Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jarosław
Badura
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1992
16
Występy
14
Zwycięstwa
2
Porażki
87.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Badura Jarosław - Turek Oliwier 2 3:2 (11:8, 6:11, 4:11, 11:9, 11:8)
5 Sosna Adam - Badura Jarosław 2 2:3 (7:11, 11:7, 11:13, 11:5, 2:11)
5 Nosiadek Daniel - Badura Jarosław 2 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 6:11)
7 Siebert Karel - Badura Jarosław 2 2:3 (10/12, 11/7, 8/11, 11/9, 7/11)
7 Czernik Mariusz - Badura Jarosław 2 0:3 (7/11, 6/11, 5/11)
9 Klein Andrzej - Badura Jarosław 2 0:3 (9:11, 8:11, 12:14)
13 Badura Jarosław - Siebert Karel 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:8, 11:8)
13 Badura Jarosław - Kuc Andrzej 2 2:3 (9:11, 11:7, 11:5, 6:11, 7:11)
14 Badura Jarosław - Smakowski Marcin 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
14 Badura Jarosław - Orszulik Igor 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
15 Badura Jarosław - Langer Michał 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:5)
15 Badura Jarosław - Sosna Adam 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:5)
16 Wiciok Piotr - Badura Jarosław 1 3:1 (7-11, 11-3, 11-4, 11-8)
16 Małek Piotr - Badura Jarosław 1 1:3 (11-8, 8-11, 7-11, 8-11)
18 Płaczek Adam - Badura Jarosław 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
18 Pełka Jerzy - Badura Jarosław 1 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 11:13)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Turek Oliwier / Łuczka Jakub 2 2:3 (8:11, 10:12, 11:5, 11:8, 7:11)
5 Słobodzian Tomasz / Langer Michał - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
7 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Uniszewski Mariusz / Badura Jarosław 1 0:3 (8/11, 6/11, 6/11)
13 Badura Jarosław / Grabowski Piotr - Kuc Andrzej / Siebert Karel 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
14 Grabowski Piotr / Badura Jarosław - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
15 Grabowski Piotr / Badura Jarosław - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 3:1 (11:6, 13:11, 9:11, 11:9)
16 Małek Piotr / Kowalski Kamil - Grabowski Piotr / Badura Jarosław 1 2:3 (9-11, 11-2, 6-11, 11-3, 9-11)
18 Płaczek Adam / Bilgoń Tadeusz - Badura Jarosław / Uniszewski Mariusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)