Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Marciniec
TKKF Relaks Wodzisław Śląski
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1974
36
Występy
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozek Patryk - Marciniec Grzegorz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:3)
1 Sliwka Oliwier - Marciniec Grzegorz 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
2 Marciniec Grzegorz - Siebert Karel 2 2:3 (12:10, 9:11, 10:12, 11:4, 8:11)
2 Marciniec Grzegorz - Farana Krzysztof 2 3:2 (12:10, 12:10, 10:12, 9:11, 11:5)
4 Gudzik Krystian - Marciniec Grzegorz 2 0:3 (8:11, 11:13, 6:11)
4 Klein Andrzej - Marciniec Grzegorz 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 6:11)
3 Łuczka Jakub - Marciniec Grzegorz 2 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 5:11)
3 Łosiński Wojciech - Marciniec Grzegorz 2 0:3 (9:11, 8:11, 4:11)
5 Marciniec Grzegorz - Płaczek Adam 2 3:1 (11:3, 11:7, 7:11, 11:3)
5 Marciniec Grzegorz - Bilgoń Tadeusz 2 3:0 (11:6, 16:14, 12:10)
6 Orszulik Igor - Marciniec Grzegorz 1 1:3 (10;12, 3;11, 11;8, 8;11)
6 Tkocz Marek - Marciniec Grzegorz 1 1:3 (12;14, 3;11, 11;8, 9;11)
7 Marciniec Grzegorz - Wichowski Grzegorz 1 3:2 (11:8, 11:6, 8:11, 8:11, 11:6)
7 Marciniec Grzegorz - Wiciok Piotr 1 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 10:12, 9:11)
8 Uniszewski Mariusz - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (7:11, 11:13, 6:11)
8 Gierlicki Grzegorz - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:8, 11:8)
9 Marciniec Grzegorz - Przybyła Mateusz 2 3:1 (11:9, 11:2, 13:15; 12:10)
9 Marciniec Grzegorz - Langer Michał 2 3:1 (4:11, 11:5, 11:3, 11:9)
10 Farana Krzysztof - Marciniec Grzegorz 1 2:3 (11/7, 3/11, 11/6, 5/11, 1/11)
10 Gasman Dalibor - Marciniec Grzegorz 1 3:1 (6/11, 11/6, 14/12, 11/7)
11 Marciniec Grzegorz - Smakowski Marcin 1 3:0 (15:13, 13:11, 11:3,)
11 Marciniec Grzegorz - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:5,)
12 Marciniec Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:3, 8:11, 3:11)
12 Marciniec Grzegorz - Gierlicki Grzegorz 1 3:1 (11:8, 11:4, 3:11, 14:12)
13 Wiciok Piotr - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (11-3, 6-11, 11-7, 8-11, 11-9)
13 Krasowski Jarosław - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (7-11, 8-11, 9-11)
14 Marciniec Grzegorz - Sliwka Oliwier 2 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 16:14, 11:7,)
14 Marciniec Grzegorz - Piecowski Bogdan 2 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 9:11, )
15 Płaczek Adam - Marciniec Grzegorz 2 1:3 (8:11, 14:12, 11:13, 9:11)
15 Przewłocki Piotr - Marciniec Grzegorz 2 3:1 (11:2, 7:11, 11:8, 11:7)
16 Marciniec Grzegorz - Klein Andrzej 2 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:5)
16 Marciniec Grzegorz - Kapek Roman 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
17 Marciniec Grzegorz - Kleta Rafał 1 3:2 (6:11, 11:5, 11:3, 7:11, 11:9)
17 Marciniec Grzegorz - Łuczka Jakub 1 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 10:12, 11:9)
18 Przybyła Mateusz - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (3:11, 7:11, 9:11)
18 Sosna Adam - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (11:7, 11:4, 9:11, 5:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Stebel Grzegorz / Marciniec Grzegorz 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
2 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Farana Krzysztof / Czernik Mariusz 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 11:13, 11:6)
3 Łosiński Wojciech / Juchnik Sebastian - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
4 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 2:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:9, 2:11)
5 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:3)
6 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 3:1 (10;12, 13;11, 11;7, 11;6)
7 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 4:11, 11:8)
8 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Jacek 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
9 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:9; 11:7)
10 Gasman Dalibor / Czernik Mariusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 1:3 (7/11, 8/11, 11/9, 3/11)
11 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 4:11,)
12 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:8)
13 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (8-11, 9-11, 8-11)
14 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Piecowski Bogdan / Żurek Dariusz 1 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:8,)
15 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 9:11)
16 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:8)
17 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Kleta Rafał / Łosiński Wojciech 1 2:3 (10:12, 11:7, 5:11, 15:13, 7:11)
18 Dubec Paweł / Przybyła Mateusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)