Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Smakowski
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  1987
21
Występy
6
Zwycięstwa
15
Porażki
28.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Naprzód II Borucin 18 34 139:41
2. LKS Wilki Wilcza 18 31 120:60
3. KS Ogniwo Rogoźna Żory 18 26 107:73
4. KS Bojanów 18 18 96:84
5. JKTS Jastrzębie Zdrój 18 17 84:96
6. LKS Rój Żory 18 16 79:101
7. UKTS Sokół II Orzesze 17 14 79:91
8. TKKF Relaks Wodzisław Śląski 18 12 80:100
9. GKS Gwarek Ornontowice 17 9 69:101
10. STS Żernica 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Smakowski Marcin - Ciemienga Marek 1 0:3 (6;11, 5;11, 5;11)
5 Gasman Dalibor - Smakowski Marcin 1 3:0 (11/7, 11/1, 11/9)
5 Czernik Mariusz - Smakowski Marcin 1 1:3 (11/5, 10/12, 3/11, 9/11)
6 Smakowski Marcin - Marzec Sławomir 2 1:3 (7;11, 9;11, 11;4, 6;11)
7 Klein Andrzej - Smakowski Marcin 1 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 7:11)
10 Smakowski Marcin - Juchnik Henryk 1 3:1 (11;6, 11;9, 1;11, 11;9)
10 Smakowski Marcin - Turek Oliwier 1 0:3 (4;11, 8;11, 6;11)
11 Marciniec Grzegorz - Smakowski Marcin 1 3:0 (15:13, 13:11, 11:3,)
11 Balawajder Bogusław - Smakowski Marcin 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11,)
12 Smakowski Marcin - Prudel Leszek 1 0:3 (5;11, 4;11, 6;11)
12 Smakowski Marcin - Kuc Andrzej 1 3:2 (26;24, 8;11, 11;8, 6;11, 11;2)
13 Smakowski Marcin - Sosna Adam 1 2:3 (6;11, 18;16, 8;11, 11;3, 5;11)
13 Smakowski Marcin - Nosiadek Daniel 1 3:0 (12;10, 11;6, 12;10)
14 Badura Jarosław - Smakowski Marcin 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
14 Grabowski Piotr - Smakowski Marcin 2 3:2 (13:15, 11:6, 11:4, 10:12, 11:6)
15 Smakowski Marcin - Małek Piotr 2 0:3 (8;11, 5;11, 6;11)
15 Smakowski Marcin - Krasowski Jarosław 2 2:3 (11;7, 11;3, 6;11, 8;11, 6;11)
16 Sliwka Oliwier - Smakowski Marcin 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7)
16 Mrozek Patryk - Smakowski Marcin 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
18 Smakowski Marcin - Oślizło Krzysztof 1 1:3 (9;11, 12;10, 10;12, 14;16)
18 Smakowski Marcin - Kapek Roman 1 1:3 (1;11, 11;9, 4;11, 11;13)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Orszulik Jan / Smakowski Marcin - Ciemienga Marek / Mrozek Patryk 2 0:3 (7;11, 9;11, 10;12)
5 Gasman Dalibor / Siebert Karel - Orszulik Jan / Smakowski Marcin 2 3:0 (11/3, 12/10, 11/8)
6 Smakowski Marcin / Orszulik Jan - Balawajder Jacek / Marzec Sławomir 2 3:0 (11;9, 11;6, 11;7)
7 Laska Tadeusz / Gudzik Krystian - Smakowski Marcin / Orszulik Jan 2 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 10:12)
9 Łosiński Wojciech / Juchnik Henryk - Smakowski Marcin / Orszulik Jan 2 3:1 (11:7,11:9,10:12,12:10)
10 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Juchnik Henryk / Kleta Rafał 2 0:3 (3;11, 5;11, 4;11)
11 Balawajder Jacek / Stebel Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:5, )
12 Orszulik Igor / Smakowski Marcin - Gasman Dalibor / Farana Krzysztof 2 2:3 (13;11, 14;12, 4;11, 5;11, 2;11)
13 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Nosiadek Daniel / Sosna Adam 2 1:3 (11;13, 11;6, 8;11, 14;16)
14 Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (11:9, 15:13, 16:14)
15 Orszulik Igor / Smakowski Marcin - Wiciok Piotr / Wichowski Grzegorz 1 0:3 (9;11, 6;11, 5;11)
16 Ciemienga Marek / Mrozek Patryk - Smakowski Marcin / Orszulik Igor 2 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)
18 Smakowski Marcin / Orszulik Igor - Klein Andrzej / Gudzik Krystian 2 2:3 (11;7, 8;11, 9;11, 11;7, 5;11)