Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Stebel
TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1966
17
Występy
4
Zwycięstwa
13
Porażki
23.53%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sliwka Oliwier - Stebel Grzegorz 2 2:3 (10:12, 11:8, 11:7, 5:11, 9:11)
1 Mrozek Patryk - Stebel Grzegorz 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:6)
5 Stebel Grzegorz - Pełka Jerzy 1 1:3 (11:5, 5:11, 4:11, 7:11)
9 Stebel Grzegorz - Sosna Adam 1 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 6:11, 13:11)
10 Prudel Leszek - Stebel Grzegorz 2 3:0 (11/2, 11/4, 11/3)
10 Kuc Andrzej - Stebel Grzegorz 2 3:1 (13/11, 7/11, 11/7, 12/10)
12 Stebel Grzegorz - Gierlicki Grzegorz 1 0:3 (10:12, 3:11, 6:11)
12 Stebel Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
13 Krasowski Jarosław - Stebel Grzegorz 1 0:3 (8-11, 8-11, 7-11)
13 Wiciok Piotr - Stebel Grzegorz 1 3:1 (11-1, 11-3, 12-14, 11-0)
14 Stebel Grzegorz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (7:11, 7:11, 3:11, )
14 Stebel Grzegorz - Sliwka Oliwier 2 1:3 (11:8, 2:11, 4:11, 2:11, )
15 Pełka Jerzy - Stebel Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
15 Bilgoń Tadeusz - Stebel Grzegorz 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:4, 11:9)
16 Stebel Grzegorz - Kapek Roman 2 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
18 Sosna Adam - Stebel Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
18 Przybyła Mateusz - Stebel Grzegorz 1 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Stebel Grzegorz / Marciniec Grzegorz 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
2 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 0:3 (14:16, 8:11, 7:11)
4 Gudzik Krystian / Klein Andrzej - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8)
5 Stebel Grzegorz / Balawajder Jacek - Płaczek Adam / Papała Jakub 2 2:3 (11:9, 5:11, 5:11, 13:11,5:11)
9 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Przybyła Mateusz / Langer Michał 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:4; 11:7)
10 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Stebel Grzegorz / Marzec Sławomir 2 3:0 (11/9, 11/5, 11/7)
11 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5, )
12 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 2 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 11:13)
13 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (6-11, 11-5, 11-4, 11-4)
14 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Sliwka Oliwier / Ciemienga Marek 2 1:3 (13:15, 7:11, 11:9,7:11,)
15 Przewłocki Piotr / Pełka Jerzy - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (10:12, 12:10, 11:4, 11:8)
16 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gudzik Krystian / Kapek Roman 1 3:2 (11:6, 2:11, 8:11, 13:11, 11:8)
17 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 0:3 (5:11, 5:11, 5:11)
18 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)