Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tadeusz
Laska
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1972
9
Występy
2
Zwycięstwa
7
Porażki
22.22%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
9 Laska Tadeusz - Grabowski Piotr 2 0:3 (4:11, 4:11, 2:11)
10 Uniszewski Mariusz - Laska Tadeusz 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:9)
13 Laska Tadeusz - Pełka Jerzy 1 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 8:11,)
13 Laska Tadeusz - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (9:11, 14:12, 13:11, 11:6)
14 Laska Tadeusz - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
14 Laska Tadeusz - Sosna Adam 2 1:3 (12:14, 11:9, 10:12, 8:11)
15 Laska Tadeusz - Juchnik Henryk 1 1:3 (6:11,5:11, 11:8,7:11)
17 Laska Tadeusz - Prudel Leszek 1 0:3 (4:11, 3:11, 7:11)
17 Laska Tadeusz - Kuc Andrzej 1 1:3 (7:11, 11:8, 6:11. 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Laska Tadeusz / Gudzik Krystian - Smakowski Marcin / Orszulik Jan 2 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 10:12)
9 Laska Tadeusz / Gudzik Krystian - Boberek Adam / Rybak Kazimierz 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 11:6)
10 Rybak Kazimierz / Boberek Adam - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 2:3 (11:7, 11:13, 12:10, 6:11, 6:11)
13 Kapek Roman / Laska Tadeusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (11:7, 5:11, 7:11, 11:6, 7:11)
14 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:4)
15 Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 2 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 3:11)
16 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 3:0 (11:1, 11:7, 11:8)
17 Laska Tadeusz / Klein Andrzej - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 2 0:3 (8:11, 7:11, 11:13)