Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
UKTS Sokół IV Orzesze
3. Liga Mężczyzn (gr. II)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
691768 486
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Stuska 10, 43-180 Orzesze-Jaskowice,
(Szkoła Podstawowa nr 4)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Jurowicz
502 298 539
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
3S andro
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska


Tabela ligowa
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Skład zespołu w sezonie

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00763 Artur Szołtysek Polska 15.08.1971 0 0 0:0
00764 Marek Tkocz Polska 12.11.1975 0 0 0:0
03887 Łukasz Szatny Polska 02.03.2004 0 0 0:0
03886 Jakub Suchoń Polska 30.03.2001 0 0 0:0
03877 Marcin Smakowski Polska 07.02.1987 0 0 0:0
03878 Marek Spendel Polska 24.01.1976 0 0 0:0
03889 Kacper Tomaszewski Polska 21.05.2009 0 0 0:0
03890 Kamil Tomaszewski Polska 14.02.2005 0 0 0:0
03892 Ksawery Ziętara Polska 12.10.2002 0 0 0:0
00759 Mariusz Zwoliński Polska 13.12.1978 0 0 0:0
03891 Hubert Ziętara Polska 12.07.2006 0 0 0:0
03893 Grzegorz Ziętara Polska 17.01.1969 0 0 0:0
00761 Damian Wasilewski Polska 06.12.1987 0 0 0:0
00760 Dariusz Wróbel Polska 01.10.1990 0 0 0:0
03884 Piotr Przewłocki Polska 01.11.2006 0 0 0:0
00767 Jacek Przewłocki Polska 22.07.1975 0 0 0:0
03873 Dawid Mrozik Polska 25.06.1999 0 0 0:0
03871 Sebastian Mrozik Polska 29.05.1992 0 0 0:0
03881 Jan Łukasik Polska 04.04.2006 0 0 0:0
03870 Michał Klejnot Polska 23.09.1968 0 0 0:0
00762 Paweł Grela Polska 17.10.1998 0 0 0:0
00766 Grzegorz Jurowicz Polska 31.01.1978 0 0 0:0
03872 Zbigniew Mrozik Polska 11.02.1968 0 0 0:0
03882 Karol Olszowski Polska 25.03.2006 0 0 0:0
03876 Przemysław Piątek Polska 04.07.1968 0 0 0:0
08847 Radosław Pietrowski Polska 25.07.2006 0 0 0:0
03883 Adam Piątek Polska 03.06.2002 0 0 0:0
03875 Jerzy Pełka Polska 11.01.1969 0 0 0:0
03874 Jan Orszulik Polska 08.10.1985 0 0 0:0
00765 Krzysztof Pawłowski Polska 21.10.2001 0 0 0:0
03879 Krzysztof Czyrnia Polska 11.11.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-28
g. 19:00
308
4LMB 1
UKTS Sokół III Orzesze UKTS Sokół IV Orzesze 2:8 Szczegóły
2017-10-09
g. 17:30
326
4LMB 3
KTS Lędziny UKTS Sokół IV Orzesze 3:7 Szczegóły
2017-10-25
g. 18:30
344
4LMB 5
LITS Meble Anders II Żywiec UKTS Sokół IV Orzesze 2:8 Szczegóły
2017-11-15
g. 18:00
362
4LMB 7
KS Ogniwo Rogoźna Żory UKTS Sokół IV Orzesze 4:6 Szczegóły
2017-12-07
g. 18:30
376
4LMB 9
Talent Sferawent Cieszyn UKTS Sokół IV Orzesze 5:5 Szczegóły
2017-12-22
g. 18:00
393
4LMB 11
KS Bojanów UKTS Sokół IV Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-01-24
g. 18:00
426
4LMB 15
PKS Olimpijczyk Gilowice UKTS Sokół IV Orzesze 6:4 Szczegóły
2018-03-02
g. 18:00
1079
4LMB 17
LUKS Węgierska Górka UKTS Sokół IV Orzesze 4:6 Szczegóły
2018-03-12
g. 18:00
1135
4LMB 19
LKS Orzeł Kozy UKTS Sokół IV Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-04-04
g. 18:00
1224
4LMB 21
TS Kuźnia MARTEX Rybnik UKTS Sokół IV Orzesze 3:7 Szczegóły
2018-04-11
g. 18:00
1260
4LMB 22
LKS Gwiazda SEGER Skrzyszów UKTS Sokół IV Orzesze 8:2 Szczegóły