Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Ormaniec
PKS Olimpijczyk II Gilowice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 kwietnia 1988 r.
2017/2018:
31
Występy
20
Zwycięstwa
11
Porażki
64.52%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Sztuka Jacek - Ormaniec Wojciech 1 3:2 (10:12, 12:14, 11:2, 11:9, 11:1)
2 Balcar Jacek - Ormaniec Wojciech 1 2:3 (9:11, 11:8, 11:2, 9:11, 5:11)
1 Ormaniec Wojciech - Łosiniecki Jan 1 1:3 (11:9, 9:11, 13:15, 7:11)
1 Ormaniec Wojciech - Joniec Jerzy 1 2:3 (5:11, 8:11, 11:3, 11:5, 2:11)
3 Ormaniec Wojciech - Mika Tomasz 2 3:0 (walkower)
3 Ormaniec Wojciech - Gniadek Michał 2 3:0 (walkower)
4 Lorc Mateusz - Ormaniec Wojciech 2 2:3 (6:11, 11:6, 1:11, 11:9, 6:11.)
4 Bałoń Robert - Ormaniec Wojciech 2 3:2 (9:11, 11:8, 12:14, 11:9, 11:9.)
6 Ormaniec Wojciech - Then Olaf 1 3:0 (11:4, 14:12, 11:9)
6 Ormaniec Wojciech - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
7 Bujok Andrzej - Ormaniec Wojciech 1 1:3 (8:11, 11:4, 2:11, 8:11.)
7 Brak Sławomir - Ormaniec Wojciech 1 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8.)
8 Ormaniec Wojciech - Kurek Kamil 1 3:2 (11:5, 7:11, 5:11, 12:10, 11:4, )
8 Ormaniec Wojciech - Kozubek Filip 1 3:1 (11:6, 5:11, 12:10, 11:9, )
9 Krzywda Daniel - Ormaniec Wojciech 1 1:3 (4/11,11/7,3/11,4/11)
9 Kuś Aleksander - Ormaniec Wojciech 1 1:3 (9/11,11/9,4/11,6/11)
10 Ormaniec Wojciech - Brak Sławomir 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 10:12)
10 Ormaniec Wojciech - Minge Andrzej 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:0)
11 Ormaniec Wojciech - Jahn Artur 1 3:1 (11:7, 13:11, 9:11, 11:5)
11 Ormaniec Wojciech - Kuraś Daniel 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
13 Schreiber Jerzy - Ormaniec Wojciech 1 3:2 (11:4, 11:5, 8:11, 9:11, 11:8)
14 Łosiniecki Jan - Ormaniec Wojciech 1 1:3 (11:2,5:11,9:11,10:12)
14 Mały-Wieczorek Klaudiusz - Ormaniec Wojciech 1 0:3 (6:11,5:11,6:11)
15 Ramenda Krzysztof - Ormaniec Wojciech 1 2:3 (11:6, 10:12, 2:11, 11:9, 9:11)
15 Polok Paweł - Ormaniec Wojciech 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:6,)
12 Ormaniec Wojciech - Bałoń Robert 2 2:3 (11:9, 11:7, 12:14, 9:11, 11:13, )
12 Ormaniec Wojciech - Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
16 Ormaniec Wojciech - Budzyński Henryk 1 0:3 (5:11, 2:11, 4:11)
16 Ormaniec Wojciech - Kuś Aleksander 1 3:2 (11:8, 7:11, 12:10, 14:16,11:9)
18 Chmielniak Konrad - Ormaniec Wojciech 1 0:3 (3:11, 6:11, 1:11)
18 Rucka Celina - Ormaniec Wojciech 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Jędras Andrzej / Łosiniecki Jan 2 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
2 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:9, 11:3)
3 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Mika Tomasz / 1 3:0 (walkower)
4 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Ormaniec Marian / Ormaniec Wojciech 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9.)
6 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 1:3 (11:6, 3:11, 10:12, 7:11)
7 Bujok Andrzej / Czyż Daniel - Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:6.)
8 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8, )
9 Budzyński Henryk / Kuś Aleksander - Kanik Grzegorz / Ormaniec Wojciech 1 3:0 (11/4,11/5,11/7)
10 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Bujok Andrzej / Czyż Daniel 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:8)
11 Małysiak Ryszard / Ormaniec Wojciech - Sztwiertnia Andrzej / Sztuka Jacek 1 0:3 (15:17, 8:11, 5:11)
12 Ormaniec Marian / Ormaniec Wojciech - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7)
13 Mika Tomasz / Schreiber Jerzy - Ormaniec Wojciech / Małysiak Ryszard 1 1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 8:11)
14 Jędras Andrzej / Joniec Jerzy - Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian 2 3:1 (8:11,11:7,11:8,11:9)
15 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Ormaniec Wojciech / Małysiak Ryszard 1 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
16 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Kuś Aleksander / Waliczek Dawid 1 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:9)
18 Chmielniak Konrad / Greń Tymoteusz - Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz 1 2:3 (11:6, 11:4, 8:11, 2:11, 4:11)