Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Puda
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 października 1969 r.
2017/2018:
31
Występy
26
Zwycięstwa
5
Porażki
83.87%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Puda Piotr - Wowro Jakub 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
1 Puda Piotr - Budzyński Henryk 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
2 Łosiniecki Jan - Puda Piotr 2 1:3 (11:7,6:11,7:11,8:11)
2 Jędras Andrzej - Puda Piotr 2 3:2 (11:8,6:11,11:9,5:11,11:6)
3 Puda Piotr - Kuraś Daniel 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:7)
3 Puda Piotr - Balcar Jacek 1 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)
4 Szymik Dawid - Puda Piotr 1 0:3 (5:11,3:11,4:11)
4 Gajewski Adam - Puda Piotr 1 0:3 (8:11, 7:11, 12:14)
4 Gniadek Michał - Puda Piotr 1 0:3 (6:11, 4:11, 2:11)
6 Kanik Grzegorz - Puda Piotr 2 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 5:11)
5 Puda Piotr - Cieślar Marcin 1 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:6)
5 Puda Piotr - Wiecheć Adrian 1 2:3 (11:3, 11:9, 5:11, 8:11, 7:11)
6 Małysiak Ryszard - Puda Piotr 2 0:3 ( (9:11, 15:17, 4:11))
8 Puda Piotr - Minge Andrzej 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 9:11, 11:3)
8 Puda Piotr - Legierski Marek 1 3:0 (11:4, 11:4,11:4)
9 Kozubek Filip - Puda Piotr 1 1:3 (11:5, 5:11, 4:11, 8:11)
9 Kurek Kamil - Puda Piotr 1 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
11 Puda Piotr - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
12 Puda Piotr - Kozubek Filip 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:5)
13 Puda Piotr - Jędras Andrzej 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:6)
13 Puda Piotr - Łosiniecki Jan 2 0:3 (8:11, 8:11, 7:11)
14 Seklecki Radosław - Puda Piotr 1 0:3 (4:11, 5:11, 3:11.)
14 Brak Sławomir - Puda Piotr 1 0:3 (5:11, 7:11, 9:11.)
15 Puda Piotr - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:5, 11:3, 12:10)
15 Puda Piotr - Kanik Grzegorz 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:3, 3:11, 11:7)
16 Balcar Jacek - Puda Piotr 2 1:3 (11:3, 10:12, 8:11, 5:11.)
16 Jahn Artur - Puda Piotr 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11.)
17 Budzyński Henryk - Puda Piotr 1 1:3 (5/11,12/10,14/16,4/11)
17 Waliczek Dawid - Puda Piotr 1 1:3 (8/11,4/11,11/9,4/11)
18 Siedlaczek Andrzej - Puda Piotr 1 0:3 (6:11, 5:11, 8:11.)
18 Cieślar Marcin - Puda Piotr 1 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 6:11, 11:7.)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Krzywda Daniel / Waliczek Dawid 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
2 Łosiniecki Jan / Jędras Andrzej - Ramenda Krzysztof / Puda Piotr 2 0:3 (8:11, 9:11, 8:11, )
3 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:0 (11:3, 11:5, 13:11)
4 Gajewski Adam / Mika Tomasz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (8:11, 5:11, 4:11)
5 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)
6 Ormaniec Wojciech / Kanik Grzegorz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 1:3 (11:6, 3:11, 10:12, 7:11)
8 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Minge Andrzej / Legierski Marek 1 3:0 (11:6, 11:7, !!:2)
9 Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 2 2:3 (11:5, 7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
12 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:5)
13 Puda Piotr / Gawlas Michał - Jędras Andrzej / Łosiniecki Jan 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
13 Ramenda Krzysztof / Puda Piotr - Mały-Wieczorek Klaudiusz / Pióro Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
14 Brak Sławomir / Seklecki Radosław - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11, 6:11, 8:11.)
15 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Ormaniec Wojciech / Małysiak Ryszard 1 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
16 Kuraś Daniel / Jahn Artur - Then Olaf / Puda Piotr 2 0:3 (9:11, 7:11, 8:11.)
17 Waliczek Dawid / Kuś Aleksander - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 0:3 (4/11,8/11,9/11)
18 Cieślar Marcin / Bałoń Robert - Puda Piotr / Ramenda Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7.)