Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Roman
Kapek
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1969
33
Występy
19
Zwycięstwa
14
Porażki
57.58%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Nowara Kamil - Kapek Roman 1 0:3 (4:11, 10:12, 8:11)
1 Nosiadek Daniel - Kapek Roman 1 2:3 (11:5, 11:8, 17:19, 2:11, 10:12)
2 Kapek Roman - Mrozek Patryk 1 1:3 (11:9, 3:11, 4:11, 10:12, )
2 Kapek Roman - Ciemienga Marek 1 2:3 (9:11, 13:11, 15:17, 11:8, 10:12,)
3 Gasman Dalibor - Kapek Roman 1 3:0 (11/6, 11/3, 11/4)
3 Farana Krzysztof - Kapek Roman 1 1:3 (7/11, 11/8, 6/11, 3/11)
4 Kapek Roman - Marzec Sławomir 1 3:0 (11:1, 11:7, 11:5)
4 Kapek Roman - Balawajder Bogusław 1 3:1 (11:13, 11:6, 11:7, 11:8)
5 Łuczka Jakub - Kapek Roman 2 3:0 (13:11,11:3,11:5)
5 Juchnik Sebastian - Kapek Roman 2 0:3 (5:11,4:11,2:11)
6 Płaczek Adam - Kapek Roman 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:8)
6 Bilgoń Tadeusz - Kapek Roman 1 3:1 (2:11, 11:9, 11:8, 12:10)
7 Kapek Roman - Orszulik Jan 2 3:2 (13:11, 9:11, 7:11, 15:13, 15:13)
7 Kapek Roman - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
9 Kapek Roman - Grabowski Piotr 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:4, 10:12)
9 Kapek Roman - Boberek Adam 2 3:0 (11:9, 11:1, 11:4)
8 Małek Piotr - Kapek Roman 2 1:3 (9/11, 12/10, 8/11, 5/11)
8 Krasowski Jarosław - Kapek Roman 2 2:3 (6/11, 11/5, 11/7, 6/11, 6/11)
11 Kapek Roman - Wichowski Grzegorz 1 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
11 Kapek Roman - Wiciok Piotr 1 3:1 (12:10, 10:12, 11:7, 12:10)
10 Boberek Adam - Kapek Roman 1 1:3 (11:7, 6:11, 9:11, 8:11)
10 Rybak Kazimierz - Kapek Roman 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
12 Mrozek Patryk - Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 15:13, 11:5)
12 Sliwka Oliwier - Kapek Roman 1 3:1 (3:11, 11:7, 11:8, 11:3)
13 Kapek Roman - Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (4:11,11:8, 11:5, 14:12)
13 Kapek Roman - Pełka Jerzy 1 1:3 (5:11, 2:11, 14:12, 11:13)
14 Kapek Roman - Langer Michał 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
14 Kapek Roman - Nosiadek Daniel 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
15 Kapek Roman - Łuczka Jakub 1 1:3 (12:14, 11:6, 6:11, 10:12)
16 Stebel Grzegorz - Kapek Roman 2 0:3 (5:11, 5:11, 6:11)
16 Marciniec Grzegorz - Kapek Roman 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
18 Jurowicz Grzegorz - Kapek Roman 1 3:2 (10;12, 13;11, 11;3, 7;11, 11;7)
18 Smakowski Marcin - Kapek Roman 1 1:3 (1;11, 11;9, 4;11, 11;13)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel - Gudzik Krystian / Kapek Roman 2 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
2 Kapek Roman / Klein Andrzej - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 6:11, 8:11, )
3 Gasman Dalibor / Farana Krzysztof - Kapek Roman / Gudzik Krystian 1 1:3 (11/13, 8/11, 11/6, 8/11)
4 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 2:3 (5:11, 11:7, 7:11, 11:9, 2:11)
5 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Kapek Roman / Oślizło Krzysztof 1 3:1 (11:4,11:7,10:12,12:10)
6 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Kapek Roman / Klein Andrzej 1 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
7 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Tkocz Marek / Jurowicz Grzegorz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:9)
8 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 2 3:0 (11/9, 11/8, 11/9)
9 Kapek Roman / Oślizło Krzysztof - Gierlicki Grzegorz / Grabowski Piotr 1 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11)
10 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Kapek Roman / Gudzik Krystian 1 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 4:11, 11:9)
11 Gudzik Krystian / Kapek Roman - Krasowski Jarosław / Kowalski Kamil 2 3:0 (11:2, 11:4, 11:7)
12 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Klein Andrzej / Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 11:4, 14:12)
13 Kapek Roman / Laska Tadeusz - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 2 2:3 (11:7, 5:11, 7:11, 11:6, 7:11)
14 Kapek Roman / Klein Andrzej - Słobodzian Tomasz / Langer Michał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
16 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Gudzik Krystian / Kapek Roman 1 3:2 (11:6, 2:11, 8:11, 13:11, 11:8)
18 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 1 2:3 (11;8, 11;8, 8;11, 7;11, 6;11)