Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kazimierz
Rybak
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1961
25
Występy
3
Zwycięstwa
22
Porażki
12%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Orszulik Jan - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11;4, 11;4, 11;7)
2 Tkocz Marek - Rybak Kazimierz 2 3:0 (13;11, 11;7, 11;6)
4 Rybak Kazimierz - Łuczka Jakub 2 0:3 (6:11, 8:11, 7:11)
5 Nosiadek Daniel - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
5 Sosna Adam - Rybak Kazimierz 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:9)
6 Rybak Kazimierz - Sliwka Oliwier 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11)
6 Rybak Kazimierz - Mrozek Patryk 1 0:3 (9:11, 2:11, 4:11)
7 Kuc Andrzej - Rybak Kazimierz 1 3:1 (11/8, 11/9, 9/11, 11/3)
7 Gasman Dalibor - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11/6, 11/5, 11/6)
8 Rybak Kazimierz - Balawajder Jacek 2 2:3 (2:11, 11:9, 7:11, 11:8, 6:11)
8 Rybak Kazimierz - Sikora Robert 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:9)
9 Gudzik Krystian - Rybak Kazimierz 1 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:4)
9 Oślizło Krzysztof - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11:9, 13:11, 11:8)
10 Rybak Kazimierz - Oślizło Krzysztof 1 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 11:7)
10 Rybak Kazimierz - Kapek Roman 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
11 Kleta Rafał - Rybak Kazimierz 2 3:1 (11:9,9:11,11:6,11:4)
11 Łuczka Jakub - Rybak Kazimierz 2 3:1 (9:11,11:7,12:10,12:10)
12 Balawajder Jacek - Rybak Kazimierz 2 3:0 (14:12, 11:6, 11:5)
12 Balawajder Bogusław - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
15 Rybak Kazimierz - Nosiadek Daniel 1 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
15 Rybak Kazimierz - Nowara Kamil 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
17 Piecowski Bogdan - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:4)
17 Żurek Dariusz - Rybak Kazimierz 1 3:2 (11:9, 7:11, 11:5, 9:11, 11:8)
18 Bilgoń Tadeusz - Rybak Kazimierz 2 3:1 (12:10, 11:9, 11:13, 11:8)
18 Przewłocki Piotr - Rybak Kazimierz 2 3:1 (8:11, 11:3, 11:4, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr - Pełka Jerzy / Papała Jakub 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)
2 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 1:3 (10;12, 12;10, 3;11, 11;13)
5 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:2 (12:10, 10:12, 1:11, 11:5, 11:9)
6 Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 2 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
7 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:0 (11/8, 11/9, 11/7)
8 Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr - Marzec Sławomir / Sikora Robert 1 3:2 (11:5, 6:11, 11:7, 9:11, 12:10)
9 Laska Tadeusz / Gudzik Krystian - Boberek Adam / Rybak Kazimierz 2 3:1 (7:11, 11:4, 11:8, 11:6)
10 Rybak Kazimierz / Boberek Adam - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 2:3 (11:7, 11:13, 12:10, 6:11, 6:11)
11 Kleta Rafał / Juchnik Henryk - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 2:3 (11:6,5:11,11:9,5:11,4:11)
12 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:8)
15 Gierlicki Grzegorz / Rybak Kazimierz - Nowara Kamil / Langer Michał 1 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:9)
17 Ciemienga Marek / Sliwka Oliwier - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:4)
18 Przewłocki Piotr / Pełka Jerzy - Grabowski Piotr / Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)