Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Langer
STS Żernica
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1994
26
Występy
2
Zwycięstwa
24
Porażki
7.69%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Langer Michał - Gudzik Krystian 2 0:3 (11:13, 5:11, 7:11)
1 Langer Michał - Klein Andrzej 2 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 3:11)
2 Pełka Jerzy - Langer Michał 2 3:0 (11:3, 11:3, 11:5)
2 Papała Jakub - Langer Michał 2 2:3 (12:10, 10:12, 8:11, 11:7, 9:11)
3 Langer Michał - Orszulik Jan 2 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
3 Langer Michał - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
5 Langer Michał - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (2:11, 2:11, 5:11)
5 Langer Michał - Grabowski Piotr 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
7 Piecowski Bogdan - Langer Michał 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
7 Ciemienga Marek - Langer Michał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
9 Marzec Sławomir - Langer Michał 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:4; )
9 Marciniec Grzegorz - Langer Michał 2 3:1 (4:11, 11:5, 11:3, 11:9)
11 Siebert Karel - Langer Michał 2 3:0 (11/6, 11/5, 11/4)
11 Czernik Mariusz - Langer Michał 2 3:1 (11/5, 6/11, 11/8, 11/7)
12 Langer Michał - Pełka Jerzy 2 0:3 (3:11, 4:11, 4:11)
12 Langer Michał - Bilgoń Tadeusz 2 0:3 (7:11, 8:11, 11:13)
13 Orszulik Igor - Langer Michał 2 2:3 (9;11, 10;12, 11;9, 14;12, 11;13)
13 Orszulik Jan - Langer Michał 2 3:0 (11;6, 11;8, 11;7)
14 Kapek Roman - Langer Michał 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
14 Oślizło Krzysztof - Langer Michał 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:3)
15 Badura Jarosław - Langer Michał 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
15 Grabowski Piotr - Langer Michał 2 3:0 (11:3, 11:4, 11:6)
17 Langer Michał - Wiciok Piotr 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
17 Langer Michał - Małek Piotr 1 1:3 (11:7, 8:11, 2:11, 1:11)
16 Kleta Rafał - Langer Michał 1 3:2 (8:11,17:19,11:9,11:3,11:6)
16 Łuczka Jakub - Langer Michał 1 3:0 (11:6,11:6,11:2)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowara Kamil / Langer Michał - Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 7:11, 5:11)
2 Klejnot Michał / Płaczek Adam - Langer Michał / Gładysz Marek 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:6, 7:11)
3 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Orszulik Jan / Orszulik Igor 2 3:2 (7:11, 4:11, 11:3, 11:9, 14:12)
5 Słobodzian Tomasz / Langer Michał - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
7 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
9 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Przybyła Mateusz / Langer Michał 2 3:1 (11:7, 9:11, 11:4; 11:7)
11 Siebert Karel / Gasman Dalibor - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 2 3:0 (11/4, 11/7, 12/10)
12 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (9:11, 14:16, 11:9, 11:9, 5:11)
13 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Langer Michał / Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11;8, 11;7, 11;5)
14 Kapek Roman / Klein Andrzej - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
15 Gierlicki Grzegorz / Rybak Kazimierz - Nowara Kamil / Langer Michał 1 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:9)
16 Kleta Rafał / Łosiński Wojciech - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 1:3 (10:12,9:11,11:8,9:11)
17 Langer Michał / Słobodzian Tomasz - Kowalski Kamil / Małek Piotr 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)