Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Przybyła
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1992
14
Występy
1
Zwycięstwa
13
Porażki
7.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Przybyła Mateusz - Suchecki Wacław 1 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)
3 Przybyła Mateusz - Orszulik Igor 1 2:3 (13:15, 7:11, 11:3, 11:5, 6:11)
8 Przybyła Mateusz - Prudel Leszek 1 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
8 Przybyła Mateusz - Siebert Karel 1 2:3 (11:9, 5:11, 9:11, 11:8, 6:11)
4 Krasowski Jarosław - Przybyła Mateusz 1 3:1 (9-11, 11-7, 11-7, 11-5, )
4 Małek Piotr - Przybyła Mateusz 1 3:0 (11-7, 11-8, 11-8, )
9 Marciniec Grzegorz - Przybyła Mateusz 2 3:1 (11:9, 11:2, 13:15; 12:10)
9 Marzec Sławomir - Przybyła Mateusz 2 3:0 (12:10, 11:3, 11:4)
10 Przybyła Mateusz - Żurek Dariusz 1 3:1 (9:11, 11:7, 13:11, 11:7)
10 Przybyła Mateusz - Mrozek Patryk 1 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 5:11)
12 Przybyła Mateusz - Płaczek Adam 1 1:3 (6:11, 9:11, 11:7, 5:11)
12 Przybyła Mateusz - Przewłocki Piotr 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
18 Przybyła Mateusz - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (3:11, 7:11, 9:11)
18 Przybyła Mateusz - Stebel Grzegorz 1 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Orszulik Jan / Orszulik Igor 2 3:2 (7:11, 4:11, 11:3, 11:9, 14:12)
4 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Przybyła Mateusz / Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11-8, 11-5, 11-3, )
8 Słobodzian Tomasz / Przybyła Mateusz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8)
9 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Przybyła Mateusz / Langer Michał 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:4; 11:7)
10 Przybyła Mateusz / Słobodzian Tomasz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
12 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (9:11, 14:16, 11:9, 11:9, 5:11)
18 Dubec Paweł / Przybyła Mateusz - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)