Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Rokita
UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze
Narodowość:  Polska
Rok urodzenia:  2000
28
Występy
18
Zwycięstwa
10
Porażki
64.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Strażak II Mikołów 17 34 146:24
2. LKS Naprzód Świbie 17 28 131:39
3. ULKS Pławniowice 17 19 86:84
4. LKS Strażak III Mikołów 17 18 83:87
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Ligota Łabędzka 15 14 61:89
2. UKS Quo Vadis II Makoszowy Zabrze 14 8 57:83
3. KTS VII Gliwice 15 3 37:113
4. KTS VIII Gliwice 14 2 29:111
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Waloszek Roman - Rokita Piotr 2 2:3 (3:11, 11:4, 10:12, 11:5, 5:11)
1 Kotyrba Mariusz - Rokita Piotr 2 3:1 (7:11, 11:3, 11:4, 11:4)
2 Rokita Piotr - Machał Marcin 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:5,)
2 Rokita Piotr - Kroker Krzysztof 2 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:8,)
3 Rokita Piotr - Rząsa Adrian 2 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 6:11,)
3 Rokita Piotr - Kucharczyk Agata 2 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:6,)
4 Lisok Paweł - Rokita Piotr 2 1:3 (11:3,11:13,4:11,11:13)
4 Pięta Leszek - Rokita Piotr 2 0:3 (6;11,3:11,8;11)
5 Rokita Piotr - Blicharz Zdzisław 2 3:2 (8:11, 12:14, 12:10, 14:12, 11:3,)
5 Rokita Piotr - Drozd Tymoteusz 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:7,)
6 Adamczyk Andrzej - Rokita Piotr 2 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7)
6 Kapica Mirosław - Rokita Piotr 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
7 Rokita Piotr - Stopka Łukasz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:3,)
7 Rokita Piotr - Borek Adam 1 3:0 (12:10, 11:5, 11:5,)
9 Rokita Piotr - Kotyrba Mariusz 2 2:3 (11:7, 11:7, 6:11, 7:11, 6:11,)
9 Rokita Piotr - Gdynia Marcin 2 0:3 (7:11, 8:11, 5:11,)
8 Rokita Piotr - Arbaszewski Jakub 2 0:3 (8:11, 2:11, 6:11,)
8 Rokita Piotr - Szymański Łukasz 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:7,)
10 Rokita Piotr - Adamczyk Andrzej 2 2:3 (12:10, 11:9, 8:11, 10:12, 10:12)
10 Rokita Piotr - Burszka Michał 2 2:3 (14:12, 5:11, 14:12, 11:13, 12:14)
11 Fornal Grzegorz - Rokita Piotr 2 0:3 (5:11, 7:11, 3:11)
11 Stopka Łukasz - Rokita Piotr 2 0:3 (4:11, 4:11, 6:11)
13 Drozd Tymoteusz - Rokita Piotr 2 2:3 (7:11, 11:9, 11:5, 6:11, 7:11)
13 Prusaczyk Jacek - Rokita Piotr 2 0:3 (9:11, 8:11, 8:11)
14 Lechowski Tadeusz - Rokita Piotr 2 1:3 (6-11, 7-11, 11-9, 5-11)
14 Rząsa Adrian - Rokita Piotr 2 3:1 (8-11, 11-6, 11-6, 11-8)
12 Ura Sylwester - Rokita Piotr 2 0:3 (5-11, 9-11, 6-11)
12 Kulczycki Antoni - Rokita Piotr 2 0:3 (6-11, 4-11, 7-11)

Występy deblowe w sezonie 2023/2024

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr - Rokita Piotr / Wojciechowski Edward 2 3:0 (11:2, 11:9, 11:8)
2 Rokita Piotr / Wojciechowski Edward - Ura Sylwester / Machał Marcin 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:4,)
3 Ogońska Iwona / Rokita Piotr - Gatner Patryk / Gazda Mateusz 1 1:3 (11:13, 8:11, 11:6, 10:12,)
4 Lisok Paweł / Pięta Leszek - Wojciechowski Edward / Rokita Piotr 2 1:3 (8:11,9:11,11:6,9:11)
5 Rokita Piotr / Wojciechowski Edward - Bacik Jerzy / Drozd Tymoteusz 1 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 7:11,)
6 Burszka Michał / Kapica Mirosław - Rokita Piotr / Wojciechowski Edward 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:4)
7 Rokita Piotr / Wojciechowski Edward - Borek Adam / Jaskulski Marcin 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8,)
8 Rokita Piotr / Wojciechowski Edward - Arbaszewski Jakub / Pięta Leszek 2 0:3 (6:11, 7:111, 12:14,)
9 Ogońska Iwona / Rokita Piotr - Kotyrba Mariusz / Kożuszek Piotr 2 0:3 (3:11, 11:13, 5:11,)
10 Rokita Piotr / Wojciechowski Edward - Noglik Łukasz / Stanisławska Sandra 1 1:3 (11:8, 3:11, 9:11, 6:11)
11 Hibszer Marian / Stopka Łukasz - Rokita Piotr / Wojciechowski Edward 2 0:3 (4:11, 5:11, 8:11)
12 Ura Sylwester / Kulczycki Antoni - Ogońska Iwona / Rokita Piotr 2 0:3 (9-11, 7-11, 4-11)
13 Bacik Jerzy / Prusaczyk Jacek - Ogońska Iwona / Rokita Piotr 1 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
14 Lechowski Tadeusz / Rząsa Adrian - Ogońska Iwona / Rokita Piotr 2 0:3 (6-11, 6-11, 12-14)