Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Klein
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1966
34
Występy
12
Zwycięstwa
22
Porażki
35.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz - Klein Andrzej 2 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 13:15)
1 Langer Michał - Klein Andrzej 2 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 3:11)
2 Klein Andrzej - Piecowski Bogdan 2 0:3 (9:11, 5:11, 7:11, )
2 Klein Andrzej - Sliwka Oliwier 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 5:11, )
3 Czernik Mariusz - Klein Andrzej 2 2:3 (4/11, 11/7, 6/11, 11/9, 7/11)
3 Kuc Andrzej - Klein Andrzej 2 3:2 (7/11, 11/8, 7/11, 11/8, 11/8)
4 Klein Andrzej - Balawajder Jacek 2 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 5:11)
4 Klein Andrzej - Marciniec Grzegorz 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 6:11)
5 Turek Oliwier - Klein Andrzej 1 3:0 (11:6,11:0,11:7)
5 Łosiński Wojciech - Klein Andrzej 1 2:3 (11:3,11:7,11:13,3:11,10:12)
6 Pełka Jerzy - Klein Andrzej 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:9)
6 Przewłocki Piotr - Klein Andrzej 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
7 Klein Andrzej - Tkocz Marek 1 0:3 (3:11, 8:11, 10:12)
7 Klein Andrzej - Smakowski Marcin 1 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 7:11)
9 Klein Andrzej - Badura Jarosław 2 0:3 (9:11, 8:11, 12:14)
8 Krasowski Jarosław - Klein Andrzej 2 0:3 (4/11, 4/11, 9/11)
8 Małek Piotr - Klein Andrzej 2 3:1 (13/11, 11/6, 11/13, 11/6)
11 Klein Andrzej - Kowalski Kamil 2 3:2 (14:12, 11:7, 9:11, 7:11, 11:5)
11 Klein Andrzej - Krasowski Jarosław 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
10 Gierlicki Grzegorz - Klein Andrzej 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
12 Sliwka Oliwier - Klein Andrzej 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
12 Mrozek Patryk - Klein Andrzej 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
13 Klein Andrzej - Przewłocki Piotr 2 1:3 (4:11, 11:7, 8:11, 3:11)
13 Klein Andrzej - Płaczek Adam 2 3:0 (11:3, 14:12, 11:8)
14 Klein Andrzej - Sosna Adam 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)
14 Klein Andrzej - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
15 Klein Andrzej - Kleta Rafał 2 2:3 (11:8, 6:11, 9:11, 13:11, 8:11)
15 Klein Andrzej - Turek Oliwier 2 0:3 (6:11,2:11, 6:11)
16 Marciniec Grzegorz - Klein Andrzej 2 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:5)
16 Marzec Sławomir - Klein Andrzej 2 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:1, 10:12)
17 Klein Andrzej - Gasman Dalibor 2 0:3 (8:11,7:11, 6:11)
17 Klein Andrzej - Farana Krzysztof 2 1:3 (11:5, 3:11, 4:11, 8:11)
18 Orszulik Igor - Klein Andrzej 2 0:3 (3;11, 9;11, 6;11)
18 Orszulik Jan - Klein Andrzej 2 3:1 (7;11, 14;12, 11;7, 11;6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowara Kamil / Langer Michał - Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 7:11, 5:11)
2 Kapek Roman / Klein Andrzej - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11, )
3 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej 2 1:3 (11/6, 8/11, 9/11, 9/11)
4 Gudzik Krystian / Klein Andrzej - Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8)
5 Łosiński Wojciech / Juchnik Sebastian - Klein Andrzej / Gudzik Krystian 2 3:1 (11:8,9:11,11:9,11:6)
6 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Kapek Roman / Klein Andrzej 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
8 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Klein Andrzej / Gudzik Krystian 1 3:1 (8/11, 11/9, 11/9, 11/7)
11 Oślizło Krzysztof / Klein Andrzej - Wichowski Grzegorz / Wiciok Piotr 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
12 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klein Andrzej / Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 11:4, 14:12)
13 Gudzik Krystian / Klein Andrzej - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:3, 13:11)
14 Kapek Roman / Klein Andrzej - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
15 Klein Andrzej / Gudzik Krystian - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 3:11)
17 Laska Tadeusz / Klein Andrzej - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 2 0:3 (8:11, 7:11, 11:13)
18 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Klein Andrzej / Gudzik Krystian 2 2:3 (11;7, 8;11, 9;11, 11;7, 5;11)