Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn (gr. B)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Mysław 22 44 180:40
2. KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 22 38 166:54
3. LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 22 35 139:81
4. KTS Wolf III Gliwice 22 25 123:97
5. LZS Odra Kąty Opolskie 22 25 122:98
6. LUKS Węgierska Górka 22 24 108:112
7. AKS Victory-Trans Mikołów 22 23 110:110
8. UKS Feniks Pyskowice 22 17 87:133
9. MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 22 13 90:130
10. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 75:145
11. MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 22 7 63:157
12. LZS ISMe Zakrzów 22 3 57:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-09-10
g. 18:00
W: pozytywna
1
2LMII 1
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-15
g. 19:00
W: pozytywna
2
2LMII 1
KTS Wolf III Gliwice LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG:
2021-09-15
g. 18:00
W: pozytywna
3
2LMII 1
LUKS Węgierska Górka UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-08
g. 18:30
W: pozytywna
4
2LMII 1
AKS Victory-Trans Mikołów KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG:
2021-09-10
g. 18:30
W: pozytywna
5
2LMII 1
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-09-10
g. 19:00
W: pozytywna
6
2LMII 1
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKS Huragan Sosnowiec 7:3 Szczegóły
SG:
2021-09-22
g. 18:00
W: pozytywna
10
2LMII 2
KS Mysław LUKS Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2021-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
11
2LMII 2
UKS Feniks Pyskowice KTS Wolf III Gliwice 3:7 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
12
2LMII 2
LZS Odra Kąty Opolskie KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG:
2021-09-24
g. 19:00
W: pozytywna
7
2LMII 2
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LZS ISMe Zakrzów 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2021-09-24
g. 18:00
W: pozytywna
8
2LMII 2
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-09-24
g. 18:30
W: pozytywna
9
2LMII 2
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry AKS Victory-Trans Mikołów 3:7 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
13
2LMII 3
LZS ISMe Zakrzów LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
SG: Roman Frank
2021-10-08
g. 18:00
W: pozytywna
14
2LMII 3
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa UKS Feniks Pyskowice 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-10-11
g. 19:00
W: pozytywna
15
2LMII 3
KTS Wolf III Gliwice KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-06
g. 18:00
W: pozytywna
16
2LMII 3
LUKS Węgierska Górka MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2021-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
17
2LMII 3
AKS Victory-Trans Mikołów UKS Huragan Sosnowiec 6:4 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-10-06
g. 18:30
W: pozytywna
18
2LMII 3
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 3:7 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
19
2LMII 4
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
20
2LMII 4
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów AKS Victory-Trans Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
21
2LMII 4
UKS Huragan Sosnowiec LUKS Węgierska Górka 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-10-15
g. 18:30
W: pozytywna
22
2LMII 4
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KTS Wolf III Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LMII 4
KS Mysław KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 6:4 Szczegóły
SG: Stefan Kostur
2021-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
24
2LMII 4
UKS Feniks Pyskowice LZS Odra Kąty Opolskie 3:7 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
25
2LMII 5
LZS ISMe Zakrzów UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG:
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
26
2LMII 5
LZS Odra Kąty Opolskie KS Mysław 0:10 Szczegóły
SG:
2021-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
27
2LMII 5
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-10-22
g. 19:00
W: pozytywna
28
2LMII 5
KTS Wolf III Gliwice UKS Huragan Sosnowiec 9:1 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2021-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
29
2LMII 5
LUKS Węgierska Górka LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-10-20
g. 18:30
W: pozytywna
30
2LMII 5
AKS Victory-Trans Mikołów MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
31
2LMII 6
AKS Victory-Trans Mikołów LZS ISMe Zakrzów 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2021-10-27
g. 18:30
W: pozytywna
32
2LMII 6
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka 4:6 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-10-29
g. 19:00
W: pozytywna
33
2LMII 6
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów KTS Wolf III Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
34
2LMII 6
UKS Huragan Sosnowiec KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-10-29
g. 18:30
W: pozytywna
35
2LMII 6
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 7:3 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2021-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
36
2LMII 6
KS Mysław UKS Feniks Pyskowice 9:1 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2021-11-04
g. 19:00
W: pozytywna
37
2LMII 7
LZS ISMe Zakrzów KS Mysław 0:10 Szczegóły
SG: Roman Frank
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
38
2LMII 7
UKS Feniks Pyskowice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
39
2LMII 7
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG:
2021-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
40
2LMII 7
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-11-05
g. 19:00
W: pozytywna
41
2LMII 7
KTS Wolf III Gliwice MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2021-10-29
g. 18:00
W: pozytywna
42
2LMII 7
LUKS Węgierska Górka AKS Victory-Trans Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
43
2LMII 8
LUKS Węgierska Górka LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2021-11-10
g. 18:30
W: pozytywna
44
2LMII 8
AKS Victory-Trans Mikołów KTS Wolf III Gliwice 9:1 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2021-11-10
g. 18:30
W: pozytywna
45
2LMII 8
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2021-11-08
g. 19:00
W: pozytywna
46
2LMII 8
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LZS Odra Kąty Opolskie 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2021-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
47
2LMII 8
UKS Huragan Sosnowiec UKS Feniks Pyskowice 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-11-10
g. 18:30
W: pozytywna
48
2LMII 8
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2021-12-07
g. 19:00
W: pozytywna
49
2LMII 9
LZS ISMe Zakrzów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Roman Frank
2021-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
50
2LMII 9
KS Mysław UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2021-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
51
2LMII 9
UKS Feniks Pyskowice LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
52
2LMII 9
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG:
2021-11-12
g. 18:00
W: pozytywna
53
2LMII 9
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa AKS Victory-Trans Mikołów 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2021-11-19
g. 19:00
W: pozytywna
54
2LMII 9
KTS Wolf III Gliwice LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
55
2LMII 10
KTS Wolf III Gliwice LZS ISMe Zakrzów 9:1 Szczegóły
SG: Dariusz Steuer
2021-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
56
2LMII 10
LUKS Węgierska Górka KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 1:9 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-12-13
g. 18:30
W: negatywna
57
2LMII 10
AKS Victory-Trans Mikołów LZS Odra Kąty Opolskie 0:10 Szczegóły
SG:
2021-12-01
g. 18:30
W: pozytywna
58
2LMII 10
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Feniks Pyskowice 7:3 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2021-11-29
g. 19:00
W: pozytywna
59
2LMII 10
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów KS Mysław 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2021-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
60
2LMII 10
UKS Huragan Sosnowiec MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2021-12-21
g. 19:00
W: pozytywna
61
2LMII 11
LZS ISMe Zakrzów UKS Huragan Sosnowiec 4:6 Szczegóły
SG: Roman Frank
2021-12-13
g. 18:30
W: pozytywna
62
2LMII 11
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
63
2LMII 11
KS Mysław MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2021-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
64
2LMII 11
UKS Feniks Pyskowice AKS Victory-Trans Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2021-11-29
g. 18:00
W: pozytywna
65
2LMII 11
LZS Odra Kąty Opolskie LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG:
2021-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
66
2LMII 11
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa KTS Wolf III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
1
2LMII 12
KS Mysław LZS ISMe Zakrzów 9:1 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
2
2LMII 12
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-01-21
g. 19:00
W: pozytywna
3
2LMII 12
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-01-21
g. 19:00
W: pozytywna
4
2LMII 12
KTS Wolf III Gliwice UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Marek Sajdak
2022-01-31
g. 18:30
W: pozytywna
5
2LMII 12
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2022-01-21
g. 18:00
W: pozytywna
6
2LMII 12
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Victory-Trans Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2022-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
10
2LMII 13
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG: Wojciech Kaptur
2022-04-22
g. 18:00
W: pozytywna
11
2LMII 13
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-01-28
g. 18:00
W: pozytywna
12
2LMII 13
UKS Huragan Sosnowiec KS Mysław 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2022-02-11
g. 19:00
W: pozytywna
7
2LMII 13
LZS ISMe Zakrzów AKS Victory-Trans Mikołów 4:6 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
8
2LMII 13
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-01-28
g. 19:00
W: pozytywna
9
2LMII 13
KTS Wolf III Gliwice MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-03-21
g. 18:00
W: pozytywna
13
2LMII 14
UKS Huragan Sosnowiec LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2022-03-02
g. 18:30
W: pozytywna
14
2LMII 14
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry KS Mysław 0:10 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
15
2LMII 14
UKS Feniks Pyskowice KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 8:2 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
16
2LMII 14
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 8:2 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2022-03-04
g. 18:00
W: pozytywna
17
2LMII 14
LZS Odra Kąty Opolskie KTS Wolf III Gliwice 7:3 Szczegóły
SG:
2022-03-02
g. 18:30
W: pozytywna
18
2LMII 14
AKS Victory-Trans Mikołów LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2022-03-23
g. 19:00
W: pozytywna
19
2LMII 15
LZS ISMe Zakrzów LUKS Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-03-11
g. 19:00
W: pozytywna
20
2LMII 15
KTS Wolf III Gliwice AKS Victory-Trans Mikołów 6:4 Szczegóły
SG:
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
21
2LMII 15
LZS Odra Kąty Opolskie LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG:
2022-03-11
g. 18:30
W: pozytywna
22
2LMII 15
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2022-03-11
g. 18:00
W: pozytywna
23
2LMII 15
UKS Feniks Pyskowice KS Mysław 0:10 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-03-09
g. 18:30
W: pozytywna
24
2LMII 15
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 2:8 Szczegóły
SG: Ewa Filiczak
2022-03-18
g. 19:00
W: pozytywna
25
2LMII 16
LZS ISMe Zakrzów MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 5:5 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
26
2LMII 16
UKS Feniks Pyskowice UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
27
2LMII 16
KS Mysław MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 10:0 Szczegóły
SG: Bogdan Adamus
2022-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
28
2LMII 16
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa LZS Odra Kąty Opolskie 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-03-16
g. 18:30
W: pozytywna
29
2LMII 16
AKS Victory-Trans Mikołów LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Stanisław Szczęsnowicz
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
30
2LMII 16
LUKS Węgierska Górka KTS Wolf III Gliwice 8:2 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-03-25
g. 19:00
W: pozytywna
31
2LMII 17
LZS ISMe Zakrzów KTS Wolf III Gliwice 1:9 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-03-25
g. 19:00
W: pozytywna
32
2LMII 17
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów LUKS Węgierska Górka 8:2 Szczegóły
SG: Ryszard Nowotny
2022-03-23
g. 18:30
W: pozytywna
33
2LMII 17
AKS Victory-Trans Mikołów KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2022-03-23
g. 18:00
W: pozytywna
34
2LMII 17
KS Mysław LZS Odra Kąty Opolskie 8:2 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-03-09
g. 18:30
W: pozytywna
35
2LMII 17
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Huragan Sosnowiec 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
36
2LMII 17
UKS Feniks Pyskowice MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 7:3 Szczegóły
SG: Jan Sopel
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
37
2LMII 18
UKS Feniks Pyskowice LZS ISMe Zakrzów 7:3 Szczegóły
SG: Leszek Biliński
2022-03-23
g. 18:30
W: pozytywna
38
2LMII 18
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 2:8 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-04-01
g. 18:00
W: pozytywna
39
2LMII 18
UKS Huragan Sosnowiec LZS Odra Kąty Opolskie 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
40
2LMII 18
KS Mysław AKS Victory-Trans Mikołów 10:0 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-04-01
g. 18:00
W: negatywna
41
2LMII 18
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa LUKS Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-04-01
g. 19:00
W: pozytywna
42
2LMII 18
KTS Wolf III Gliwice LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 4:6 Szczegóły
SG: Kazimierz Paszkowski
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
43
2LMII 19
LZS ISMe Zakrzów LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-04-08
g. 19:00
W: pozytywna
44
2LMII 19
KTS Wolf III Gliwice KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 4:6 Szczegóły
SG:
2022-04-06
g. 18:00
W: pozytywna
45
2LMII 19
LUKS Węgierska Górka KS Mysław 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
46
2LMII 19
UKS Huragan Sosnowiec AKS Victory-Trans Mikołów 5:5 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2022-04-06
g. 18:30
W: pozytywna
47
2LMII 19
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry LZS Odra Kąty Opolskie 1:9 Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-04-08
g. 18:30
W: pozytywna
48
2LMII 19
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry UKS Feniks Pyskowice 3:7 Szczegóły
SG: Ewa Filiczak
2022-04-11
g. 18:30
W: pozytywna
49
2LMII 20
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LZS ISMe Zakrzów 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Jędras
2022-04-29
g. 18:00
W: pozytywna
50
2LMII 20
LZS Odra Kąty Opolskie UKS Feniks Pyskowice 8:2 Szczegóły
SG:
2022-04-27
g. 18:30
W: pozytywna
51
2LMII 20
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry AKS Victory-Trans Mikołów 1:9 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
52
2LMII 20
LUKS Węgierska Górka UKS Huragan Sosnowiec 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
53
2LMII 20
KS Mysław KTS Wolf III Gliwice 6:4 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-04-29
g. 19:00
W: pozytywna
54
2LMII 20
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 3:7 Szczegóły
SG: Krystian Cichoń
2022-05-06
g. 19:00
W: pozytywna
55
2LMII 21
LZS ISMe Zakrzów KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa 0:10 Szczegóły
SG: Roman Frank
2022-05-04
g. 18:00
W: pozytywna
56
2LMII 21
KS Mysław LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 8:2 Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-05-06
g. 18:00
W: pozytywna
57
2LMII 21
UKS Huragan Sosnowiec KTS Wolf III Gliwice 0:10 Szczegóły
SG: Dariusz Kleczko
2022-05-13
g. 18:00
W: pozytywna
58
2LMII 21
LUKS Węgierska Górka MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-05-04
g. 18:30
W: pozytywna
59
2LMII 21
AKS Victory-Trans Mikołów UKS Feniks Pyskowice 6:4 Szczegóły
SG: Sabina Durak
2022-05-06
g. 18:00
W: pozytywna
60
2LMII 21
LZS Odra Kąty Opolskie MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Marian Michalski
2022-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
61
2LMII 22
LZS Odra Kąty Opolskie LZS ISMe Zakrzów 9:1 Szczegóły
SG:
2022-05-11
g. 18:30
W: pozytywna
62
2LMII 22
AKS Victory-Trans Mikołów MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry 6:4 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2022-05-11
g. 18:00
W: pozytywna
63
2LMII 22
UKS Feniks Pyskowice LUKS Węgierska Górka 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-05-11
g. 18:30
W: pozytywna
64
2LMII 22
MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry KTS Wolf III Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Jakub Michalski
2022-05-13
g. 18:00
W: pozytywna
65
2LMII 22
UKS Huragan Sosnowiec LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów 2:8 Szczegóły
SG: Stanisław Szydło
2022-05-13
g. 18:00
W: pozytywna
66
2LMII 22
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa KS Mysław 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło