Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKTS III Pszczyna 13 26 117:13
2. TRS Siła Ustroń 13 24 110:20
3. Fundacja Talent II Cieszyn 13 20 85:45
4. TKKF Gronicek I Jeleśnia 13 18 85:45
5. PKS Olimpijczyk Gilowice 13 17 89:41
6. LUKS II Węgierska Górka 13 9 44:86
7. IS Wiślańska Jedynka Wisła 13 7 45:85
8. LITS Meble Anders III Żywiec 13 7 44:86
9. TKKF Gronicek II Jeleśnia 13 2 24:106
10. LKS Lesznianka III Leszna Górna 13 0 7:123

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2023-10-12
g. 17:00
W: pozytywna
349
4LMI 1
Fundacja Talent II Cieszyn TRS Siła Ustroń 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-10-11
g. 18:30
W: pozytywna
350
4LMI 1
ULKTS III Pszczyna LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Rus
2023-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
351
4LMI 1
TKKF Gronicek I Jeleśnia TKKF Gronicek II Jeleśnia 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2023-10-12
g. 18:00
W: pozytywna
352
4LMI 1
PKS Olimpijczyk Gilowice LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
353
4LMI 1
IS Wiślańska Jedynka Wisła LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-10-18
g. 18:15
W: pozytywna
354
4LMI 2
TRS Siła Ustroń IS Wiślańska Jedynka Wisła 8:2 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
355
4LMI 2
LUKS II Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2023-10-19
g. 18:00
W: pozytywna
356
4LMI 2
LKS Lesznianka III Leszna Górna TKKF Gronicek I Jeleśnia 0:10 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2023-10-20
g. 18:00
W: pozytywna
357
4LMI 2
TKKF Gronicek II Jeleśnia ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2023-10-18
g. 18:30
W: pozytywna
358
4LMI 2
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2023-10-25
g. 18:15
W: pozytywna
359
4LMI 3
TRS Siła Ustroń LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-10-26
g. 17:00
W: pozytywna
360
4LMI 3
Fundacja Talent II Cieszyn TKKF Gronicek II Jeleśnia 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-10-25
g. 18:30
W: pozytywna
361
4LMI 3
ULKTS III Pszczyna LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2023-10-27
g. 18:00
W: pozytywna
362
4LMI 3
TKKF Gronicek I Jeleśnia LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2023-10-26
g. 18:00
W: pozytywna
363
4LMI 3
PKS Olimpijczyk Gilowice IS Wiślańska Jedynka Wisła 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
364
4LMI 4
PKS Olimpijczyk Gilowice TRS Siła Ustroń 4:6 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2023-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
365
4LMI 4
IS Wiślańska Jedynka Wisła TKKF Gronicek I Jeleśnia 4:6 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
366
4LMI 4
LUKS II Węgierska Górka ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2023-11-09
g. 18:00
W: pozytywna
367
4LMI 4
LKS Lesznianka III Leszna Górna Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2023-11-10
g. 18:00
W: pozytywna
368
4LMI 4
TKKF Gronicek II Jeleśnia LITS Meble Anders III Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2023-11-15
g. 18:15
W: pozytywna
369
4LMI 5
TRS Siła Ustroń TKKF Gronicek II Jeleśnia 10:0 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
370
4LMI 5
LITS Meble Anders III Żywiec LKS Lesznianka III Leszna Górna 9:1 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2023-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
371
4LMI 5
Fundacja Talent II Cieszyn LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-11-15
g. 18:30
W: pozytywna
372
4LMI 5
ULKTS III Pszczyna IS Wiślańska Jedynka Wisła 9:1 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2023-11-17
g. 18:00
W: pozytywna
373
4LMI 5
TKKF Gronicek I Jeleśnia PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2023-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
374
4LMI 6
TKKF Gronicek I Jeleśnia TRS Siła Ustroń 3:7 Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2023-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
375
4LMI 6
PKS Olimpijczyk Gilowice ULKTS III Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-12-04
g. 18:30
W: pozytywna
376
4LMI 6
IS Wiślańska Jedynka Wisła Fundacja Talent II Cieszyn 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
377
4LMI 6
LUKS II Węgierska Górka LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2023-11-23
g. 18:00
W: pozytywna
378
4LMI 6
LKS Lesznianka III Leszna Górna TKKF Gronicek II Jeleśnia 2:8 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2023-11-29
g. 18:15
W: pozytywna
379
4LMI 7
TRS Siła Ustroń LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-12-05
g. 17:00
W: pozytywna
380
4LMI 7
TKKF Gronicek II Jeleśnia LUKS II Węgierska Górka 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2023-11-29
g. 18:30
W: pozytywna
381
4LMI 7
LITS Meble Anders III Żywiec IS Wiślańska Jedynka Wisła 8:2 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2023-11-30
g. 17:00
W: pozytywna
382
4LMI 7
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-11-27
g. 18:30
W: pozytywna
383
4LMI 7
ULKTS III Pszczyna TKKF Gronicek I Jeleśnia 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2023-12-06
g. 18:30
W: pozytywna
384
4LMI 8
ULKTS III Pszczyna TRS Siła Ustroń 6:4 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2023-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
385
4LMI 8
TKKF Gronicek I Jeleśnia Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2023-12-07
g. 18:00
W: pozytywna
386
4LMI 8
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
387
4LMI 8
IS Wiślańska Jedynka Wisła TKKF Gronicek II Jeleśnia 9:1 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
388
4LMI 8
LUKS II Węgierska Górka LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2023-12-13
g. 18:15
W: pozytywna
389
4LMI 9
TRS Siła Ustroń LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2023-12-14
g. 18:00
W: pozytywna
390
4LMI 9
LKS Lesznianka III Leszna Górna IS Wiślańska Jedynka Wisła 0:10 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2023-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
391
4LMI 9
TKKF Gronicek II Jeleśnia PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2023-12-13
g. 18:30
W: pozytywna
392
4LMI 9
LITS Meble Anders III Żywiec TKKF Gronicek I Jeleśnia 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2023-12-14
g. 17:00
W: pozytywna
393
4LMI 9
Fundacja Talent II Cieszyn ULKTS III Pszczyna 2:8 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2024-01-17
g. 18:30
W: pozytywna
834
4LMI 10
ULKTS III Pszczyna TKKF Gronicek II Jeleśnia 10:0 Szczegóły
SG: Andrzej Baborski
2024-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
835
4LMI 10
LUKS II Węgierska Górka TRS Siła Ustroń 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-01-18
g. 17:00
W: pozytywna
836
4LMI 10
Fundacja Talent II Cieszyn LKS Lesznianka III Leszna Górna 10:0 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2024-01-19
g. 18:00
W: pozytywna
837
4LMI 10
TKKF Gronicek I Jeleśnia LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2024-01-17
g. 17:00
W: pozytywna
838
4LMI 10
IS Wiślańska Jedynka Wisła PKS Olimpijczyk Gilowice 5:5 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-01-30
g. 18:00
W: pozytywna
839
4LMI 11
TKKF Gronicek II Jeleśnia TKKF Gronicek I Jeleśnia 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2024-01-24
g. 18:00
W: pozytywna
840
4LMI 11
LKS Lesznianka III Leszna Górna TRS Siła Ustroń 0:10 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-01-24
g. 18:30
W: pozytywna
841
4LMI 11
ULKTS III Pszczyna LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2024-01-25
g. 17:00
W: pozytywna
842
4LMI 11
Fundacja Talent II Cieszyn IS Wiślańska Jedynka Wisła 10:0 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2024-01-24
g. 18:30
W: pozytywna
843
4LMI 11
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2024-02-14
g. 17:00
W: pozytywna
844
4LMI 12
IS Wiślańska Jedynka Wisła TRS Siła Ustroń 1:9 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-02-13
g. 18:00
W: pozytywna
845
4LMI 12
PKS Olimpijczyk Gilowice TKKF Gronicek I Jeleśnia 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-02-16
g. 18:00
W: pozytywna
846
4LMI 12
LUKS II Węgierska Górka TKKF Gronicek II Jeleśnia 7:3 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2024-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
847
4LMI 12
LKS Lesznianka III Leszna Górna ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2024-02-15
g. 17:00
W: pozytywna
848
4LMI 12
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 8:2 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
849
4LMI 13
PKS Olimpijczyk Gilowice TKKF Gronicek II Jeleśnia 10:0 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-02-23
g. 18:00
W: pozytywna
850
4LMI 13
Fundacja Talent II Cieszyn TKKF Gronicek I Jeleśnia 2:8 Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2024-02-21
g. 18:30
W: pozytywna
851
4LMI 13
LITS Meble Anders III Żywiec TRS Siła Ustroń 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2024-02-21
g. 17:00
W: pozytywna
852
4LMI 13
IS Wiślańska Jedynka Wisła ULKTS III Pszczyna 0:10 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-02-22
g. 18:00
W: pozytywna
853
4LMI 13
LKS Lesznianka III Leszna Górna LUKS II Węgierska Górka 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2024-03-07
g. 18:00
854
4LMI 14
LUKS II Węgierska Górka IS Wiślańska Jedynka Wisła -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2024-03-08
g. 18:00
855
4LMI 14
TKKF Gronicek II Jeleśnia LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2024-03-06
g. 18:30
856
4LMI 14
LITS Meble Anders III Żywiec ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2024-03-06
g. 18:15
857
4LMI 14
TRS Siła Ustroń TKKF Gronicek I Jeleśnia -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-03-07
g. 18:00
858
4LMI 14
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-03-13
g. 18:15
859
4LMI 15
TRS Siła Ustroń Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-03-13
g. 18:30
860
4LMI 15
ULKTS III Pszczyna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Janusz Friebe
2024-03-14
g. 18:00
861
4LMI 15
LKS Lesznianka III Leszna Górna LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2024-03-15
g. 18:00
862
4LMI 15
TKKF Gronicek II Jeleśnia IS Wiślańska Jedynka Wisła -:- Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2024-03-14
g. 18:00
863
4LMI 15
LUKS II Węgierska Górka TKKF Gronicek I Jeleśnia -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-03-22
g. 18:00
864
4LMI 16
TKKF Gronicek I Jeleśnia ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2024-03-20
g. 17:00
865
4LMI 16
IS Wiślańska Jedynka Wisła LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2024-03-22
g. 18:00
866
4LMI 16
TKKF Gronicek II Jeleśnia Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2024-03-20
g. 18:15
867
4LMI 16
TRS Siła Ustroń PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-03-20
g. 18:30
868
4LMI 16
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2024-04-04
g. 18:00
869
4LMI 17
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka -:- Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2024-04-03
g. 17:00
870
4LMI 17
IS Wiślańska Jedynka Wisła LITS Meble Anders III Żywiec -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2024-04-05
g. 18:00
871
4LMI 17
TKKF Gronicek II Jeleśnia TRS Siła Ustroń -:- Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2024-04-03
g. 18:30
872
4LMI 17
ULKTS III Pszczyna Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Krzysztof Lewczak
2024-04-05
g. 18:00
873
4LMI 17
TKKF Gronicek I Jeleśnia LKS Lesznianka III Leszna Górna -:- Szczegóły
SG: Agnieszka Łoboz
2024-04-10
g. 18:30
874
4LMI 18
LITS Meble Anders III Żywiec TKKF Gronicek II Jeleśnia -:- Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2024-04-11
g. 18:00
875
4LMI 18
LKS Lesznianka III Leszna Górna PKS Olimpijczyk Gilowice -:- Szczegóły
SG: Artur Jahn
2024-04-12
g. 18:00
876
4LMI 18
TKKF Gronicek I Jeleśnia IS Wiślańska Jedynka Wisła -:- Szczegóły
SG: Andrzej Mrowiec
2024-04-11
g. 18:00
877
4LMI 18
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn -:- Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2024-04-10
g. 18:15
878
4LMI 18
TRS Siła Ustroń ULKTS III Pszczyna -:- Szczegóły
SG: Melania Nowakowska