - Balawajder Jacek 2 3:0 (14:12, 11:9, 11:8,)
5 Balawajder Jacek - Bilgoń Tadeusz 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:9)
5 Balawajder Jacek - Płaczek Adam 2 1:3 (9:11, 11:8, 10:12, 7:11)
6 Tkocz Marek - Balawajder Jacek 1 3:0 (13;11, 11;7, 11;7)
6 Orszulik Igor - Balawajder Jacek 1 1:3 (11;8, 9;11, 9;11, 10;12)
7 Balawajder Jacek - Wiciok Piotr 1 0:3 (7:11, 4:11, 0:11)
7 Balawajder Jacek - Wichowski Grzegorz 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 4:11)
8 Rybak Kazimierz - Balawajder Jacek 2 2:3 (2:11, 11:9, 7:11, 11:8, 6:11)
8 Grabowski Piotr - Balawajder Jacek 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:1, 11:8)
9 Balawajder Jacek - Sosna Adam 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3;)
9 Balawajder Jacek - Nosiadek Daniel 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7;)
11 Balawajder Jacek - Orszulik Igor 2 3:0 (11:5, 13:11, 11:7, )
11 Balawajder Jacek - Orszulik Jan 2 3:0 (11:8,11:9, 11:5, )
12 Balawajder Jacek - Rybak Kazimierz 2 3:0 (14:12, 11:6, 11:5)
12 Balawajder Jacek - Grabowski Piotr 2 0:3 (2:11, 8:11, 5:11)
13 Małek Piotr - Balawajder Jacek 2 3:0 (11-7, 11-8, 11-8)
13 Wichowski Grzegorz - Balawajder Jacek 2 3:1 (7-11, 11-7, 11-4, 11-7)
14 Balawajder Jacek - Ciemienga Marek 1 1:3 (11:7, 3:11, 11:13, 7:11)
14 Balawajder Jacek - Żurek Dariusz 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:5,)
15 Przewłocki Piotr - Balawajder Jacek 2 2:3 (11:7, 11:8, 6:11, 9:11, 5:11)
15 Płaczek Adam - Balawajder Jacek 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
16 Balawajder Jacek - Gudzik Krystian 1 1:3 (6:11, 13:15, 13:11, 7:11)
16 Balawajder Jacek - Oślizło Krzysztof 1 0:3 (10:12, 12:14, 8:11)
17 Balawajder Jacek - Juchnik Henryk 2 3:0 (11:5, 14:12, 11:3)
17 Balawajder Jacek - Turek Oliwier 2 1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 9:11)
18 Nosiadek Daniel - Balawajder Jacek 2 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 6:11)
18 Dubec Paweł - Balawajder Jacek 2 0:3 (5:11, 3:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Balawajder Bogusław / Balawajder Jacek 1 3:0 (11:9, 11:1, 11:5)
2 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 0:3 (14:16, 8:11, 7:11)
3 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Balawajder Jacek / Marzec Sławomir 2 3:1 (4:11, 11:6, 11:7, 11:8)
4 Gudzik Krystian / Klein Andrzej - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8)
5 Stebel Grzegorz / Balawajder Jacek - Płaczek Adam / Papała Jakub 2 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 13:11,5:11)
6 Smakowski Marcin / Orszulik Jan - Balawajder Jacek / Marzec Sławomir 2 3:0 (11;9, 11;6, 11;7)
7 Balawajder Jacek / Marzec Sławomir - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
8 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Jacek 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
9 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Przybyła Mateusz / Langer Michał 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:4; 11:7)
11 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5, )
12 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 2 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 11:13)
13 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (6-11, 11-5, 11-4, 11-4)
14 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek 2 1:3 (13:15, 7:11, 11:9,7:11,)
15 Przewłocki Piotr / Pełka Jerzy - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (10:12, 12:10, 11:4, 11:8)
16 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gudzik Krystian / Kapek Roman 1 3:2 (11:6, 2:11, 8:11, 13:11, 11:8)
17 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
18 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)