Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mariusz
Uniszewski
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1994
32
Występy
20
Zwycięstwa
12
Porażki
62.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 18 15 84:96
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 18 10 74:106
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Uniszewski Mariusz - Papała Jakub 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
1 Uniszewski Mariusz - Płaczek Adam 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
2 Jurowicz Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11;7, 12;14, 11;9, 11;9)
2 Orszulik Igor - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (8;11, 5;11, 7;11)
3 Uniszewski Mariusz - Małek Piotr 1 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:5)
3 Uniszewski Mariusz - Krasowski Jarosław 1 3:0 (11:6 11:8, 11:3)
4 Uniszewski Mariusz - Kucza Jan 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:7)
4 Uniszewski Mariusz - Łosiński Wojciech 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:3)
5 Langer Michał - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (2:11, 2:11, 5:11)
5 Słobodzian Tomasz - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (2:11, 6:11, 3:11)
6 Uniszewski Mariusz - Piecowski Bogdan 2 0:3 (9:11, 8:11, 4:11)
6 Uniszewski Mariusz - Ciemienga Marek 2 1:3 (11:13, 11:4, 8:11, 6:11)
7 Gasman Dalibor - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11/7, 11/8, 9/11, 11/9)
7 Kuc Andrzej - Uniszewski Mariusz 1 1:3 (9/11, 11/8, 6/11, 5/11)
8 Uniszewski Mariusz - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (7:11, 11:13, 6:11)
8 Uniszewski Mariusz - Marzec Sławomir 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:6)
10 Uniszewski Mariusz - Gudzik Krystian 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
10 Uniszewski Mariusz - Laska Tadeusz 2 3:0 (11:3, 11:5, 11:9)
11 Juchnik Henryk - Uniszewski Mariusz 1 1:3 (8:11,11:8,12:14,5:11)
11 Turek Oliwier - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11:3,11:6,6:11,11:9)
12 Marciniec Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 2:3 (11:9, 6:11, 11:3, 8:11, 3:11)
12 Stebel Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
13 Uniszewski Mariusz - Gasman Dalibor 1 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 11:7, 11:5)
13 Uniszewski Mariusz - Farana Krzysztof 1 3:1 (11:4, 5:11, 11:9, 11:4)
14 Uniszewski Mariusz - Jurowicz Grzegorz 1 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 9:11)
14 Uniszewski Mariusz - Orszulik Jan 1 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 7:11)
16 Kowalski Kamil - Uniszewski Mariusz 2 3:0 (11-6, 11-6, 11-8)
16 Wichowski Grzegorz - Uniszewski Mariusz 2 3:1 (9-11, 11-9, 11-9, 11-6)
17 Ciemienga Marek - Uniszewski Mariusz 2 3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:4, 11:8)
17 Sliwka Oliwier - Uniszewski Mariusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
18 Pełka Jerzy - Uniszewski Mariusz 1 3:2 (11:13, 11:4, 11:8, 9:11, 11:9)
18 Płaczek Adam - Uniszewski Mariusz 1 2:3 (7:11, 11:4, 11:6, 5:11, 7:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Płaczek Adam / Klejnot Michał 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:5)
10 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Kapek Roman / Gudzik Krystian 1 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 4:11, 11:9)
11 Turek Oliwier / Łuczka Jakub - Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz 1 0:3 (8:11,6:11,9:11)
12 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 2 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 11:13)
13 Gierlicki Grzegorz / Uniszewski Mariusz - Farana Krzysztof / Gasman Dalibor 1 0:3 (6:11, 10:12, 9:11)
14 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:9, 15:13, 16:14)
16 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 2 3:1 (12-10, 11-4, 9-11, 11-8)
17 Piecowski Bogdan / Żurek Dariusz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:2 (11:6, 3:11, 11:9, 10:12, 11:8)
18 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Badura Jarosław / Uniszewski Mariusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
2 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Uniszewski Mariusz / Kowalczyk Mateusz 1 0:3 (10;12, 9;11, 13;15)
3 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 1 3:2 (11:9, 11:13, 11:4, 5:11, 11:7)
4 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Łosiński Wojciech / Kucza Jan 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
5 Słobodzian Tomasz / Langer Michał - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
6 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Mrozek Patryk / Ciemienga Marek 1 3:2 (11:6, 10:12, 11:13, 11:4, 12:10)
7 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8/11, 6/11, 6/11)
8 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Marciniec Grzegorz / Balawajder Jacek 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)