Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Oślizło
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1974
34
Występy
14
Zwycięstwa
20
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nosiadek Daniel - Oślizło Krzysztof 1 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
1 Nowara Kamil - Oślizło Krzysztof 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 8:11)
2 Oślizło Krzysztof - Ciemienga Marek 1 0:3 (5:11, 8:11, 3:11, )
2 Oślizło Krzysztof - Mrozek Patryk 1 0:3 (6:11, 6:11, 11:13, )
3 Farana Krzysztof - Oślizło Krzysztof 1 3:2 (11/7, 11/7, 12/14, 8/11, 11/3)
3 Gasman Dalibor - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11/6, 11/7, 11/7)
4 Oślizło Krzysztof - Balawajder Bogusław 1 3:2 (11:9, 5:11, 13:11, 8:11, 11:7)
4 Oślizło Krzysztof - Marzec Sławomir 1 0:3 (6:11, 10:12, 8:11)
5 Łosiński Wojciech - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:8,15:13,11:9)
5 Turek Oliwier - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:3,11:4,11:5)
6 Przewłocki Piotr - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:3, 14:12)
6 Pełka Jerzy - Oślizło Krzysztof 2 3:2 (11:4, 4:11, 11:6, 7:11, 11:8)
7 Oślizło Krzysztof - Jurowicz Grzegorz 2 3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:9)
7 Oślizło Krzysztof - Orszulik Jan 2 1:3 (9:11, 13:15, 11:9; 10:12)
9 Oślizło Krzysztof - Gierlicki Grzegorz 1 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 5:11)
9 Oślizło Krzysztof - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
8 Wiciok Piotr - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11/4, 14/12, 11/6)
8 Wichowski Grzegorz - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11/8, 11/5, 11/5)
11 Oślizło Krzysztof - Wiciok Piotr 1 0:3 (7:11, 13:15, 2:11)
11 Oślizło Krzysztof - Wichowski Grzegorz 1 1:3 (11:8, 10:12, 11:13, 9;11)
10 Rybak Kazimierz - Oślizło Krzysztof 1 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:7)
10 Boberek Adam - Oślizło Krzysztof 1 1:3 (8:11, 11:5, 4:11, 4:11)
12 Ciemienga Marek - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
12 Piecowski Bogdan - Oślizło Krzysztof 2 0:3 (11:13, 8:11, 11:13)
14 Oślizło Krzysztof - Nosiadek Daniel 1 3:2 (11:5, 11:9, 7:11, 6:11, 11:8)
14 Oślizło Krzysztof - Langer Michał 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:3)
15 Oślizło Krzysztof - Juchnik Henryk 1 3:2 (11:7, 10:12, 9:11, 11:9, 11:4)
15 Oślizło Krzysztof - Łuczka Jakub 1 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 7:11)
16 Balawajder Bogusław - Oślizło Krzysztof 1 0:3 (6:11, 5:11, 9:11)
16 Balawajder Jacek - Oślizło Krzysztof 1 0:3 (10:12, 12:14, 8:11)
17 Oślizło Krzysztof - Farana Krzysztof 2 0:3 (4:11, 5:11 2:11)
17 Oślizło Krzysztof - Gasman Dalibor 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 12:10)
18 Smakowski Marcin - Oślizło Krzysztof 1 1:3 (9;11, 12;10, 10;12, 14;16)
18 Jurowicz Grzegorz - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11;5, 11;8, 14;12)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowara Kamil / Langer Michał - Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 7:11, 5:11)
2 Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11, )
3 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej 2 1:3 (11/6, 8/11, 9/11, 9/11)
4 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 2:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:9, 2:11)
5 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Kapek Roman / Oślizło Krzysztof 1 3:1 (11:4,11:7,10:12,12:10)
6 Przewłocki Piotr / Pełka Jerzy - Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian 2 3:0 (11:8, 11:8, 13:11)
7 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Tkocz Marek / Jurowicz Grzegorz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:9)
8 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 2 3:0 (11/9, 11/8, 11/9)
9 Kapek Roman / Oślizło Krzysztof - Gierlicki Grzegorz / Grabowski Piotr 1 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11)
10 Rybak Kazimierz / Boberek Adam - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 2:3 (11:7, 11:13, 12:10, 6:11, 6:11)
11 Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej - Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
12 Sliwka Oliwier / Piecowski Bogdan - Oślizło Krzysztof / Gudzik Krystian 2 3:1 (12:10, 9:11, 12:10, 11:7)
14 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:4)
15 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 3:11)
16 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:8)
17 Gudzik Krystian / Oślizło Krzysztof - Gasman Dalibor / Farana Krzysztof 1 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 9:11)
18 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 1 2:3 (11;8, 11;8, 8;11, 7;11, 6;11)