Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Słobodzian
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1988
30
Występy
3
Zwycięstwa
27
Porażki
10%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz - Klein Andrzej 2 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 13:15)
1 Słobodzian Tomasz - Gudzik Krystian 2 0:3 (11:13, 5:11, 2:11)
2 Papała Jakub - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
2 Pełka Jerzy - Słobodzian Tomasz 2 3:1 (11:6, 11:3, 12:14, 11:8)
3 Słobodzian Tomasz - Orszulik Igor 1 3:1 (4:11, 11:5, 11:9, 11:6)
3 Słobodzian Tomasz - Suchecki Wacław 1 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
5 Słobodzian Tomasz - Grabowski Piotr 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
5 Słobodzian Tomasz - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (2:11, 6:11, 3:11)
6 Słobodzian Tomasz - Turek Oliwier 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
6 Słobodzian Tomasz - Łosiński Wojciech 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:2)
7 Żurek Dariusz - Słobodzian Tomasz 1 3:2 (11:7, 9:11, 6:11, 11:8, 11:9)
7 Mrozek Patryk - Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:4)
8 Słobodzian Tomasz - Siebert Karel 1 0:3 (9:11, 8:11, 11:13)
8 Słobodzian Tomasz - Prudel Leszek 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
4 Wichowski Grzegorz - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11-7, 11-7, 11-8, )
4 Wiciok Piotr - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11-7, 11-4, 11-8, )
10 Słobodzian Tomasz - Mrozek Patryk 1 0:3 (6:11, 6:11, 5:11)
10 Słobodzian Tomasz - Żurek Dariusz 1 2:3 (13:11, 13:11, 2:11, 8:11, 5:11)
11 Prudel Leszek - Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11:6, 11/3, 11/4)
11 Kuc Andrzej - Słobodzian Tomasz 1 3:1 (13/11, 9/11, 11/8, 11/6)
12 Słobodzian Tomasz - Przewłocki Piotr 1 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
12 Słobodzian Tomasz - Płaczek Adam 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11)
13 Orszulik Jan - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11;7, 12;10, 11;2)
13 Orszulik Igor - Słobodzian Tomasz 2 3:2 (11;7, 11;13, 11;9, 10;12, 11;9)
14 Laska Tadeusz - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
14 Klein Andrzej - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
17 Słobodzian Tomasz - Wichowski Grzegorz 2 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
17 Słobodzian Tomasz - Kowalski Kamil 2 1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 4:11)
16 Turek Oliwier - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (14:12,11:8,12:10)
16 Juchnik Henryk - Słobodzian Tomasz 2 2:3 (11:9,11:8,9:11,7:11,8:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel - Gudzik Krystian / Kapek Roman 2 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
2 Pełka Jerzy / Papała Jakub - Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:9, 6:11, 7:11, 11:9, 11:6)
3 Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel - Suchecki Wacław / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
4 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Przybyła Mateusz / Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11-8, 11-5, 11-3, )
5 Słobodzian Tomasz / Langer Michał - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
6 Słobodzian Tomasz / Gągola Mirosław - Łosiński Wojciech / Juchnik Henryk 2 1:3 (6:11, 14:12, 10:12, 7:11)
7 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
8 Słobodzian Tomasz / Przybyła Mateusz - Gasman Dalibor / Siebert Karel 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8)
10 Przybyła Mateusz / Słobodzian Tomasz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (6:11, 6:11, 10:12)
11 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 2 3:0 (11/4, 11/7, 12/10)
12 Nosiadek Daniel / Słobodzian Tomasz - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 1 2:3 (11:9, 11:8, 5:11, 6:11 8:11)
13 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Langer Michał / Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11;8, 11;7, 11;5)
14 Kapek Roman / Klein Andrzej - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
16 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 1:3 (10:12,9:11,11:8,9:11)
17 Langer Michał / Słobodzian Tomasz - Kowalski Kamil / Małek Piotr 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)