Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Jurowicz
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1978
32
Występy
26
Zwycięstwa
6
Porażki
81.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wichowski Grzegorz - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (13/11, 11/6, 11/8)
1 Biskup Piotr - Jurowicz Grzegorz 1 1:3 (1/11, 6/11, 12/10, 5/11)
2 Jurowicz Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (11;7, 12;14, 11;9, 11;9)
2 Jurowicz Grzegorz - Kowalczyk Mateusz 1 3:2 (13;11, 9;11, 11;9, 12;14, 11;7)
3 Nosiadek Daniel - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
3 Langer Michał - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (7:11, 6:11, 5:11)
4 Jurowicz Grzegorz - Mrozek Patryk 1 0:3 (8;11, 12;14, 8;11)
5 Kuc Andrzej - Jurowicz Grzegorz 2 2:3 (9/11, 18/16, 12/10, 9/11, 9/11)
5 Siebert Karel - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (10/12, 9/11, 6/11)
6 Jurowicz Grzegorz - Balawajder Bogusław 2 3:2 (11;9, 11;5, 5;11, 7;11, 11;8)
7 Oślizło Krzysztof - Jurowicz Grzegorz 2 3:2 (6:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:9)
7 Kapek Roman - Jurowicz Grzegorz 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
9 Łuczka Jakub - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (11:4,11:7,8:11,5:11,7:11)
9 Juchnik Henryk - Jurowicz Grzegorz 1 3:2 (4:11,15:17,12:10,14:12,11:8)
8 Jurowicz Grzegorz - Pełka Jerzy 1 3:0 (11;6, 13;11, 13;11)
8 Jurowicz Grzegorz - Bilgoń Tadeusz 1 3:2 (12;10, 11;8, 10;12, 8;11, 11;6)
10 Jurowicz Grzegorz - Turek Oliwier 1 3:1 (11;5, 13;11, 8;11, 11;3)
10 Jurowicz Grzegorz - Juchnik Henryk 1 3:0 (18;16, 11;3, 11;6)
11 Balawajder Bogusław - Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11, )
11 Marciniec Grzegorz - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:5,)
12 Jurowicz Grzegorz - Kuc Andrzej 1 3:1 (11;5, 9;11, 11;9, 12;10)
12 Jurowicz Grzegorz - Prudel Leszek 1 3:2 (6;11, 12;10, 11;9, 5;11, 11;0)
13 Jurowicz Grzegorz - Nosiadek Daniel 1 3:0 (12;10, 11;7, 11;2)
13 Jurowicz Grzegorz - Sosna Adam 1 3:0 (11;3, 12;10, 11;9)
14 Uniszewski Mariusz - Jurowicz Grzegorz 1 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 9:11)
14 Gierlicki Grzegorz - Jurowicz Grzegorz 1 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 4:11)
15 Jurowicz Grzegorz - Krasowski Jarosław 2 3:0 (11;6. 11;7, 11;4)
15 Jurowicz Grzegorz - Małek Piotr 2 3:0 (11;9, 11;6, 11;9)
16 Mrozek Patryk - Jurowicz Grzegorz 2 3:1 (11:9, 11:4, 2:11, 11:9)
16 Sliwka Oliwier - Jurowicz Grzegorz 2 1:3 (11:7, 3:11, 8:11, 12:14)
18 Jurowicz Grzegorz - Kapek Roman 1 3:2 (10;12, 13;11, 11;3, 7;11, 11;7)
18 Jurowicz Grzegorz - Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11;5, 11;8, 14;12)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz - Jurowicz Grzegorz / Suchecki Wacław 1 2:3 (13/11, 13/15, 14/12, 8/11, 8/11)
2 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Uniszewski Mariusz / Kowalczyk Mateusz 1 0:3 (10;12, 9;11, 13;15)
3 Słobodzian Tomasz / Nosiadek Daniel - Suchecki Wacław / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
4 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier 1 3:2 (11;7, 4;11, 5;11, 11;9, 11;4)
5 Kuc Andrzej / Czernik Mariusz - Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek 1 0:3 (3/11, 10/12, 8/11)
6 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 3:1 (10;12, 13;11, 11;7, 11;6)
7 Oślizło Krzysztof / Kapek Roman - Tkocz Marek / Jurowicz Grzegorz 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:4, 11:9)
8 Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek - Pełka Jerzy / Bilgoń Tadeusz 1 3:1 (9;11, 11;5, 11;7, 11;4)
9 Łuczka Jakub / Turek Oliwier - Jurowicz Grzegorz / Tkocz Marek 1 1:3 (10:12,7:11,11:7,7:11)
10 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (11;13, 9;11, 12;10, 11;7, 7;11)
11 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 4:11,)
12 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 1 3:1 (11;5, 4;11, 11;1, 11;5)
13 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Langer Michał / Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11;8, 11;7, 11;5)
14 Grabowski Piotr / Badura Jarosław - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
15 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 2 3:1 (11;8, 11;4, 6;11, 11;7)
16 Piecowski Bogdan / Sliwka Oliwier - Jurowicz Grzegorz / Tyrelak Tymoteusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
18 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 1 2:3 (11;8, 11;8, 8;11, 7;11, 6;11)