Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Bałoń
LKS Lesznianka III Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 kwietnia 1975 r.
2017/2018:
28
Występy
14
Zwycięstwa
14
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bałoń Robert - Balcar Jacek 1 0:3 (4:11, 9:11, 8:11)
1 Bałoń Robert - Jahn Artur 1 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 9:11)
2 Gajewski Adam - Bałoń Robert 2 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
2 Mika Tomasz - Bałoń Robert 2 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
4 Bałoń Robert - Małysiak Ryszard 2 0:3 (6:11, 8:11, 8:11.)
4 Bałoń Robert - Ormaniec Wojciech 2 3:2 (9:11, 11:8, 12:14, 11:9, 11:9.)
5 Ramenda Krzysztof - Bałoń Robert 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
5 Gawlas Michał - Bałoń Robert 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:6)
6 Bałoń Robert - Czyż Daniel 1 3:0 (11:6, 11:9, 13:11)
6 Bałoń Robert - Brak Sławomir 1 1:3 (11:4, 8:11, 5:11, 8:11)
7 Krajewski Arkadiusz - Bałoń Robert 2 2:3 (11:5, 11:13, 11:5, 7:11, 6:11)
7 Rucka Celina - Bałoń Robert 2 0:3 (10:12, 4:11, 9:11)
8 Bałoń Robert - Budzyński Henryk 1 1:3 (4:11, 5:11, 11:7, 8:11.)
8 Bałoń Robert - Waliczek Dawid 1 0:3 (7:11, 8:11, 8:11.)
9 Jędras Andrzej - Bałoń Robert 2 3:2 (10:12,6:11,11:9,11:9,11:4)
9 Łosiniecki Jan - Bałoń Robert 2 2:3 (8:11,11:7,11:9,8:11,10:12)
11 Bałoń Robert - Wziątek Kazimierz 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5.)
11 Bałoń Robert - Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11.)
13 Wowro Jakub - Bałoń Robert 1 1:3 (6/11,4/11,12/10,7/11)
13 Szczęsnowicz Piotr - Bałoń Robert 1 3:0 (11/9,11/6,11/8)
15 Bałoń Robert - Kurek Kamil 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:7.)
15 Bałoń Robert - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 4:11.)
12 Ormaniec Wojciech - Bałoń Robert 2 2:3 (11:9, 11:7, 12:14, 9:11, 11:13, )
12 Ormaniec Marian - Bałoń Robert 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 9:11)
16 Bujok Andrzej - Bałoń Robert 2 3:0 (11:7, 11:4, 11:5.)
16 Minge Andrzej - Bałoń Robert 2 1:3 (11:9, 7:11, 5:11, 7:11.)
17 Kuraś Daniel - Bałoń Robert 1 0:3 (8:11, 2:11, 4:11.)
17 Sztuka Jacek - Bałoń Robert 1 3:2 (11:13, 9:11, 11:4, 11:2, 11:6.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bałoń Robert / Cieślar Marcin - Jahn Artur / Balcar Jacek 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
2 Schreiber Jerzy / Mika Tomasz - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:6, 11:9, 6:11)
4 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Ormaniec Marian / Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9.)
5 Gawlas Michał / Polok Paweł - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 1 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)
6 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Czyż Daniel / Bujok Andrzej 1 2:3 (8:11, 4:11, 11:6, 11:8, 10:12)
7 Krajewski Arkadiusz / Kurek Kamil - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 2 2:3 (9:11, 11:7, 5:11, 13:11, 5:11)
8 Bałoń Robert / Cieślar Marcin - Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz 1 3:1 (12:10, 11:3, 5:11, 11:8.)
9 Joniec Jerzy / Pióro Piotr - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 1 0:3 (7:11,8:11,9:11)
11 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Jędras Andrzej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:6.)
12 Małysiak Ryszard / Kolonko Piotr - Lorc Mateusz / Bałoń Robert 1 3:2 (11:9, 11:8, 12:14, 11:13, 11:7)
13 Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Piotr - Bałoń Robert / Lorc Mateusz 1 3:0 (11/5,11/3,11/4)
15 Bałoń Robert / Cieślar Marcin - Kurek Kamil / Kozubek Filip 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:3.)
16 Czyż Daniel / Bujok Andrzej - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11.)
17 Kuraś Daniel / Jahn Artur - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 5:11.)
18 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7.)