Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Małek
LKS Wilki Wilcza
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1991
30
Występy
20
Zwycięstwa
10
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małek Piotr - Orszulik Igor 2 3:0 (11/5, 11/3, 11/4)
1 Małek Piotr - Suchecki Wacław 2 1:3 (9/11, 4/11, 11/5, 9/11)
2 Kucza Jan - Małek Piotr 2 0:3 (10:12,3:11,5:11)
2 Łuczka Jakub - Małek Piotr 2 2:3 (14:16,5:11,11:9,11:7,9:11)
3 Uniszewski Mariusz - Małek Piotr 1 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:5)
3 Gierlicki Grzegorz - Małek Piotr 1 0:3 (6:11, 3:11, 10:12)
5 Sliwka Oliwier - Małek Piotr 1 3:2 (13:15, 5:11, 11:4, 11:8, 11:5)
5 Mrozek Patryk - Małek Piotr 1 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 11:2)
6 Małek Piotr - Siebert Karel 2 3:1 (9-11, 11-8, 11-9, 11-9, )
6 Małek Piotr - Gasman Dalibor 2 3:1 (16-14, 8-11, 11-6, 11-8, )
7 Balawajder Bogusław - Małek Piotr 2 0:3 (10:12, 7:11, 9:11)
7 Marzec Sławomir - Małek Piotr 2 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 12:14)
4 Małek Piotr - Sosna Adam 1 3:0 (11-5, 11-7, 11-5, )
4 Małek Piotr - Przybyła Mateusz 1 3:0 (11-7, 11-8, 11-8, )
9 Płaczek Adam - Małek Piotr 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
9 Przewłocki Piotr - Małek Piotr 2 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
8 Małek Piotr - Kapek Roman 2 1:3 (9/11, 12/10, 8/11, 5/11)
8 Małek Piotr - Klein Andrzej 2 3:1 (13/11, 11/6, 11/13, 11/6)
12 Małek Piotr - Turek Oliwier 2 3:1 (9/11, 11/9, 12/10, 14/12)
12 Małek Piotr - Juchnik Henryk 2 3:0 (11/7, 12/10, 11/9)
13 Małek Piotr - Balawajder Jacek 2 3:0 (11-7, 11-8, 11-8)
13 Małek Piotr - Balawajder Bogusław 2 3:0 (11-6, 11-9, 11-8)
15 Smakowski Marcin - Małek Piotr 2 0:3 (8;11, 5;11, 6;11)
15 Jurowicz Grzegorz - Małek Piotr 2 3:0 (11;9, 11;6, 11;9)
14 Farana Krzysztof - Małek Piotr 1 1:3 (6/11, 6/11, 11/6, 9/11)
14 Gasman Dalibor - Małek Piotr 1 3:0 (11/8, 11/6, 11/7)
16 Małek Piotr - Grabowski Piotr 1 0:3 (7-11,4-11, 11-13)
16 Małek Piotr - Badura Jarosław 1 1:3 (11-8, 8-11, 7-11, 8-11)
17 Sosna Adam - Małek Piotr 1 0:3 (7:11, 10:12, 9:11)
17 Langer Michał - Małek Piotr 1 1:3 (11:7, 8:11, 2:11, 1:11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małek Piotr / Biskup Piotr - Orszulik Igor / Orszulik Jan 2 3:2 (8/11, 11/13, 11/9, 11/9, 12/10)
2 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 2 3:1 (11:9,7:11,11:7,11:6)
3 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 1 3:2 (11:9, 11:13, 11:4, 5:11, 11:7)
4 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 1 2:3 (11-8, 12-10, 12-14, 5-11, 10-12, )
5 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
6 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Siebert Karel / Gasman Dalibor 2 0:3 (7-11, 9-11, 7-11, )
7 Balawajder Jacek / Marzec Sławomir - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 2 0:3 (7:11, 9:11, 4:11)
8 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 2 3:0 (11/9, 11/8, 11/9)
9 Przewłocki Piotr / Płaczek Adam - Krasowski Jarosław / Małek Piotr 2 1:3 (14:12, 11:13, 7:11, 5:11)
12 Małek Piotr / Kowalski Kamil - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 1 3:0 (11/8, 11/9, 11/3)
13 Małek Piotr / Krasowski Jarosław - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 0:3 (8-11, 9-11, 8-11)
14 Kuc Andrzej / Farana Krzysztof - Kowalski Kamil / Małek Piotr 1 2:3 (6/11, 11/7, 11/8, 8/11, 4/11)
15 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 2 3:1 (11;8, 11;4, 6;11, 11;7)
16 Małek Piotr / Kowalski Kamil - Grabowski Piotr / Badura Jarosław 1 2:3 (9-11, 11-2, 6-11, 11-3, 9-11)
17 Langer Michał / Słobodzian Tomasz - Kowalski Kamil / Małek Piotr 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)