Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (gr. I)
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS IV Czechowice-Dziedzice 18 33 131:49
2. PKS Olimpijczyk Gilowice 18 27 120:60
3. UKS The Best Bestwinka 18 27 115:65
4. UKS Wiślańskie Orły 18 25 112:68
5. Lesznianka II Leszna Góra 18 21 106:74
6. Fundacja Talent II Cieszyn 18 17 95:85
7. UKS Sportowa Jedynka Skoczów 18 12 68:112
8. LITS Meble Anders III Żywiec 18 9 63:117
9. Lesznianka III Leszna Góra 18 6 45:135
10. LUKS II Węgierska Górka 18 3 45:135

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
1
4LMI 1
PKS Olimpijczyk Gilowice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-10-04
g. 18:30
W: pozytywna
2
4LMI 1
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMI 1
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 8:2 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-10-07
g. 17:00
W: pozytywna
4
4LMI 1
Fundacja Talent II Cieszyn LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
5
4LMI 1
UKS The Best Bestwinka UKS Wiślańskie Orły 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
10
4LMI 2
LUKS II Węgierska Górka UKS The Best Bestwinka 0:10 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-10-13
g. 17:45
W: pozytywna
6
4LMI 2
UKS Sportowa Jedynka Skoczów PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-10-14
g. 18:00
W: pozytywna
7
4LMI 2
Lesznianka III Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-13
g. 18:30
W: pozytywna
8
4LMI 2
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka II Leszna Góra 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-10-13
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMI 2
UKS Wiślańskie Orły Fundacja Talent II Cieszyn 6:4 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMI 3
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka III Leszna Góra 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-10-21
g. 18:30
W: negatywna
12
4LMI 3
MKS IV Czechowice-Dziedzice LITS Meble Anders III Żywiec 0:10 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMI 3
Lesznianka II Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-10-21
g. 17:00
W: pozytywna
14
4LMI 3
Fundacja Talent II Cieszyn UKS The Best Bestwinka 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-10-20
g. 17:45
W: pozytywna
15
4LMI 3
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-03
g. 18:30
W: pozytywna
16
4LMI 4
LITS Meble Anders III Żywiec PKS Olimpijczyk Gilowice 0:10 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2021-11-03
g. 18:00
W: pozytywna
17
4LMI 4
UKS Wiślańskie Orły MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMI 4
UKS The Best Bestwinka Lesznianka II Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-11-03
g. 18:00
W: negatywna
19
4LMI 4
LUKS II Węgierska Górka Fundacja Talent II Cieszyn 0:10 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
20
4LMI 4
Lesznianka III Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
21
4LMI 5
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Wiślańskie Orły 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-11-18
g. 18:30
W: pozytywna
22
4LMI 5
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS The Best Bestwinka 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
23
4LMI 5
Lesznianka II Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-11-17
g. 17:45
W: pozytywna
24
4LMI 5
UKS Sportowa Jedynka Skoczów LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-18
g. 18:00
W: pozytywna
25
4LMI 5
Lesznianka III Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-12-02
g. 18:00
W: pozytywna
26
4LMI 6
UKS The Best Bestwinka PKS Olimpijczyk Gilowice 6:4 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-12-02
g. 17:00
W: pozytywna
27
4LMI 6
Fundacja Talent II Cieszyn MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2021-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
28
4LMI 6
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka II Leszna Góra 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2021-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
29
4LMI 6
UKS Wiślańskie Orły UKS Sportowa Jedynka Skoczów 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-12-01
g. 18:30
W: pozytywna
30
4LMI 6
LITS Meble Anders III Żywiec Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Białek
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
31
4LMI 7
PKS Olimpijczyk Gilowice Fundacja Talent II Cieszyn 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-12-09
g. 18:30
W: pozytywna
32
4LMI 7
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka II Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2021-12-08
g. 18:00
W: pozytywna
33
4LMI 7
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS The Best Bestwinka 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-12-09
g. 18:00
W: pozytywna
34
4LMI 7
Lesznianka III Leszna Góra UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-12-08
g. 18:30
W: pozytywna
35
4LMI 7
LITS Meble Anders III Żywiec LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2021-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
36
4LMI 8
Lesznianka II Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
37
4LMI 8
LUKS II Węgierska Górka MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2021-12-16
g. 17:00
W: pozytywna
38
4LMI 8
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2021-12-16
g. 18:00
W: pozytywna
39
4LMI 8
UKS The Best Bestwinka Lesznianka III Leszna Góra 9:1 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2021-12-15
g. 18:00
W: pozytywna
40
4LMI 8
UKS Wiślańskie Orły LITS Meble Anders III Żywiec 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2021-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
41
4LMI 9
PKS Olimpijczyk Gilowice MKS IV Czechowice-Dziedzice 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2021-11-24
g. 17:45
W: negatywna
42
4LMI 9
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka II Leszna Góra 10:0 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2021-11-25
g. 18:00
W: pozytywna
43
4LMI 9
Lesznianka III Leszna Góra Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2021-11-24
g. 18:30
W: pozytywna
44
4LMI 9
LITS Meble Anders III Żywiec UKS The Best Bestwinka 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2021-11-24
g. 18:00
W: pozytywna
45
4LMI 9
UKS Wiślańskie Orły LUKS II Węgierska Górka 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-01-27
g. 19:00
W: pozytywna
1
4LMI 10
MKS IV Czechowice-Dziedzice LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-02-03
g. 18:00
W: pozytywna
2
4LMI 10
UKS The Best Bestwinka LITS Meble Anders III Żywiec 5:5 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2022-01-27
g. 18:00
W: pozytywna
3
4LMI 10
Lesznianka III Leszna Góra PKS Olimpijczyk Gilowice 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2022-01-26
g. 18:00
W: pozytywna
4
4LMI 10
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka II Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2022-02-16
g. 17:45
W: pozytywna
5
4LMI 10
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Fundacja Talent II Cieszyn 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-02-09
g. 18:30
W: pozytywna
10
4LMI 11
LITS Meble Anders III Żywiec MKS IV Czechowice-Dziedzice 1:9 Szczegóły
SG: Jerzy Schreiber
2022-02-10
g. 17:00
W: pozytywna
6
4LMI 11
Fundacja Talent II Cieszyn LUKS II Węgierska Górka 6:4 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-02-09
g. 17:45
W: pozytywna
7
4LMI 11
UKS Sportowa Jedynka Skoczów UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
8
4LMI 11
PKS Olimpijczyk Gilowice Lesznianka II Leszna Góra 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-02-10
g. 18:00
W: pozytywna
9
4LMI 11
Lesznianka III Leszna Góra UKS The Best Bestwinka 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-03-02
g. 18:00
W: pozytywna
11
4LMI 12
LUKS II Węgierska Górka LITS Meble Anders III Żywiec 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Madej
2022-03-03
g. 18:30
W: pozytywna
12
4LMI 12
MKS IV Czechowice-Dziedzice Lesznianka III Leszna Góra 10:0 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
13
4LMI 12
Lesznianka II Leszna Góra UKS The Best Bestwinka 8:2 Szczegóły
SG: Mateusz Lorc
2022-03-03
g. 18:00
W: pozytywna
14
4LMI 12
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-03-03
g. 17:00
W: pozytywna
15
4LMI 12
Fundacja Talent II Cieszyn UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2022-03-09
g. 18:00
W: pozytywna
16
4LMI 13
LUKS II Węgierska Górka UKS Wiślańskie Orły 0:10 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-03-10
g. 17:00
W: pozytywna
17
4LMI 13
Fundacja Talent II Cieszyn PKS Olimpijczyk Gilowice 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
18
4LMI 13
UKS The Best Bestwinka UKS Sportowa Jedynka Skoczów 10:0 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2022-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
19
4LMI 13
Lesznianka II Leszna Góra MKS IV Czechowice-Dziedzice 4:6 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-03-10
g. 18:00
W: pozytywna
20
4LMI 13
Lesznianka III Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2022-03-16
g. 18:00
W: pozytywna
21
4LMI 14
LUKS II Węgierska Górka Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
22
4LMI 14
Lesznianka II Leszna Góra LITS Meble Anders III Żywiec 7:3 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-03-16
g. 17:45
W: pozytywna
23
4LMI 14
UKS Sportowa Jedynka Skoczów MKS IV Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-03-17
g. 18:00
W: pozytywna
24
4LMI 14
UKS The Best Bestwinka Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2022-04-13
g. 18:00
W: pozytywna
25
4LMI 14
UKS Wiślańskie Orły PKS Olimpijczyk Gilowice 2:8 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
26
4LMI 15
LUKS II Węgierska Górka PKS Olimpijczyk Gilowice 3:7 Szczegóły
SG: Ireneusz Krutak
2022-03-30
g. 18:00
W: pozytywna
27
4LMI 15
UKS Wiślańskie Orły UKS The Best Bestwinka 3:7 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2022-03-31
g. 18:30
W: pozytywna
28
4LMI 15
MKS IV Czechowice-Dziedzice Fundacja Talent II Cieszyn 8:2 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-03-30
g. 18:30
W: pozytywna
29
4LMI 15
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Sportowa Jedynka Skoczów 4:6 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-03-31
g. 18:00
W: pozytywna
30
4LMI 15
Lesznianka II Leszna Góra Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Pustówka
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
31
4LMI 16
Lesznianka II Leszna Góra LUKS II Węgierska Górka 9:1 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-04-06
g. 17:45
W: pozytywna
32
4LMI 16
UKS Sportowa Jedynka Skoczów Lesznianka III Leszna Góra 4:6 Szczegóły
SG: Piotr Tomzik
2022-04-06
g. 18:30
W: pozytywna
33
4LMI 16
LITS Meble Anders III Żywiec Fundacja Talent II Cieszyn 1:9 Szczegóły
SG: Tomasz Mika
2022-04-07
g. 18:30
W: pozytywna
34
4LMI 16
MKS IV Czechowice-Dziedzice UKS Wiślańskie Orły 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Drążyk
2022-04-07
g. 18:00
W: pozytywna
35
4LMI 16
PKS Olimpijczyk Gilowice UKS The Best Bestwinka 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
36
4LMI 17
UKS The Best Bestwinka LUKS II Węgierska Górka 7:3 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora
2022-04-21
g. 18:30
W: pozytywna
37
4LMI 17
MKS IV Czechowice-Dziedzice PKS Olimpijczyk Gilowice 9:1 Szczegóły
SG: Joanna Blachura
2022-04-20
g. 18:30
W: pozytywna
38
4LMI 17
LITS Meble Anders III Żywiec UKS Wiślańskie Orły 4:6 Szczegóły
SG: Adam Jurasz
2022-04-21
g. 17:00
W: pozytywna
39
4LMI 17
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Arkadiusz Krajewski
2022-04-21
g. 18:00
W: pozytywna
40
4LMI 17
Lesznianka II Leszna Góra UKS Sportowa Jedynka Skoczów 9:1 Szczegóły
SG: Artur Jahn
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
41
4LMI 18
LUKS II Węgierska Górka UKS Sportowa Jedynka Skoczów 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-04-28
g. 17:00
W: pozytywna
42
4LMI 18
Fundacja Talent II Cieszyn Lesznianka II Leszna Góra 4:6 Szczegóły
SG: Dariusz Massalski
2022-04-27
g. 18:00
W: pozytywna
43
4LMI 18
UKS Wiślańskie Orły Lesznianka III Leszna Góra 7:3 Szczegóły
SG: Melania Nowakowska
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
44
4LMI 18
PKS Olimpijczyk Gilowice LITS Meble Anders III Żywiec 9:1 Szczegóły
SG: Mirosław Matuszewski
2022-04-28
g. 18:00
W: pozytywna
45
4LMI 18
UKS The Best Bestwinka MKS IV Czechowice-Dziedzice 3:7 Szczegóły
SG: Dagmara Sikora