Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego

Ważne informacje

Wydział Rozgrywek:
607 442 978 / wr@slzts.pl
Wyniki spotkań prosimy przesyłać na adres: protokoly@slzts.pl

Śląski Związek Tenisa Stołowego
ul. Bogucicka 2/1A
40-227 Katowice
NIP 954-118-66-53

Rankingi na sezon 2021/2022 - 1. runda

2. Liga Kobiet - ranking
na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. I) - ranking
na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. II) - ranking
na 1. rundę rozgrywek - nowe

Terminarze na sezon 2021/2022 - 1. runda

2. Liga Kobiet - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Liga Mężczyzn (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. I) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. II) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. III) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
4. Liga Mężczyzn (gr. IV) - terminarz
na 1. rundę rozgrywek - nowe
1. Śląska Liga Amatorów
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - nowe
2. Śląska Liga Amatorów
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Śląska Liga Amatorów (gr. I)
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - nowe
3. Śląska Liga Amatorów (gr. II)
- terminarz na 1. rundę rozgrywek - nowe

Ważne informacje

Biuro: 733 555 723 / biuro@slzts.pl
SMS wyniku ligowego: 733 555 723
Wyniki spotkań prosimy przesyłać na adres: protokoly@slzts.pl

Śląski Związek Tenisa Stołowego
ul. Bogucicka 2/1A
40-227 Katowice
NIP 954-118-66-53

Nadchodzące mecze (7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość  
2022-01-21
g. 17:30
5
12
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:00
4
10
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-01-21
g. 18:00
3
12
ULKTS Pszczyna LZS BLYSS Kujakowice Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:00
6
12
KS Naprzód Borucin KS Viret CMC Zawiercie Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:00
2
12
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-01-21
g. 18:30
5
12
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka Szczegóły
SG: Adam Drzyzga
2022-01-21
g. 19:00
1
10
KTS II Gliwice UKS Energia Siewierz Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 19:00
1
12
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 19:00
2
12
MKS Czechowice-Dziedzice MOSIR Łaziska Górne Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 19:00
3
12
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-01-21
g. 19:00
4
12
KTS Wolf III Gliwice UKS Feniks Pyskowice Szczegóły
SG:
2022-01-24
g. 18:00
4
10
LKS Orzeł Kozy LKS Pogórze Szczegóły
SG:
2022-01-24
g. 18:00
2
10
ULKS Tajfun Ligota Łabędzka KTS IV Gliwice Szczegóły
SG:
2022-01-24
g. 18:00
3
10
LKS Strażak III Mikołów AKS II Mikołów Szczegóły
SG:
2022-01-25
g. 18:30
9
13
LITS Meble Anders Żywiec MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry Szczegóły
SG:
2022-01-25
g. 18:30
4
8
MKS Skarbek IV Tarnowskie Góry MKS Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 17:30
1
10
UKS Energia Siewierz KTS II Lędziny Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 17:30
1
8
STS I Żernica TTS Polonia IV Bytom Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 17:30
4
8
STS II Żernica ULKS Pławniowice Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 17:45
5
10
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Fundacja Talent II Cieszyn Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
12
13
MOSIR Łaziska Górne KTS II Gliwice Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
1
12
KS Mysław LZS ISMe Zakrzów Szczegóły
SG: Damian Tomecki
2022-01-26
g. 18:00
8
13
LUKS Węgierska Górka LZS Odra Kąty Opolskie Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-01-26
g. 18:00
3
10
KS Ogniwo Rogoźna Żory LKS Wilki I Wilcza Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
2
10
UKS Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
5
10
KS Viret CMC Zawiercie II AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
3
10
LKS Strażak Mikołów TTS Polonia III Bytom Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
4
10
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka II Leszna Góra Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:00
4
10
GKS Gwarek II Ornotnowice LKS Strażak II Mikołów Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:30
1
10
MKS II Czechowice Dziedzice LKS Lesznianka I Leszna Góra Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 18:30
3
10
LITS Meble Anders II Żywiec MKS III Czechowice-Dziedzice Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 19:00
1
10
LKS Młodość Rudno ULKS Ruch Pniów Szczegóły
SG:
2022-01-26
g. 19:00
5
10
UKS SOLVER Wolej Ruda Śląska LKS Naprzód Świbie Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 17:30
2
10
MUKS II Czerwionka KS II Bojanów Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 17:30
5
10
MUKS Czerwionka LKS Wilki II Wilcza Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:00
2
10
Naprzód II Borucin KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:00
2
10
UKS The Best Bestwinka LITS Meble Anders III Żywiec Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:00
3
10
Lesznianka III Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:00
2
8
UKS Huragan Sosnowiec II GLKS LOT Konopiska Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 18:30
1
10
MKS IV Czechowice-Dziedzice LUKS II Węgierska Górka Szczegóły
SG:
2022-01-27
g. 19:00
3
10
KS Unia Kalety KTS I Lędziny Szczegóły
SG:

Ostatnie wyniki (7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-01-19
g. 18:30
3
10
MKS Czechowice Dziedzice JKTS III Jastrzębie Zdrój 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-01-19
g. 19:00
W: pozytywna
37
8
LKS Młodość Rudno KTS IV Gliwice 4:6 Szczegóły
SG: Henryk Nowak
2022-01-21
g. 18:00
6
12
LZS Odra Kąty Opolskie AKS Victory-Trans Mikołów 7:3 Szczegóły
SG: Sabina Wyrobek
2022-01-18
g. 18:30
4
12
LITS Meble Anders Żywiec LZS CHESPA Żywocice 9:1 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-01-21
g. 19:00
1
10
KTS II Gliwice UKS Energia Siewierz -:- Szczegóły
SG:
2022-01-18
g. 18:30
2
10
MKS Płotbut Skarbek II Tarnowskie Góry KU AZS UJD II Częstochowa -:- Szczegóły
SG: Mariusz Baron
2022-01-21
g. 18:00
4
10
UKTS Sokół Orzesze LZS Victoria Chróścice -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Jurowicz
2022-01-21
g. 19:00
1
12
KTS II Gliwice UKTS Sokół Orzesze -:- Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 19:00
2
12
MKS Czechowice-Dziedzice MOSIR Łaziska Górne -:- Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:00
3
12
ULKTS Pszczyna LZS BLYSS Kujakowice -:- Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 17:30
5
12
MUKS Jedynka Pszów MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:00
6
12
KS Naprzód Borucin KS Viret CMC Zawiercie -:- Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:00
2
12
KS ORTHOmedyk SPIN Częstochowa UKS Huragan Sosnowiec -:- Szczegóły
SG: Sławomir Wawryło
2022-01-21
g. 19:00
3
12
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów MKS Płotbud Skarbek III Tarnowskie Góry -:- Szczegóły
SG: Sławomir Matusewicz
2022-01-21
g. 19:00
4
12
KTS Wolf III Gliwice UKS Feniks Pyskowice -:- Szczegóły
SG:
2022-01-21
g. 18:30
5
12
MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry LUKS Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Adam Drzyzga