Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Orszulik
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1985
32
Występy
20
Zwycięstwa
12
Porażki
62.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Biskup Piotr - Orszulik Jan 1 3:2 (5/11, 11/8, 9/11, 11/8, 12/10)
1 Wichowski Grzegorz - Orszulik Jan 1 1:3 (14/12, 6/11, 9/11, 8/11)
2 Orszulik Jan - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11;4, 11;4, 11;7)
2 Orszulik Jan - Grabowski Piotr 2 2:3 (9;11, 11;9, 10;12, 11;9, 7;11)
3 Langer Michał - Orszulik Jan 2 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
3 Nosiadek Daniel - Orszulik Jan 2 2:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:8, 8:11)
4 Orszulik Jan - Sliwka Oliwier 2 1:3 (11;8, 12;14, 7;11, 5;11)
4 Orszulik Jan - Piecowski Bogdan 2 0:3 (3;11, 8;11, 9;11)
5 Siebert Karel - Orszulik Jan 2 3:2 (7/11, 11/7, 12/10, 13/15, 11/2)
5 Kuc Andrzej - Orszulik Jan 2 2:3 (11/8, 11/7, 8/11, 5/11, 7/11)
6 Orszulik Jan - Marzec Sławomir 2 3:1 (14;12, 6;11, 11;7, 11;6)
6 Orszulik Jan - Balawajder Bogusław 2 3:1 (9;11, 11;8, 11;6, 11;6)
7 Kapek Roman - Orszulik Jan 2 3:2 (13:11, 9:11, 7:11, 15:13, 15:13)
7 Oślizło Krzysztof - Orszulik Jan 2 1:3 (9:11, 13:15, 11:9; 10:12)
9 Łosiński Wojciech - Orszulik Jan 2 0:3 (4:11,6:11,7:11)
9 Turek Oliwier - Orszulik Jan 2 3:0 (11:9,11:8,11:6)
8 Orszulik Jan - Przewłocki Piotr 2 2:3 (11;4, 11;7, 6;11, 5;11, 9;11)
8 Orszulik Jan - Płaczek Adam 2 3:2 (9;11, 11;2, 7;11, 11;4, 11;5)
10 Orszulik Jan - Łuczka Jakub 2 3:1 (10;12, 11;8, 11;9, 12;10)
10 Orszulik Jan - Kleta Rafał 2 3:2 (11;9, 12;14, 11;5, 8;11, 11;4)
11 Marzec Sławomir - Orszulik Jan 2 0:3 (7:11, 7:11, 9:11, )
11 Balawajder Jacek - Orszulik Jan 2 3:0 (11:8,11:9, 11:5, )
12 Orszulik Jan - Gasman Dalibor 2 1:3 (13;11, 5;11, 11;13, 8;11)
12 Orszulik Jan - Farana Krzysztof 2 3:0 (11;7, 11;6, 11;5)
13 Orszulik Jan - Słobodzian Tomasz 2 3:0 (11;7, 12;10, 11;2)
13 Orszulik Jan - Langer Michał 2 3:0 (11;6, 11;8, 11;7)
14 Gierlicki Grzegorz - Orszulik Jan 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:9)
14 Uniszewski Mariusz - Orszulik Jan 1 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 7:11)
15 Orszulik Jan - Wiciok Piotr 1 1:3 (11;8, 9;11, 6;11, 8;11)
15 Orszulik Jan - Wichowski Grzegorz 1 3:0 (11;6, 11;9, 12;10)
18 Orszulik Jan - Gudzik Krystian 2 3:1 (9;11, 11;7, 13;11, 11;2)
18 Orszulik Jan - Klein Andrzej 2 3:1 (7;11, 14;12, 11;7, 11;6)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Małek Piotr / Biskup Piotr - Orszulik Igor / Orszulik Jan 2 3:2 (8/11, 11/13, 11/9, 11/9, 12/10)
2 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Rybak Kazimierz / Grabowski Piotr 2 1:3 (10;12, 12;10, 3;11, 11;13)
3 Langer Michał / Przybyła Mateusz - Orszulik Jan / Orszulik Igor 2 3:2 (7:11, 4:11, 11:3, 11:9, 14:12)
4 Orszulik Jan / Smakowski Marcin - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 2 0:3 (7;11, 9;11, 10;12)
5 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Orszulik Jan / Smakowski Marcin 2 3:0 (11/3, 12/10, 11/8)
6 Smakowski Marcin / Orszulik Jan - Balawajder Jacek / Marzec Sławomir 2 3:0 (11;9, 11;6, 11;7)
7 Laska Tadeusz / Gudzik Krystian - Smakowski Marcin / Orszulik Jan 2 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 10:12)
8 Orszulik Igor / Orszulik Jan - Przewłocki Piotr / Płaczek Adam 2 0:3 (10;12, 6;11, 9;11)
9 Łosiński Wojciech / Juchnik Henryk - Smakowski Marcin / Orszulik Jan 2 3:1 (11:7,11:9,10:12,12:10)
10 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Łuczka Jakub / Turek Oliwier 1 2:3 (11;13, 9;11, 12;10, 11;7, 7;11)
11 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 4:11,)
12 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Kuc Andrzej / Prudel Leszek 1 3:1 (11;5, 4;11, 11;1, 11;5)
13 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Langer Michał / Słobodzian Tomasz 1 3:0 (11;8, 11;7, 11;5)
14 Grabowski Piotr / Badura Jarosław - Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan 1 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
15 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Małek Piotr / Krasowski Jarosław 2 3:1 (11;8, 11;4, 6;11, 11;7)
18 Jurowicz Grzegorz / Orszulik Jan - Oślizło Krzysztof / Kapek Roman 1 2:3 (11;8, 11;8, 8;11, 7;11, 6;11)