Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Pióro
LZS 45 Bujaków
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 lutego 1974 r.
2017/2018:
14
Występy
1
Zwycięstwa
13
Porażki
7.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pióro Piotr - Gawlas Michał 1 0:3 (6:11,5:11,6:11)
1 Małysiak Ryszard - Pióro Piotr 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:1)
1 Kolonko Piotr - Pióro Piotr 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
3 Bujok Andrzej - Pióro Piotr 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:6.)
3 Podżorski Roman - Pióro Piotr 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:7.)
2 Pióro Piotr - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11, 7:11, 6:11, )
5 Szczęsnowicz Piotr - Pióro Piotr 1 3:0 (11/7,11/5,11,4)
5 Wowro Jakub - Pióro Piotr 1 3:0 (11/7,11/9,11/6)
9 Pióro Piotr - Siedlaczek Andrzej 1 0:3 (7:11,7:11,9:11)
9 Pióro Piotr - Cieślar Marcin 1 0:3 (8:11,7:11,6:11)
12 Pióro Piotr - Kufel Karol 2 1:3 (11:9,8:11,9:11,7:11)
12 Pióro Piotr - Sudoł Amanda 2 3:1 (8:11,11:6,11:8,11:9)
13 Polok Paweł - Pióro Piotr 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:4)
13 Ramenda Krzysztof - Pióro Piotr 1 3:0 (11;:6, 11:8,11:6)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kolonko Piotr / Małysiak Ryszard - Joniec Jerzy / Pióro Piotr 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:6)
2 Pióro Piotr / Joniec Jerzy - Gawlas Michał / Polok Paweł 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11, )
3 Bujok Andrzej / Minge Andrzej - Pióro Piotr / Joniec Jerzy 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:5.)
5 Szczęsnowicz Piotr / Budzyński Henryk - Pióro Piotr / Mnich Marek 1 3:0 (11/6,11/5,11/7)
9 Joniec Jerzy / Pióro Piotr - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 1 0:3 (7:11,8:11,9:11)
12 Jędras Andrzej / Pióro Piotr - Gajewski Adam / Szymik Dawid 1 1:3 (11:9,8:11,9:11,12:14)
13 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Pióro Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)