Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Sosna
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1987
28
Występy
7
Zwycięstwa
21
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Sosna Adam - Badura Jarosław 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:13, 11:5, 2:11)
5 Sosna Adam - Rybak Kazimierz 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:9)
6 Sosna Adam - Łuczka Jakub 2 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
6 Sosna Adam - Juchnik Henryk 2 3:2 (13:11, 10:12, 8:11, 11:5, 11:5)
7 Mrozek Patryk - Sosna Adam 1 3:0 (13:11, 11:2, 11:9)
7 Żurek Dariusz - Sosna Adam 1 0:3 (10:12, 8:11, 6:11)
8 Sosna Adam - Gasman Dalibor 2 0:3 (3:11, 3:11, 8:11)
8 Sosna Adam - Kuc Andrzej 2 0:3 (3:11, 9:11, 4:11)
4 Małek Piotr - Sosna Adam 1 3:0 (11-5, 11-7, 11-5, )
4 Krasowski Jarosław - Sosna Adam 1 3:0 (11-2, 11-6, 11-8, )
9 Balawajder Jacek - Sosna Adam 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3;)
9 Stebel Grzegorz - Sosna Adam 1 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 6:11, 13:11)
10 Sosna Adam - Piecowski Bogdan 2 0:3 (3:11, 9:11, 6:11)
10 Sosna Adam - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 3:11)
11 Gasman Dalibor - Sosna Adam 2 3:0 (11/6, 11/3, 11/8)
11 Farana Krzysztof - Sosna Adam 2 3:2 (7/11, 11/8, 12/14, 14/12, 11/8)
13 Smakowski Marcin - Sosna Adam 1 2:3 (6;11, 18;16, 8;11, 11;3, 5;11)
13 Jurowicz Grzegorz - Sosna Adam 1 3:0 (11;3, 12;10, 11;9)
14 Klein Andrzej - Sosna Adam 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
14 Laska Tadeusz - Sosna Adam 2 1:3 (12:14, 11:9, 10:12, 8:11)
15 Grabowski Piotr - Sosna Adam 2 3:0 (11:5, 14:12, 11:5)
15 Badura Jarosław - Sosna Adam 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
17 Sosna Adam - Małek Piotr 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
17 Sosna Adam - Wiciok Piotr 1 0:3 (9:11, 8:11, 2:11)
16 Juchnik Henryk - Sosna Adam 2 3:0 (11:7,11:5,11:3)
16 Turek Oliwier - Sosna Adam 2 3:0 (11:4,11:5,11:7)
18 Sosna Adam - Stebel Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
18 Sosna Adam - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (11:7, 11:4, 9:11, 5:11, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 2:3 (11-8, 12-10, 12-14, 5-11, 10-12, )
5 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:2 (12:10, 10:12, 1:11, 11:5, 11:9)
6 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (4:11, 11:8, 5:11, 11:9, 7:11)
7 Piecowski Bogdan / Żurek Laura - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11)
8 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 1 1:3 (4:11, 11:6, 6:11, 10:12)
9 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:9; 11:7)
10 Sosna Adam / Nosiadek Daniel - Mrozek Patryk / Żurek Dariusz 1 3:2 (4:11, 12:10, 9:11, 11:7, 11:4)
11 Kuc Andrzej / Prudel Leszek - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 1 0:3 (4/11, 8/11, 12/14)
13 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (11;13, 11;6, 8;11, 14;16)
14 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:4)
15 Grabowski Piotr / Badura Jarosław - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:9)
16 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (11:4,11:7,9:11,12:10)
17 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 2 2:3 (11:7, 11:8, 4:11, 6:11, 6:11)
18 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)