Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Daniel
Nosiadek
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1991
36
Występy
13
Zwycięstwa
23
Porażki
36.11%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nosiadek Daniel - Oślizło Krzysztof 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
1 Nosiadek Daniel - Kapek Roman 1 2:3 (11:5, 11:8, 17:19, 2:11, 10:12)
2 Klejnot Michał - Nosiadek Daniel 1 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 7:11)
2 Płaczek Adam - Nosiadek Daniel 1 2:3 (11:9, 11:6, 9:11, 12:14, 8:11)
3 Nosiadek Daniel - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
3 Nosiadek Daniel - Orszulik Jan 2 2:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:8, 8:11)
5 Nosiadek Daniel - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
5 Nosiadek Daniel - Badura Jarosław 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 6:11)
6 Nosiadek Daniel - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:5)
6 Nosiadek Daniel - Turek Oliwier 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
7 Ciemienga Marek - Nosiadek Daniel 2 2:3 (10:12, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11)
7 Żurek Laura - Nosiadek Daniel 2 0:3 (1:11, 6:11, 5:11)
8 Nosiadek Daniel - Kuc Andrzej 2 2:3 (8:11, 4:11, 11:9, 11:3, 10:12)
8 Nosiadek Daniel - Gasman Dalibor 2 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 6:11)
4 Wiciok Piotr - Nosiadek Daniel 2 3:0 (12-10, 11-7, 12-10, )
4 Wichowski Grzegorz - Nosiadek Daniel 2 3:1 (11-13, 11-8, 11-4, 11-7, )
9 Balawajder Bogusław - Nosiadek Daniel 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:8; 11:4)
9 Balawajder Jacek - Nosiadek Daniel 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7;)
10 Nosiadek Daniel - Sliwka Oliwier 2 0:3 (2:11, 3:11, 7:11)
10 Nosiadek Daniel - Piecowski Bogdan 2 0:3 (5:11, 11:13, 4:11)
11 Kuc Andrzej - Nosiadek Daniel 1 3:1 (11/13, 11/8, 11/6, 14/12)
11 Prudel Leszek - Nosiadek Daniel 1 3:0 (12/10, 11/5, 11/9)
12 Nosiadek Daniel - Bilgoń Tadeusz 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:3, 11:6)
12 Nosiadek Daniel - Pełka Jerzy 2 3:2 (3:11, 11:5, 11:6, 5:11, 11:9)
13 Jurowicz Grzegorz - Nosiadek Daniel 1 3:0 (12;10, 11;7, 11;2)
13 Smakowski Marcin - Nosiadek Daniel 1 3:0 (12;10, 11;6, 12;10)
14 Oślizło Krzysztof - Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:5, 11:9, 7:11, 6:11, 11:8)
14 Kapek Roman - Nosiadek Daniel 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
15 Rybak Kazimierz - Nosiadek Daniel 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
15 Gierlicki Grzegorz - Nosiadek Daniel 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 11:5)
17 Nosiadek Daniel - Kowalski Kamil 2 3:0 (12:10, 11:9 11:4)
17 Nosiadek Daniel - Wichowski Grzegorz 2 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)
16 Łuczka Jakub - Nosiadek Daniel 1 3:0 (11:0,11:5,11:8)
16 Kleta Rafał - Nosiadek Daniel 1 1:3 (4:11,11:8,6:11,8:11)
18 Nosiadek Daniel - Balawajder Jacek 2 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 6:11)
18 Nosiadek Daniel - Balawajder Bogusław 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel - Gudzik Krystian / Kapek Roman 2 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
2 Pełka Jerzy / Papała Jakub - Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:6)
3 Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel - Suchecki Wacław / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
4 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 2:3 (11-8, 12-10, 12-14, 5-11, 10-12, )
5 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:2 (12:10, 10:12, 1:11, 11:5, 11:9)
6 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (4:11, 11:8, 5:11, 11:9, 7:11)
7 Piecowski Bogdan / Żurek Laura - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11)
8 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 1 1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 10:12)
9 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:9; 11:7)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Mrozek Patryk / Żurek Dariusz 1 3:2 (4:11, 12:10, 9:11, 11:7, 11:4)
11 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 0:3 (4/11, 8/11, 12/14)
12 Nosiadek Daniel / Słobodzian Tomasz - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 1 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 6:11 8:11)
13 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (11;13, 11;6, 8;11, 14;16)
14 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:4)
15 Grabowski Piotr / Badura Jarosław - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:9)
16 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (11:4,11:7,9:11,12:10)
17 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 2 2:3 (11:7, 11:8, 4:11, 6:11, 6:11)
18 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)