Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Filip
Kozubek
Talent Sferawent II Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 listopada 2000 r.
2017/2018:
27
Występy
10
Zwycięstwa
17
Porażki
37.04%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 16 31 129:31
2. KTS II Lędziny 16 25 104:56
3. LKS Lesznianka III Leszna Górna 16 20 95:65
4. LKS Lesznianka II Leszna Górna 16 16 85:75
5. LZS 45 Bujaków 16 15 72:88
6. PKS Olimpijczyk II Gilowice 16 14 78:82
7. UKS Wisła Wiślanie 16 12 68:92
8. Talent Sferawent II Cieszyn 16 7 53:107
9. LITS Meble Anders III Żywiec 16 4 36:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Bujok Andrzej - Kozubek Filip 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:6)
1 Podżorski Roman - Kozubek Filip 2 2:3 (11:9, 12:10, 9:11, 7:11, 3:11)
3 Kozubek Filip - Krzywda Daniel 2 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
3 Kozubek Filip - Waliczek Dawid 2 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
4 Joniec Jerzy - Kozubek Filip 2 3:2 (7:11,11:9,11:13,11:9,11:6)
4 Mnich Marek - Kozubek Filip 2 0:3 (6:11,7:11,5:11)
6 Mika Tomasz - Kozubek Filip 1 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:8)
6 Szymik Dawid - Kozubek Filip 1 0:3 (4:11, 9:11, 8:11)
7 Kozubek Filip - Lorc Mateusz 1 0:3 (7:11, 8:11, 5:11)
7 Kozubek Filip - Cieślar Marcin 1 0:3 (2:11, 12:14, 6:11)
8 Ormaniec Marian - Kozubek Filip 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 7:11, )
8 Ormaniec Wojciech - Kozubek Filip 1 3:1 (11:6, 5:11, 12:10, 11:9, )
9 Kozubek Filip - Puda Piotr 1 1:3 (11:5, 5:11, 4:11, 8:11)
9 Kozubek Filip - Polok Paweł 1 1:3 (11:6, 7:11, 3:11, 3:11)
10 Krzywda Daniel - Kozubek Filip 1 1:3 (11/7,9/11,4/11,14/16)
10 Budzyński Henryk - Kozubek Filip 1 3:0 (16/14,11/2,11/6)
12 Puda Piotr - Kozubek Filip 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:5)
12 Polok Paweł - Kozubek Filip 1 3:1 (9:11, 11:4, 13:11, 11:5)
13 Kozubek Filip - Seklecki Radosław 1 3:2 (11:4, 7:11, 11:3, 8:11, 11:6)
14 Sztuka Jacek - Kozubek Filip 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:2.)
14 Kuraś Daniel - Kozubek Filip 1 0:3 (5:11, 6:11, 9:11.)
15 Cieślar Marcin - Kozubek Filip 2 3:0 (11:5, 11:7, 12:10.)
15 Lorc Mateusz - Kozubek Filip 2 3:0 (11:9, 11:9, 12:10.)
16 Kozubek Filip - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
16 Kozubek Filip - Schreiber Jerzy 1 3:1 (11:6, 5:11,11:8, 11:8)
17 Kozubek Filip - Wziątek Kazimierz 1 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:7, 8:11)
17 Kozubek Filip - Mały-Wieczorek Klaudiusz 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Brak Sławomir / Bujok Andrzej - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:7 )
3 Kozubek Filip / Rucka Celina - Budzyński Henryk / Waliczek Dawid 1 0:3 (13:15, 6:11, 6:11)
4 Jędras Andrzej / Łosiniecki Jan - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:0 (11:7,11:6,11:8)
6 Schreiber Jerzy / Mika Tomasz - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:2)
7 Rucka Celina / Kozubek Filip - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:7, 12:10, 12:10)
8 Ormaniec Wojciech / Ormaniec Marian - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8, )
9 Kozubek Filip / Rucka Celina - Polok Paweł / Then Olaf 1 0:3 (8:11, 9:11, 5:11)
10 Waliczek Dawid / Krzywda Daniel - Kozubek Filip / Brachaczek Nadine 1 3:0 (11/5,11/4,11/7)
12 Gawlas Michał / Polok Paweł - Rucka Celina / Kozubek Filip 1 3:0 (11:4, 12:10, 11:4)
13 Kozubek Filip / Rucka Celina - Brak Sławomir / Seklecki Radosław 1 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:5, 2:11)
14 Kuraś Daniel / Jahn Artur - Kozubek Filip / Rucka Celina 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:8.)
15 Bałoń Robert / Cieślar Marcin - Kurek Kamil / Kozubek Filip 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:3.)
16 Kozubek Filip / Rucka Celina - Schreiber Jerzy / Kufel Karol 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:7)
17 Kozubek Filip / Rucka Celina - Jędras Andrzej / Joniec Jerzy 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)